AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Natječaji za vježbenike

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej kolege,molim vas ako netko zna da mi odgovori.
zanima me da li mi možemo odraditi svoj vježbenički staž na Sudu bilo Općinskom,Županijskom itd.

i u odvjetničkom uredu?
 

Mustang11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da bi odradila vježbenički u policiji, moraš proći na natječaju za tečaj, nakon toga proći tečaj koji traje 9 mjeseci, zaposliti se u policiji i raditi 5 godina po ugovoru.
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovo je stvarno strasno, sad sam zvala burzu za oglas upisnicara na sudu, traze sss ekonomsku ili gimnaziju. Ja joj kazem da imam zavrsenu srednju ekonomsku i visu upravnu a ona mi odgovori da onda nista od toga jer uzimaju iskljucivo sa srednjom. Umjesto da je to plus sto jos uz srednju imas i fakultet oni te zbog toga nece primit...mozda najbolje da jos nista ne upisujem u radnu knjizicu,prijavim se za taj oglas i strogo sutim o tome da imam i fakultet jer inace necu biti ni pozvana na testiranje...I bas me zanima sta bi bilo da me slucajno prime na temelju srednje skole i onda saznaju da imam i visu? Jel se moze to tako napravit jer vidim da me za neka radna mjesta koci ovaj faks...
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja vec tražim posao godinu dana..javljala sam se na oglase za srednju školu..i istina je to da bez obzira sta imas visu ne konkuriiras uopce..jer se kao mora postovat doslovce uvjet natjecaja..znaci ako se u natjecaju trazi sss ti nemas sanse jer se to kosi uvjetu..dolazis u obzir samo u slucaju da se ne javi nitko sa sss..a to je zbilja ne moguce..al bez obzira na to uvijek posalji..pa mozda se neko cudo dogodi..
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovo je stvarno strasno, sad sam zvala burzu za oglas upisnicara na sudu, traze sss ekonomsku ili gimnaziju. Ja joj kazem da imam zavrsenu srednju ekonomsku i visu upravnu a ona mi odgovori da onda nista od toga jer uzimaju iskljucivo sa srednjom. Umjesto da je to plus sto jos uz srednju imas i fakultet oni te zbog toga nece primit...mozda najbolje da jos nista ne upisujem u radnu knjizicu,prijavim se za taj oglas i strogo sutim o tome da imam i fakultet jer inace necu biti ni pozvana na testiranje...I bas me zanima sta bi bilo da me slucajno prime na temelju srednje skole i onda saznaju da imam i visu? Jel se moze to tako napravit jer vidim da me za neka radna mjesta koci ovaj faks...
mogu mislit kako se čovijek može osjećati nakon tih nebuloza, bit će da je šok bio sličan onome koji je mene obuzeo kada sam čula da je na isti natječaj pozvana osoba koja ima završenu matematičku gimnaziju i šljaka kao prodavač. Ziher rastura znanje potrebno za upisničara na sudu. Kolegice sretno u traženju posla u struci, ovo je fakat strašno u kojoj banana državi živimo.
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mogu mislit kako se čovijek može osjećati nakon tih nebuloza, bit će da je šok bio sličan onome koji je mene obuzeo kada sam čula da je na isti natječaj pozvana osoba koja ima završenu matematičku gimnaziju i šljaka kao prodavač. Ziher rastura znanje potrebno za upisničara na sudu. Kolegice sretno u traženju posla u struci, ovo je fakat strašno u kojoj banana državi živimo.
Hvala ti na podrsci...a da svi smo u istoj gabuli...vidim da je trenutno tesko naci bilo kakav posao a kamoli u struci...
poslala sam u drzavno odvjetnistvo nedavno pa sam dobila odgovor da ne ispunjavam formalne uvjete jer je potrebno iskustvo na takvim poslovima...
a vidim da za pripravnike niti nema natjecaja, pogotovo za nasu struku...
ali i dalje saljem sve i svugdje pa ce valjda upalit nesto...
valjda ce netko prepoznat nasu zelju i volju za radom...:cool:
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
NATJEČAJ

za prijam u službu vježbenika/ice u Upravni odjel za financije Grada Zaboka – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme u trajanju vježbeničkog staža od 12 mjeseci.

Uvjeti za prijam:

– punoljetnost

– hrvatsko državljanstvo

– zdravstvena sposobnost za obavljanje poslove radnog mjesta

– VI. stupanj stručne spreme (VŠS) ekonomskog smjera

Znači ni ovo ne vrijedi za nas?
 

tinach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A zašto ne ako piše u zagradi VŠS?
ja ne znam zašto je to tako čudno?:confused2: postoje i natječaji u bolnicama za kandidate všs sestrinskog smjera. ne znači ako si všs da možeš raditi svaki posao sa všs.
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hehe...možda nitko...sigurno tip ili ženska već stažiraju a natječaj je pro forme...tako to obićno ide a mi smrtnici se nadamo...
 

lucy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hehe...možda nitko...sigurno tip ili ženska već stažiraju a natječaj je pro forme...tako to obićno ide a mi smrtnici se nadamo...
Na žalost je to u većini slučajeva tako.
Međutim, treba pokušati. Ja sam dobila posao u državnoj službi nakon 40-tak poslanih molbi, a za sva radna mjesta na koja sam aplicirala sam imala uvjete... Zato treba pokušati, biti uporan, javljati se na natječaje, vjerujem da će jednom upaliti. Trenutna zabrana zapošljavanja baš i ne ide na ruku, ali i tome jednom mora doći kraj...
Sretno svima koji traže posao. Iskreno se nadam da ćete ga svi naći.
 

Nina :)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zanimaju me testiranja:
koliko se opsezno mora odgovarati na postavljena pitanja i kako su pitanja uopce postavljena?
:mellow:
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ugl zaokruzujes...
a eng nadopunjuješ sa stvarima koje su ti predložene...nema izmisljanja, samo biras ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks