AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam znala da možemo prijaviti ovaj ispit i prije nego što odslušamo do kraja i sada mi je u studomatu ponuđen rok tek u travnju. Jel to znači da idem po nekakav potpis sad u srijedu ili taj potpis tek mogu dobit u travnju? Ništ mi nije jasno..
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam znala da možemo prijaviti ovaj ispit i prije nego što odslušamo do kraja i sada mi je u studomatu ponuđen rok tek u travnju. Jel to znači da idem po nekakav potpis sad u srijedu ili taj potpis tek mogu dobit u travnju? Ništ mi nije jasno..
Potpis ces sigurno dobiti,a stambilj da si polozila ces vjv morat trazit u 4.mj kad prijavis rok..
 

Jenny555

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok! :)
Imam jedno pitanje : moramo li imati sve polozene ispite s druge godine kako bi dobili pecat informaticke radionice u indeks, odnosno evidentiran položen kolegij Informaticka radionica u Studomatu?
Je li to i dalje uvjet?
Nema nikakvog pravog ispita, nego samo odslusana predavanja, potpis i pecat, je li tako?
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok! :)
Imam jedno pitanje : moramo li imati sve polozene ispite s druge godine kako bi dobili pecat informaticke radionice u indeks, odnosno evidentiran položen kolegij Informaticka radionica u Studomatu?
Je li to i dalje uvjet?
Nema nikakvog pravog ispita, nego samo odslusana predavanja, potpis i pecat, je li tako?
Ja mislim da ne, posto sam ja u 6. mjesecu polagala predmete s 3. a da nisam rijesila predmete s 2. :)
 

Niksss19

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poz, zanima me jel itko slusao proslo predavanje i zapamtio koje je profesor registre spominjao s obzirom da moramo napravit vjezbu3, a da ne ponavljamo one koje je on navodio.. Osobno nisam bila u mogucnosti slusat predavanje pa zato pitam :)
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko ima saznanja hoće li biti posebno predavanja za izvanredne ili zajedno s redovnima slušamo?
 

Dorica19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko ima saznanja hoće li biti posebno predavanja za izvanredne ili zajedno s redovnima slušamo?
INFORMATIČKA RADIONICA - nastava će se održavati on line putem Google Meet sustava i Merlin sustava. Detaljne obavijesti o održavanju predavanja studentima ćemo objaviti na web stranicama predmeta.

Datumi; 01.12. utorak grupa A-M

03.12. četvrtak grupa A-M

04.12. petak grupa N-Ž

07.12. ponedjeljak grupa N-Ž
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
INFORMATIČKA RADIONICA - nastava će se održavati on line putem Google Meet sustava i Merlin sustava. Detaljne obavijesti o održavanju predavanja studentima ćemo objaviti na web stranicama predmeta.

Datumi; 01.12. utorak grupa A-M

03.12. četvrtak grupa A-M

04.12. petak grupa N-Ž

07.12. ponedjeljak grupa N-Ž
OK je to, vidio sam raspored, ali na Merlinu su predavanja za redovne, a iz nekih predmeta izvan. trebaju pratiti predavanja za redovne.
 

ancica987

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vidim da je iduci rok 18.01. Da li i dalje vrijedi da samo prijavis ispit, dobijes potpis i pecat ili treba nesto napraviti za ocjenu?
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali su gotova predavanja za redovne ili je danas zadnje, budući da idući tjedan počinju za izvanredne?
Pa redovni imaju predavanja do kraja semestra, izvanredni nemaju veze s tim, oni su izmedu. Nama su predavanja u srijedu, a koliko vidim izvanredni imaju sve dane osim srijede.
 

antonio94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni , može mi netko reći gdje se nalaze ti zadaci koje je profesor postavio u moodle za zadaću koju moramo predati sutra?
 

Dorica19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ti došla obavijest ili? meni ništa još nema pod kolegijem
Meni nije došla obavijest na mail, ali u Merlinu mi je zadaća vidljiva. Pola sata nakon predavanja je već bila gore.
Pod kolegijem Informatička radionica - izvanredni - grupa A, odmah ispod linka za predavanje koje je bilo danas bi trebao biti naslov: Vježba - info dosije
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da, ja mislio krivo gledam ali očito ne
Ako ti je prezime na A-M, a na merlinu si grupa B.. Slušaš predavanje u petak i ponedjeljak bez obzira kaj je raspored za A-M danas.. Na fejsu u grupi tako pišu, a i zadaća je očito već stavljena samo mi ne vidimo jer smo grupa B
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks