AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nacionalne manjine i javna uprava

saga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tko je bio ispitivač?
mi smo bili oslobodeni medunarodnih propisa pa neznam jel inace pita konvenciju (Tko su mi?)

Hvala na odgovoru.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ispitivala je tijana, i mislim da samo ona ispituje.
studenti koji su radili seminarski rad i imali prezentaciju na neku temu su oslobodeni tog dijela gradiva.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li bi se moglo proci ako se uci po onoj skripti iz skriptarnice?
koliko treba za spremit ispit s obzirom da je do iduceg roka ostalo 10-ak dana...?
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel ima tko ovo od literature u pdf-u da mi pošalje na mail ?

Tatalović, Siniša: Manjinski narodi i manjine. Zagreb: Prosvjeta, 1997. str. 15-33
Tatalović, Siniša: Izbori za vijeća i predstavnike nacionalnih manjina. Izbori zastupnika u Hrvatski sabor i referendum: okrugli stol održan 4. veljače 2011. u palači Akademije u Zagrebu, Jakša Barbić (ur.). Zagreb, 2011, str.65-85.

hvala:)
 

akascha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je netko položio ovaj ispit? Da li se može proći po skripti ili po prezentacijama?
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege, kojim je danom ispit, pon. ili utorkom?
Šta pita iz Ustavnog zakona?
 

Sanja.21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, može li mi netko odgovoriti ako ima informaciju o tome, nisam bila na predavanjima, a izvanredni student sam, da li ću moći izaći na ispit? Tek sam kasnije vidjela da je bilo obavezno doći
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sva koja se vrte po forumu.Sretno!
Puno hvala na odgovoru.:)
Dal su onda dovoljne prezentacije i Ustavni zakon, ne pita ništa izvan toga?
Šta pita iz Ustavnog zakona?
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ne pita. dobro naučite Vijeća, Savjet, dopunske izbore, izbore u predstavnicka tijela. Puno se to vrtilo...uglavnom prezentacije i Ustavni zakon.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne pita. dobro naučite Vijeća, Savjet, dopunske izbore, izbore u predstavnicka tijela. Puno se to vrtilo...uglavnom prezentacije i Ustavni zakon.
Najljepša hvala.:)
Dal je ispit utorkom?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks