AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

ilma

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je proveden upis na studomatu i rijesen zahtjev za prelazak u izvanredne. Takoder sam dobila i potvrdu o trajanju studentskih prava, i mene sad zanima dal mi je ta potvrda dovoljna da otidem u HZZO u svom mjestu prebivališta kako bi i dalje ostvarila pravo na obvezno zdravstveno osiguranje ili ih moram moljakat da mi izdaju potvrdu koja mi zapravo treba? Dobila sam veoma konfuzan odgovor od Tomislava iz referade: 'provjerite karticu e-zahtjeva.' :rolleyes::rolleyes:

Gdje to treba provjerit? Isla sam na [email protected] i pod rijesenim zahtjevom sam pronasla tu potvrdu o trajanju studentskih prava, ali nisam bas sigurna da je to ta potvrda koja mi treba.
Potvrdu mozes preuzeti putem studomata (potvrde-->e zapis o statusu studenta)
 

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li vi vidite rokove, za građansko nemam za 11mj.? Taj predmet sam odslušala, dakle mogu izaći ili ja nešto krivo zaključujem, to mi ostalo sa druge...
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li vi vidite rokove, za građansko nemam za 11mj.? Taj predmet sam odslušala, dakle mogu izaći ili ja nešto krivo zaključujem, to mi ostalo sa druge...
Rokovi ce bit vidljivi kad svima zavrse upise
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz, kolege!
Sve mi je ok sa Studomatom, pojavili su mi se rokovi, ali na Merlinu mi i dalje piše : Nemate upisanih e-kolegija.
Što mislite kome da se obratim za Merlin?
Sanji, Tomislavu ili nekom trećem?
Hvala :)
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz, kolege!
Sve mi je ok sa Studomatom, pojavili su mi se rokovi, ali na Merlinu mi i dalje piše : Nemate upisanih e-kolegija.
Što mislite kome da se obratim za Merlin?
Sanji, Tomislavu ili nekom trećem?
Hvala :)
Ja znam kome ne bih. ;) Javite se Sanji!
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok bok!
Idući tjedan, 15.11. je ispitni rok.
Hoćemo li pri ulazu na fakultet morati obvezno imati COVID potvrde?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks