AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima tko problema sa stupanjem u kontakt sa g. Koščakom u referadi? Niti ga dobiti na telefon, niti odgovora na email.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima tko problema sa stupanjem u kontakt sa g. Koščakom u referadi? Niti ga dobiti na telefon, niti odgovora na email.
ja tjedan dana sam mu slala mail za upis tek nakon silnih mailova mi se udostojil javiti
 

dan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zar u ovoj situaciji stvarno misle održavati usmene uživo???
Izgleda da da,ja sam sada dobila obavijest za usmeni slijedeći tjedan u Gundulićevoj...
No comment.Nadam se da ne trebaju covid potvrde.
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko objasniti treba li covid potvrda i za naš fakultet i za usmene koji se održavaju uživo jer evo da budem iskrena ništa mi vise nije jasno
 

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko objasniti treba li covid potvrda i za naš fakultet i za usmene koji se održavaju uživo jer evo da budem iskrena ništa mi vise nije jasno
Za ovaj rok u studenom ne treba
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas, pomoć : što ako nemamo nikakvu COVID potvrdu niti dokaz o preboljenju? Kako onda možemo pristupiti ispitnim rokovima u 1 i u 2. mjesecu?
Hoćemo li se moći testirati ispred fakulteta? Kako je to funkcioniralo u 11.mjesecu?
Slala sam e-mailove u referadu u 11.mjesecu,ali ni oni tada nisu znali odgovor nego su me uputili da pitam predmetne profesore.
Puno hvala i pozz svima!
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas, pomoć : što ako nemamo nikakvu COVID potvrdu niti dokaz o preboljenju? Kako onda možemo pristupiti ispitnim rokovima u 1 i u 2. mjesecu?
Hoćemo li se moći testirati ispred fakulteta? Kako je to funkcioniralo u 11.mjesecu?
Slala sam e-mailove u referadu u 11.mjesecu,ali ni oni tada nisu znali odgovor nego su me uputili da pitam predmetne profesore.
Puno hvala i pozz svima!
To i mene zanima i zanima me da li je baš potreban PCR ili može i brzi test
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim da se treba testirati ili se barem cijepite prvom dozom to je jeftinije ali malo se sigurniji ja početkom 2 mj idem na booster dozu i onda na ispit
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da svejedno što ima 9 hiljada zaraženih svaki dan , mi imamo ispite uživo.
Mislim cijepiti ćemo sa 3 dozom ali znam neke koje su se cijepili 3 dozom pa bili teže bolesni zbog omrikona , a jedino mi baka nije cijepljena ni jednom jer zbog visine njezinih godina i dosta komorbiteta na cijepivo takvi ljudi loše reagiraju , a ako ja budem krivac da donesem virus jer taj novi soj se jako brzo širi i minuta razgovora u zatvorenom može se dobiti, to mi je rekla prijateljica koja radi na covid odjelu u dubravi , nema puno u bolnici ali ima doma .
Mislim na zdravlje nas i naših bližnji profesori ne misle , važan im je novac.
Pa kako to da studentski zbor ne može nagovoriti dekana našeg faksa dok je takva loša situacija barem do proljeća online predavnja i ispiti, mislim da to bilo bolje, možda griješim....
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da nikom od Vas nije više svejedno, svakom od nas je bitno zdravlje naših obitelji i samih nas , jer nažalost stalno to slušamo ali nažalost istinito virus ne bira ( iz pouzdanih izvora znam da na respiratoru sve mlađi čak i od mene ).
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks