AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Jesu li izvanrednima predavanja obavezna? Ne znam zasto su nama odjednom sad tako cesto predavanja, a vecinom svi imamo posao uz ovo.
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Jesu li izvanrednima predavanja obavezna? Ne znam zasto su nama odjednom sad tako cesto predavanja, a vecinom svi imamo posao uz ovo.
Obavezna su za neka jer dolazak na predavanja zna bit uvjet za kolokvij. A ovo sto su sad tolko cesto, mislim da je novo uvedeno i ostaje tak stalno
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni i dalje nije rijesen zahtjev za prelazak u izvanredne studente koji sam poslala 24.9. Jel moguce da njima bas toliko dugo treba da to rijese?
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je danas izvršen upis :)
Imam jedno pitanje, pišu li vam datumi sljedećih rokova na Studomatu ikome? Meni piše da nema raspoloživih rokova(zasad)
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanje za kolegice i kolege koji su upisali sad 2. godinu specijalističkog...imate li išta od predmeta pridruženo na Merlinu? Meni danima stoji samo Prekršajno pravo i ništa više...
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je danas izvršen upis :)
Imam jedno pitanje, pišu li vam datumi sljedećih rokova na Studomatu ikome? Meni piše da nema raspoloživih rokova(zasad)
ne ništa ne piše već tjedan dana im pišem mail da mi upis na studomatu nije u cijelosti a ja sam na vrijeme i upisala i uplatila , ali nema odgovora , niti preko maila niti preko telefona .
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks