AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Natječaji za vježbenike

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hehe...možda nitko...sigurno tip ili ženska već stažiraju a natječaj je pro forme...tako to obićno ide a mi smrtnici se nadamo...
I naravno i taj jedini natječaj koji je izašao za pripravnike i gdje ispunjavamo uvjete je poništen,nemam riječi...sva sreća da se nisam pretrgala od učenja jer mislim da bi poludila..:crying2:
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I naravno i taj jedini natječaj koji je izašao za pripravnike i gdje ispunjavamo uvjete je poništen,nemam riječi...sva sreća da se nisam pretrgala od učenja jer mislim da bi poludila..:crying2:
i ja sam poslala na taj natjecaj...:)
vise se ne iznenadjujem...
mislim da nece bit tak brzo nesto za nas.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko da li se kod testiranja engleskog , više usredotočuju na gramatiku ili na vokabular ?

Da li se netko prijavio za natječaj u uredu za suzbijanje zlouporabe droga ???
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se netko bio prijavio na natječaj kod župana Zagrebačke županije ( mislim čak da je danas testiranje) ? Ja nisam bila na popisu za testiranje ali mi nije ni došla nikakva obavijet doma... naime njima sam poslala sve ovjerene kopije koje , svi znamo koliko koštaju i očekivala sam ih nazad ... ali ništa
 

ilana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej .da li si išla po ovjerene kopije u županiju? ni ja nisam pozvana na testiranje.a svi su mi odmah rekli da ne trebam ni slati papire jer se sigurno već zna tko će raditi. ali pošto ja vjerujem u to da ću naći posao iako nemam vezu, ipak sam poslala:crazy:
a apsurdno je bilo i da traže ovjerene preslike koje sam masno platila kod javnog bilježnika. :angry:
katastrofa...
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa jel' ima neki rok unutar kojeg mozete traziti da vam se ti papiri vrate natrag? Mislim, pa bankrotirat cete i prije nego posao nadjete ako cete za svaki natjecaj nanovo placati ovjeru!:angry: Uzas! Tesko im je poslati odbijenicu s papirima za koje su ljudi itekako platili ovjeru - fuj, fuj, fuj!:sad:
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ni ti nisi dobila odbijenicu ? A lijepo su ispod popisa napisali da će poslati obavijesti onima koji nisu pozvani na testiranje. Ja sam skužila kaj sam fulala , među svim tim ovjerenim glupostima , zaboravila sam kopiju osobne ubaciti... ma za pop...

Nisam još išla...namjeravam otić ali mi je nekak bed tam uletavat... idemo zajedno ? :)
 

ilana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam planirala u ponedeljak ujutro otići podići papire jer sam ih malo previše platila da bi im ostavila. a šta nije glupo da traže originale ili ovjerene kopije. ne bi da ćemo se zaposliti s krivotvorenim dokumentima? počinjem vjerovati u teoriju urote i da je to dogovor da bi se punila državna blagajna:angry:
 

anamarija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zato ja nisam ni drugi puta slala uopće. Znači dok je prvi puta bio raspisan natječaj, bile su im dovoljne kopije, a sada bi ovjerene. Strašno. Koja muljaža. Ko da me i prvi puta kopiranje, slanje poštom nije koštalo. A nikad dobila vraćeno. To su očite muljaže.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam misla u utorak ić . Ako odeš sutra javi kaj je bilo... a ako ideš u utorak javi kad ideš... ako dođemo udruženih snaga veće su šanse da ćemo i dobiti papire , tj. da ćemo uopće nać osobu koja ih ima

Inače ... ja sam bila na jednom testiranju prošli tjedan... i desilo se nešto nevjerojatno ... maknuvši na stranu činjenicu da su bila obična pitanja , i to neka čak i esej pitanja , i to da su stavili na testiranje zakon koji nisu u pozivu naveli kao izvor testiranja, a jedan koji su naveli nije ga bilo ... već su nam odmah dali do znanja da je jedna od osoba njima već poznata... naime cura je sjedila u zgradi s nekim svojim ... dok smo mi ostale dolazile ... mislim stvarno... ako se već namješta ne bi trebalo biti tako očito ...uf
 

realista

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej .da li si išla po ovjerene kopije u županiju? ni ja nisam pozvana na testiranje.a svi su mi odmah rekli da ne trebam ni slati papire jer se sigurno već zna tko će raditi. ali pošto ja vjerujem u to da ću naći posao iako nemam vezu, ipak sam poslala:crazy:
a apsurdno je bilo i da traže ovjerene preslike koje sam masno platila kod javnog bilježnika. :angry:
katastrofa...
I bolje da nisi uopće poslala. Ispit je bio komedija, bila su pitanja tipa - koje su jedinice lokalne i regionalne samouprave, koliko traje mandat članova predstavničkog tijela jedinice lokalne i regionalne samouprave i sl, za stručni zakon su pitanja isto smiješna bila... Obrazložene podatke na temelju kojih je izvršeno rangiranje, naravno da nismo dobili, kao ni skupo plačenu dokumentaciju poslanu na natječaj.
Odabrana osoba ima isto prezime kao i direktor Regionalne razvojne agencija Zagrebačke županije i žive u istoj jedinici lokalne samouprave, ali to je sigurno slučajnost...:cool:
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ok , znači papire nisu nikome vratili ... ali da li ih uopće možemo dobiti ako odemo po njih ?
Meni ti papiri neopisivo puno znače da ih imam za sljedeći natječaj...
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa dajte više otiđite po te papire.
Mislim, nije da prigovaram,ne mislim ništa loše, ali koliko tu razglabate o tome, ti papiri će u smeću završiti..

Da se radi o mojim dokumentima, odmah nakon testiranja bih pitala što je sa mojom prijavom i što je sa tom dokumentacijom i tražila da mi ih se vrati.
 

ilana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma i ta testiranja su čisti idiotizam. već je unaprijed poznato tko će dobiti posao u to sam svaki dan sve sigurnija:happy:
drage moje kolege bilo bi bolje da tražimo vezu za posao ili da direktno pitamo koliko novaca stoji određeno radno mjesto pa ne učimo uzalud opet i opet...
svi smo svjedoci i najbolje znamo da naš fakultet nije baš lagan i da smo morali zagrijati stolicu za dobar dio predmeta.
a oni koji su završili VERN imati će prednost pri zapošljavanju jer je činjenica da onaj tko ga je mogao plaćati zasigurno ima vezu ili novac za posao koji želi.a znam iz prve ruke kako se tamo ispiti dogovaraju i polažu po okolnim kafićima što je meni bilo nezamislivo:shocked:
i užasno sam razočarana kada vidim u kakvoj okolini živimo gdje su nepotizam i korupcija normalne stvari i što je najžalosnije svima je to normalno!!! kada nakome kažeš da predaješ papire za posao ili da se javljaš na natječaj prvo te pitaju da li imaš vezu??? i to je normalno???:frustrating:
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko još nije otišao po svoje papire u Zagrebačku županiju ... trebate napisati molbu ( ili zahtjev) za povrat papira i s tim otić kod njih u pisarnicu i onda ćete dobiti papire nazad.
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jeste vidjeli koliko pripravnika traži pravosudna akademija ali je uvjet završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij pravnog smjera

Znači to opet ne vrijedi za nas jer nemamo specijalistički?
 

Kristijan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo, općinski građanski sud u zagrebu traži 50 sudskih zapisničara i 20 upisničara, na određeno: 6 mjeseci

http://hzzweb.hzz.hr/manager/Posloprimac.asp?PageMode=14&_ADOPage=3&_orderBy=&_orderMode=

stručnu spremu imamo, traži se državni stručni ispit (ali mogu se prijaviti i oni koji ga nisu položili)... doduše, traži se i 1 godina radnog iskustva

ali ja ću se prijavit na oba natječaja... pa kud puklo da puklo

prijave do 9. 9. 2010.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo, općinski građanski sud u zagrebu traži 50 sudskih zapisničara i 20 upisničara, na određeno: 6 mjeseci

http://hzzweb.hzz.hr/manager/Posloprimac.asp?PageMode=14&_ADOPage=3&_orderBy=&_orderMode=

stručnu spremu imamo, traži se državni stručni ispit (ali mogu se prijaviti i oni koji ga nisu položili)... doduše, traži se i 1 godina radnog iskustva

ali ja ću se prijavit na oba natječaja... pa kud puklo da puklo

prijave do 9. 9. 2010.
ma i ja bi se prijavila ... ali kao prvo... traže srednju stručnu spremu, a ne všs , a drugo ...ne moraš imati položen ispit , ali mislim da se to odnosi na ljude koji su prošli vježbenički , i to je ta 1 godina iskustva koju traže ... tako da mislim da ovdje nisu zainteresirani za vježbenike
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks