AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nacionalne manjine i javna uprava

martina_sk

Administrator
Kako bi se što većem broju studenata omogućilo da slušaju predavanja vanjskih suradnika, upravnih stručnjaka, došlo je do promjene u rasporedu održavanja nastave. Nastava za redovne studente predviđena za 15. 4., 29. 4. i 6. 5. neće se održati u tim terminima.

Navedena predavanja održat će se u okviru nastave za izvanredne studente, u terminima: 22. 4. i 29. 4. od 17,00 - 21,00, dv. II, Gundulićeva 10. Pozivaju se redovni i izvanredni studenti da dođu u navedeno vrijeme.

Predavanje za redovne studente predviđeno za 22. 4., održat će se 6. 5. u Ćirilometodskoj 4, soba 26/I, od 13,00 - 15,25.

http://www.pravo.unizg.hr/veleuciliste/studij?@=6nkg#news_20176
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim Vas informaciju što se sa esejima iz tog predmeta?
Jesu li se već podijelile teme?
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege,

na predavanju koje je bilo 29.04. prof je rekla kako je sve materijale s predavanja već objavila.
Gledam al ne vidim!
Da li je netko otkrio gdje su objavljeni?
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stranice su nepregledne, bila si u pravu, ovaj studij je čista matematika (mislim da se kužimo!)...
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Stranice su nepregledne, bila si u pravu, ovaj studij je čista matematika (mislim da se kužimo!)...
Of kors! Money, money, money must be funny...
Kad ne znaš gdje koju obavijest/objavu možeš očekivati...dal na stranicama katedre, dal na stranicama studijskog centra, dal na moi-u, foi-u, moodliju, satelitodiju...sva sreća da imamo na raspolaganju sve vrijeme ovog svijeta, nepresušan izvor financija, detektivske sposobnosti, živce čvršće od automobilskih guma, razgibanu kralježnicu i nepresušiv izvor motivacije za gurati naprijed, naprijed s ciljem...naprijed;)
 

martina_sk

Administrator
kolege, ima li tko ovaj dio literature? Tatalović, Siniša: Manjinski narodi i manjine. Zagreb: Prosvjeta, 1997. str. 15 - 33?
i zakon o pravima nacionalnih manjina? :)
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege, ima li tko ovaj dio literature? Tatalović, Siniša: Manjinski narodi i manjine. Zagreb: Prosvjeta, 1997. str. 15 - 33?
i zakon o pravima nacionalnih manjina? :)
Manjinski narodi i manjine nemam, a šta se zakon ne može skinuti s NN?
 

nula12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja s danasnjeg ispita: provedbeni mehanizmi međunarodnih dokumenata, okvirna konvencija,izborne tehnike, prava manjina, sve o vijećima, pravo na jezik i pismo,dopunski izbori..zapravo treba znati sve prezentacije s predavanja i ustavni zakon, mislim da je to dovoljno znati.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks