AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nazalost, nekako sam i ocekivala da cemo i dalje imat ovaj hibridni model polaganja ispita, bez obzira na to kaj su brojke oko 8-9 tisuca. :rolleyes:
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nazalost, nekako sam i ocekivala da cemo i dalje imat ovaj hibridni model polaganja ispita, bez obzira na to kaj su brojke oko 8-9 tisuca. :rolleyes:
Ali kak su kolokviji online , ma ja mislim da će možda promijeniti na online jer brojke ne budu padale nego rasle zbog os. šk i srednje škole
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze mi netko tko nije cijepljen reci gdje se najbolje testirati sad za ove rokove? Vec sad je sve sto sam gledala popunjeno do datuma ispita..
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li jos nekome na elektronicnom obrascu putem kojeg bismo trebali poslati potvrdu, nije dostupan zeljeni rok za prijavu?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kak se onda na kraju održavaju ispiti, oni su tekst kopirali više puta, pa na kraju ispao kupus od teksta. Na početku piše
Ispiti se polažu usmeno ili pisano i usmeno.

"Pisani ispit se održava putem sustava Merlin.

Usmeni ispit se održava uživo uz poštivanje propisanih protuepidemijskih mjera.

Studenti su za usmeni ispit obvezni imati EU digitalnu potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju ili testiranju."
A onda kasnije ovaj tekst:
"Kod ispita koji su pisani i usmeni, student/ica će EU digitalnu potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju ili testiranju osobno predočiti referentu Studijskog centra za javnu upravu i javne financije g. Tomislavu Koščaku tijekom uredovnog vremena ili putem elektroničkog obrasca na adresi Moduli Google: crea e analizza sondaggi gratuitamente. i najkasnije na dan pristupanja pisanom dijelu ispita."
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni nije dostupan isto, trebao bi biti 7.2.,a piše mi 2.2. :rolleyes:
Ta covid potvrda ti nije garancija. Evo što se nama desilo na radnom mjestu. I ja i kolega cijepljeni smo po treći puta. Kolega je na porti izmjerio temperaturu (bila je ok), zatim pokazao portiru Covid potvrdu, prošao punkt, te otišao na kolegij. Bio u prostoriji sa desetak ljudi oko sat vremena i oko 10,00 sati osjetio simptome tipa glavobolja, gušenje u prsima, i temperatura koja je bila 38,5 uglavnom javio mi je da je jedva došao kući. I naravno pozitivan na koronu, a cijepljen treći put. Zato i dalje ostajem pri tome zašto se sve ne održava on-line. Ovako ugrožavamo ne samo sebe veći oko sebe.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Točno covid potvrda nije garancija, danas i jučer smo imali oko 40 000 tisuća zaraženih naravno nisu napisali taj broj jer ne ubrajaju brze testove, da ubroje bio bi taj broj , nije laž jedna naša susjeda malo je na cipljenju malo na testiranju u ambulanti puno ljudi dođu na brzi test barem kod njih , kako i moja prijateljica isto radi u ambulanti istu stvar mi je tu rekla.
Pa nažalost te inf nikog ne dopiru , a lažne covid potvrde ima ih mnogo a ako močnoj zemlji kao Švicarskoj ima preko 8000 lažnih covid potvrda kako neće biti kod nas....?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Naši vladajući kada je bilio 60 , 80 na dan lockdown , a sada nema novih mjera apsurdno , ja mislim da će ipak biti online jer kaj vrijedi covid potvrda poslana preko nekog obrasca na mail , smiješno ako mogu pismeni onda mogu i usmeni online jer dovoljna je minuta da se zarazimo bez obzira na dali ste se cijepili 2 put ili 3 put ili preboljeli ili testirali - virus nas je " pojeo odavno " , maske nema koristi moje prijateljice imaju masku na poslu dobili covid a sada i prehladu duplo se čuvaju jer roditelji su im bolesni , jedan onkološki drugi srčani, ali u bolnici ili ambulanti dolaze svakakvi.
Ja se čuvam tj. čuvam zdravlje svojih roditelja svojih bližnjih , kako sam već spomenula nemam cijepljenu baku nije da ne želi nego starost 90 god i puno bolesti ( problem sa srcem, dijabetis , tlak , dijabetičko stopalo - stalno nekakve rane koje se doma premataju itd . da ne pričam ), pa baš joj nije preporučljivo da se cijepi , Moji se i ja jako pazimo.
Zato smo se mi i cijepili 2 put s pfizerom i sada ćemo se 3 put , ali kako se i priča svi smo imali već taj virus , ali opet nismo nikad imali simptome.
Ne znam više što je laž što je istina znam samo da bih do ljeta sve škole osnovne , srednje i fakulteti online jer možda se kaj bude smanjilo
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zašto do ljeta pa dolaze TURISTI ! Pa nema korone , šalim se ima ali ne tak veliki broj !:):)
Trebamo se čuvati ali da navaljuju s uživo usmenima nije uredu jer i oni nedaj Bože mogu dobiti od nas kako mi od nijh , ali valjda budu vidjeli da nema šale pa možda ipak usmeni budu online,
VIDJETI ĆEMO:)
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ta covid potvrda ti nije garancija. Evo što se nama desilo na radnom mjestu. I ja i kolega cijepljeni smo po treći puta. Kolega je na porti izmjerio temperaturu (bila je ok), zatim pokazao portiru Covid potvrdu, prošao punkt, te otišao na kolegij. Bio u prostoriji sa desetak ljudi oko sat vremena i oko 10,00 sati osjetio simptome tipa glavobolja, gušenje u prsima, i temperatura koja je bila 38,5 uglavnom javio mi je da je jedva došao kući. I naravno pozitivan na koronu, a cijepljen treći put. Zato i dalje ostajem pri tome zašto se sve ne održava on-line. Ovako ugrožavamo ne samo sebe veći oko sebe.
Da, potpuno se slažem. Covid potvrde su izgubile smisao. I ja se isto nadam online usmenima. Nema svrhe uopće dolaziti na fakultet kad možemo odgovarati online. Držimo fige da se probude! o_O
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I DALJE NIŠTA OD BUĐENJA PA KAJ NITKO IZ STUDENTSKIH ZBOROVA NE MRE ZAMOLITI PROFESORE DA IMAMO SVE ONLINE , SVAKI DAN 20 HILJADA ZARAŽENIH A NAJVIŠE DJECE I MLADIH DOBRO ONI SE BUDU OPRAVILI ALI DONESU I DOMA , EVO SVAKO MALO MOJA MALA SUSJEDA DOLE JE U SAMOIZOLACIJI NARAVNO I JEDAN OD RODITELJA JER ONA IMA 7 GOD , NEMERE SAMA BITI DOMA ( DJECI SVAŠTA PADNE NA PAMET) PONEKAD JU PRIČUVA TETA A I BAKA .
BILA SAM U LJEKARNI ČULA SAM JEDNOG TATU CIJELI RAZRED U SAMOIZOLACIJI.
NEZNAM AKO TO NIJE ALARMANTNO ONDA KAJ JE ??
KAJ SE ČEKA ????:mad:
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz svima opet :)
Imam još pitanja : znači ukoliko se odlučimo na BAT testiranje, dovoljno je da pošaljemo Koščaku putem elektroničkog obrasca fotografiju negativnog BAT testa i to je dovoljno za ulazak na fakultet, je li tako ili?

Je li ispred fakulteta neka osoba za vrijeme ispitnih rokova zadužena za kontrolu COVID potvrda,potvrda o preboljenju i negativnih testova ili nije?
Hvalaa:)
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I DALJE NIŠTA OD BUĐENJA PA KAJ NITKO IZ STUDENTSKIH ZBOROVA NE MRE ZAMOLITI PROFESORE DA IMAMO SVE ONLINE , SVAKI DAN 20 HILJADA ZARAŽENIH A NAJVIŠE DJECE I MLADIH DOBRO ONI SE BUDU OPRAVILI ALI DONESU I DOMA , EVO SVAKO MALO MOJA MALA SUSJEDA DOLE JE U SAMOIZOLACIJI NARAVNO I JEDAN OD RODITELJA JER ONA IMA 7 GOD , NEMERE SAMA BITI DOMA ( DJECI SVAŠTA PADNE NA PAMET) PONEKAD JU PRIČUVA TETA A I BAKA .
BILA SAM U LJEKARNI ČULA SAM JEDNOG TATU CIJELI RAZRED U SAMOIZOLACIJI.
NEZNAM AKO TO NIJE ALARMANTNO ONDA KAJ JE ??
KAJ SE ČEKA ????:mad:
studentskom zboru je to valjda ok. A da se njega tako svaki dan traži kao mene na ulazu na posao da vidiš kak bi reagirao. Dođe mi da si tu potvrdu nalijepim na čelo ili napravim tetovažu da ne kopam po torbi. :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Oprostite imam jedno pitanje dali su kolokviji konkretno kolokvij iz inf online ili uživo ?
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks