AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

fakin

Super Moderator
Evo, vidim da za ovaj "predmet" nemamo teme pa eto neka i za nju bude.


Onaj tko je prošao to neka opiše kako funkcionira taj predmet onima koji će tek doći do toga.
 

fakin

Super Moderator
i može li netko reći što se radilo na ovoj radionici do sad i ako zna mogu li izvanredni studenti dolaziti na predavanja za redovite?
 

didach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
To ti za izvanredne neznam ali predmet nije problem..zadaci koji se rade su osnove osnova i na kraju nemas ispit nego dodes da ti upise da si polozio vjezbe i nema ti ocjene nego samo pise da si odradio..tako bilo prije par god kad sam ja jos bila redovni :)....
 

selma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo odmah pitanja :)

Mi koji smo prosle godine odradili informaticku, a nemamo potpis jer nismo rijesili 2.godinu dokraja, da li moramo i ove godine ponovo dolaziti ili se moze nekako dog s prof., s obzirom da nema ocjene koja bi se cuvala nego samo potvrda odrade?
Je li netko provjerio?
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo odmah pitanja :)

Mi koji smo prosle godine odradili informaticku, a nemamo potpis jer nismo rijesili 2.godinu dokraja, da li moramo i ove godine ponovo dolaziti ili se moze nekako dog s prof., s obzirom da nema ocjene koja bi se cuvala nego samo potvrda odrade?
Je li netko provjerio?
jesi li što saznala? i ja sam u istoj situaciji kao i ti. slala sam mail ali nisam dobila odgovor
 

martinatt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prosle godine je bilo da tek kad se ociste svi predmeti sa 2.godine moze se prijaviti predmet I tada ce se upisat u studomat da ste polozili ali profesor je rekao da ce podjelit potpise.informaticku ni nemozete prijaviti ako ima jos neki predmet sa druge.tako je bar bilo prosle godine :)
 

Tinčica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam prošle godine odslušala informatičku radionicu, još uvijek nisam očistila drugu pa ne mogu dobiti upis u indeks. Poslala sam mail asistentu Katuliću s obzirom da nam je on prošle godine držao radionicu da li trebam i sada nazočiti radionici no odgovor je bio da se javim u prvom terminu doc. Lisičaru radi dogovora. Poslala sam i njemu mail, no od njega nikakvog odgovora. Tako da ću očito morati u utorak na prvo predavanje. Ako ima još netko nekih novosti neka javi.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Prosle godine je bilo da tek kad se ociste svi predmeti sa 2.godine moze se prijaviti predmet I tada ce se upisat u studomat da ste polozili ali profesor je rekao da ce podjelit potpise.informaticku ni nemozete prijaviti ako ima jos neki predmet sa druge.tako je bar bilo prosle godine :)
tako je i ove godine. zanima me moram li ponovno na predavanja, pošto sam prošle godine već to odslušala? znaš li možda :)
 

martinatt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja kad sam ju rijesila samo sam dosla,dala sam mu indeks I dobila sam potpis I zig da sam polozila (znaci nedobiva se nikakva ocijena niti je bilo ikakvo ispitivanje) jer sam bila na samo 1 ili 2 predavanja pa nisam isla onda kad je djelio potpise,sumnjam da ce sad bit ikakvih problema :)
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da je puno takvih studenata koji su morali upisati radionicu jer im je falilo bodova do tih famoznih min 18. Prosle god prof je bio zaista fer na radionici. Rekao je da nitko s katedre nece raditi problem oko potpisa kroz god. Zato ostaje nada da ce ove god biti razumni pa nece maltretirati opet ljude da prolaze nesto sto su odslusali. A mogu pretpostaviti koja ce biti guzva kad se pojave svi lanjski i ovogodišnji studenti.
 

Tinčica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može li netko tko nije na poslu provjeriti telefonski s nekim od profesora oko toga, zaista nema smisla dolaziti na radionicu ako ne moramo.
 

selma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Netko možda bio na ovom predavanju za izvanvanredne u utorak i pitao za situaciju oko potpisa?
 

miška

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na predavanju u utorak, ako samo dobro razumijela. da bi dobili potpis treba biti na radionici, jučer smo se morali potpisati, a sutra imamo neki zadatak za riješiti. s obzirom da nas ima onih kojima profesor to ne može upisati s obzirom da nismo očistili drugu godinu, on će se bi zabilježiti da smo riješili i kada ćemo imati uvijet upisati će da smo to obavili.
bile su i kolegice koje su prošle godine odslušale i nije potrebno opet ukoliko imate potpis i riješene vježbe, međutim ako nemate potpis, ili negdje zabilježeno da ste obavili taj zadatak potrebno je biti na vježbama.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks