AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Koronavirus i potres - *Zimski semestar UŽIVO*

Blistavko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima
Ima netko da je imao situaciju da kao pozitivan na koronavirus s odredjenom samoizolacijom nemogu doci na pocetak predavanja 4.10.2021. Kome da se javim? Prva sam godina pa me sve to zbunjuje ko da nije dosta krenut na faks jos i korona
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok svima
Ima netko da je imao situaciju da kao pozitivan na koronavirus s odredjenom samoizolacijom nemogu doci na pocetak predavanja 4.10.2021. Kome da se javim? Prva sam godina pa me sve to zbunjuje ko da nije dosta krenut na faks jos i korona
Mislim da je najbolje da se javis profesorima cija predavanja zelis pohađati, pa bi trebali to evidentirati kao opravdan izostanak
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima
Ima netko da je imao situaciju da kao pozitivan na koronavirus s odredjenom samoizolacijom nemogu doci na pocetak predavanja 4.10.2021. Kome da se javim? Prva sam godina pa me sve to zbunjuje ko da nije dosta krenut na faks jos i korona
najbolje poslati mail profesorima i objasniti situaciju i mislim da nitko oko tog neće raditi problem s obzirom na trenutne okolnosti
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima
Ima netko da je imao situaciju da kao pozitivan na koronavirus s odredjenom samoizolacijom nemogu doci na pocetak predavanja 4.10.2021. Kome da se javim? Prva sam godina pa me sve to zbunjuje ko da nije dosta krenut na faks jos i korona
ja bih obavijestila fakultet odnosno poslala Sanji iz referade e-mail, a i profesorima.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima
Ima netko da je imao situaciju da kao pozitivan na koronavirus s odredjenom samoizolacijom nemogu doci na pocetak predavanja 4.10.2021. Kome da se javim? Prva sam godina pa me sve to zbunjuje ko da nije dosta krenut na faks jos i korona
Evo broj i e-mail od referade

Sanja Storjak,referent

Studentska referada

Pravni fakultet Sveucilišta u Zagrebu/Faculty of Law, University of Zagreb
Studijski centar za javnu upravu i javne financije/Study Centre for Public Administration and Public Finance


Gunduliceva 10, soba 14/I. kat
HR-10 000 Zagreb



tel.: +385/1/48 90 226
fax: +385/1/48 90 210
e-mail:
[email protected]
 

Blistavko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo broj i e-mail od referade

Sanja Storjak,referent

Studentska referada

Pravni fakultet Sveucilišta u Zagrebu/Faculty of Law, University of Zagreb
Studijski centar za javnu upravu i javne financije/Study Centre for Public Administration and Public Finance


Gunduliceva 10, soba 14/I. kat
HR-10 000 Zagreb



tel.: +385/1/48 90 226
fax: +385/1/48 90 210
e-mail:
[email protected]
[/QUOT
Hvala ti!
Ako me nema fizicki na predavanju, dal mogu pratiti u Merlinu?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
otvoreni su kolegiji na merlinu, to sam vidjela ali da li se može pratiti nisam baš sigurna. Od 01.10. ti je Frane Staničić predstojnik SCJUJF-a pa možeš i njemu uputiti e- mail. [email protected]
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
otvoreni su kolegiji na merlinu, to sam vidjela ali da li se može pratiti nisam baš sigurna. Od 01.10. ti je Frane Staničić predstojnik SCJUJF-a pa možeš i njemu uputiti e- mail. [email protected]
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel jos nekome onemogucen pristup studomatu? Proslo je dobrih tjedan dana od kad sam poslala zahtjev za prelazak u izvanredne studente, i odgovora i dalje nema. Da li mozda to ima nekakve veze s ovim kaj ne mogu pristupit Studomatu?
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li jos nekome upis nije proveden na Studomatu?
Jel jos nekome onemogucen pristup studomatu? Proslo je dobrih tjedan dana od kad sam poslala zahtjev za prelazak u izvanredne studente, i odgovora i dalje nema. Da li mozda to ima nekakve veze s ovim kaj ne mogu pristupit Studomatu?
I kod mene isto, onemogucen mi je od danas jer nam ocito nisu proveli upis jos uvijek
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel jos nekome onemogucen pristup studomatu? Proslo je dobrih tjedan dana od kad sam poslala zahtjev za prelazak u izvanredne studente, i odgovora i dalje nema. Da li mozda to ima nekakve veze s ovim kaj ne mogu pristupit Studomatu?
Ovo je odgovor koji sam dobila iz referade:

"Poštovana,

Do promjene na studomatu došlo je zbog isteka akademske 2020/2021 godine. Kako ste podnijeli molbu za nastavak studija u statusu izvanrednog studenta, a sukladno uputama ti studenti ne obavljaju upisi na studomatu, nemate za sada evidentirani upisni list. To je zapravo pitanje procedure u kojoj ste Vi podnijevši mobu u roku, rok za upis održali, a po provedenom postupku po molbi u sustavu će biti provedene i odgovarajuće radnje. Biti će Vam izdana i odgovarajuća potvrda odnosna na pitanje reguliranja statusa zdravstvenog osiguranja."
 

Maja2345

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima netko da je kao ja danas uplatio upis; nisam nikako mogla prije.? Moram poslati molbu da mi se odobri? Hmm
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks