AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Natječaji za vježbenike

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postoji jedan način da se uvučeš u državnu službu, a to je da počneš negdje volantirati i tako ćeš upoznati neke ljude, koji ćete preporučiti možda za zamjenu nekog radnog mjesta (porodni, dugo bolovanje ili osoba koja se sprema u mirovinu), treba pokušati, jer ovako dugo čekanje……………pomalo nervira čovjeka. Sretno
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Postoji jedan način da se uvučeš u državnu službu, a to je da počneš negdje volantirati i tako ćeš upoznati neke ljude, koji ćete preporučiti možda za zamjenu nekog radnog mjesta (porodni, dugo bolovanje ili osoba koja se sprema u mirovinu), treba pokušati, jer ovako dugo čekanje……………pomalo nervira čovjeka. Sretno
i volontiranje treba biti predviđeno u nekom planu dotične službe
mora biti donjeto neko rješenje o prijmu i sl.
u Upravi za zatvorski sustav gdje sam imala praksu su rekli da su imali jedne godine volontera, čak mu nekih 700 kn plaćali za prijevoz, ali sada volontiranje u njihovom planu nije predviđeno, unatoč povećanom opsegu posla..
hoću reći da ne možeš samo doći i pitati da li bi mogao neko vrijeme provoditi kod njih, samo da naučiš a bez da to nije službeno (odobreno, evidentirano)
 

suzyc

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U izdanju 24sata od nedjelje 19.9.2010. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, Zagreb, Marulićev trg 19, objavio je natječaj za:

Radno mjesto II. vrste
- viši stručni referent u Studentskoj referadi (na određeno vrijeme, jedan zaposlenik/ca)
Uvjeti: VŠS, poznavanje rada na računalu, 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Prijavi treba priložiti životopis, domovnicu i diplomu.

Radno mjesto III vrste
- administrativni referent u Tajništvu fakulteta (na neodređeno vrijeme, jedan zaposlenik/ca)
Uvjeti: SSS, poznavanje rada na računalu, 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Prijavi treba priložiti: životopis, domovnicu, svjedodžbu o završenoj srednjoj stručnoj spremi (IV-stupanj)

Prijave se podnose u roku 8 dana od dana objave.

Pa ako ima zainteresiranih, šaljite molbe.
Sretno
 

suzyc

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
e da bar nisu napisali da treba toliko iskustva :-(
Ma bez obzira na uvjet pošalji molbu, možda dobiješ priliku doći na intervju za posao, uđeš u uži izbor.
Pokušaj, ništa ne košta.
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upravni pravnik odnosno prvostupnik javne uprave je čista pušiona od zanimanja, i to sve do daljnjega, a bojim se još dugo, dugoooooooooooooooooooooooo. Ljudi moji svi ovi natječaji su jad i bijeda, a plaća upravnog pravnika još bljeđa. Pitajte većinu pravnika što misle o upravnim pravnicima i sve će Vam biti jasno. A što se tiče zapošljavanja u državnoj službi uglavnom veza, zaboravite nastup, testiranje i slične fore, ljudi moji Vas se na natječaj prijavi min 100, a primaju jednoga, a papira za prikupiti za natječaj mali milion, te svaki put uvjerenje o nekažnjavanju i sl. umoran sam od upravnog prava, aide ćao

Zaboravih, bježite na Novi Zeland, u sređenu državu pa makar i ovce cuvali
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sve je gorka istina što si napiso, taj upravni pravnik je viša škola uzaludna, a još bi i trebalo kada se šalju molbe za natječaj i slika, pa da vide kak izgledaš
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upravni pravnik odnosno prvostupnik javne uprave je čista pušiona od zanimanja, i to sve do daljnjega, a bojim se još dugo, dugoooooooooooooooooooooooo. Ljudi moji svi ovi natječaji su jad i bijeda, a plaća upravnog pravnika još bljeđa. Pitajte većinu pravnika što misle o upravnim pravnicima i sve će Vam biti jasno. A što se tiče zapošljavanja u državnoj službi uglavnom veza, zaboravite nastup, testiranje i slične fore, ljudi moji Vas se na natječaj prijavi min 100, a primaju jednoga, a papira za prikupiti za natječaj mali milion, te svaki put uvjerenje o nekažnjavanju i sl. umoran sam od upravnog prava, aide ćao

Zaboravih, bježite na Novi Zeland, u sređenu državu pa makar i ovce cuvali
hej, pa kaj se nisi odazval na onu akciju kolektivnog rezanja žila dole kod oglasne ploče u gund 10?!

čekali smo te..
e!
sad je gotofo
odo ti nama na Njuzelandiju:happy::happy::tongue2:
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja i Deprimir isto idemo u Nju Zeland sljedeće godine. Skužil sam da je to jaaaako daleko... moraš se prvo dotaljigat do Australije a to ti je jedno dva dana i dve noći u avijonu pa još onda par sati do tog otoka... ne isplati se ić ak se misliš vraćat, pogotovo ak imaš upravnopravničku plaću (jedino ak ti neko drugi ne plati put)
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hoćete li se vi iako nismo dobili pozive pojavit u utorak na testiranju na građanskom sudu? Da li se to održava u Vukovarskoj 84 ili?
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da to je u Vukovarskoj 84, ali ako nisi dobila poziv pitam te kako ćeš uči, jer su posebne mjere sigurnosti na tom sudu otkako se desilo prije par godina ubojstvo u sudnici sutkinje Ljiljane Hvalec koja je vodila postupak razvoda braka...
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hoćete li se vi iako nismo dobili pozive pojavit u utorak na testiranju na građanskom sudu? Da li se to održava u Vukovarskoj 84 ili?
ja mislim da ako nisi dobio poziv ne trebaš ni ići ...pogotovo ako se tražila u natječaju srednja stručna sprema a ne všs , jer po tome ne udovoljavaš formalnim uvjetima a oni su svi toliko kulturni da ti neće javiti da nisi pozvan ... ja kad sam poslala u Zagrebačku županiju sam blentava zaboravila preslik osobne staviti u kuvertu a udovoljavala sam uvjetima i nisu me primili ali nisu naravno ni javili tj poslali odbijenicu makar su na internetu napisali da su poslali ...
 

Kristijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e ljudi, ja sam sad čuo jednu zanimljivu vijest... a to je da je po novom dovoljno/potrebno samo 6 mjeseci vježbeničkog staža nakon čega se može prijaviti državni ispit! evo, jedna zaposlenica u državnoj službi, frendica, mi je to sada rekla. to je sada po novom, kao zbog nezaposlenosti... i tako

naravno, još je uvijek najveći problem pronači vježbeničko mjesto...
ali dali je ovo fakat istina?
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da to je Novi Zakon i primjenjuje se od 1.1.2010. ali 6 mjeseci za SSS, a nakon toga ideš na državni stručni ispit koji se plaća i cijena je 800,00 kuna, ako nije poskupilo
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još da pitam samo da li oni odmah ocjenjuju to testiranje i provode razgovor s komisijom isti dan ili se obično čekaju rezultati?
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još da pitam samo da li oni odmah ocjenjuju to testiranje i provode razgovor s komisijom isti dan ili se obično čekaju rezultati?
čekaju se rezultati, pa onda uži izbor ide na razgovor s komisijom (ovisi o tome koliko ih primaju itd.)
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pronađeni poslovi

Općina Antunovac traži upravnog službenika-ca HZZO oglas rok za prijavu 30.09. 2010


Administrativni službenik (m/ž)
Rok prijave: 14.10.2010
Mjesto: Rovinj Stomatološka ordinacija dr. Goran Vukotić Tajnica (m/ž)
Rok prijave: 30.09.2010
Mjesto: Križevci Grana d.o.o. Statistički službenik (m/ž)
Rok prijave: 15.10.2010
Mjesto: Karlovac Biometrika d.o.o. Statistički službenik (m/ž) (5)
Rok prijave: 15.10.2010
Mjesto: Varaždin Biometrika d.o.o. Statistički službenik (m/ž) (15)
Rok prijave: 15.10.2010
Mjesto: Krapina Biometrika d.o.o. Statistički službenik (m/ž) (20)
Rok prijave: 15.10.2010
Mjesto: Zagreb Biometrika d.o.o. Administrativni službenik (m/ž)
Rok prijave: 30.09.2010
Mjesto: Bjelovar Vrh desne d.o.o.
 

Kristijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
thanx, jadranka! možda bi bilo dobro, zapravo bilo bi zacijelo dobro, kada bismo se ovdje međusobno obavještavali o novim poslovima u državnoj upravi. posebno u slučajevima gdje se traži više zaposlenika.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks