AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

gia jordan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li moze tko reci kod koga i gdje se treba otici po žig ? Ako smo prijavili sad na ovom roku 20.4? Hvaala
[DOUBLEPOST=1492508571,1492508521][/DOUBLEPOST]Da li moze tko reci kod koga i gdje se treba otici po žig ? Ako smo prijavili sad na ovom roku 20.4? Hvaala
 

Saara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ide li mozda netko 25.4. po zig iz inf.radionice,pa ako moze da uzme i moj indeks, posto sam ja na praksi :/
[DOUBLEPOST=1492681147,1492681048][/DOUBLEPOST]Ide li mozda netko 25.4. po zig iz inf.radionice,pa ako moze da uzme i moj indeks, posto sam ja na praksi :/
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sto ako nismo mogli prosli tjedan doci na predavanja? Jel mozemo kako naknadno odradit te vjezbe?
 

pepa95

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
e ljudi koji su bili sad na predavanju za izvanredne i koji su dobili zig da su polozili,sta je prof rekao,za koliko dana da se javimo sanji storjak za onaj broj u indexu? meni se cini da je reko deset dana al nisam sig
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Veliki pozdrav. Može li mi netko, molim vas, objasnit kako izgledaju predavanja za izvanredne, koliko trajupo danu i da li su obavezna sva predavanja? I tko ih drži. Radim, pa ne znam kako da izvedem predavanja i posao pošto ne živim u Zagrebu, pa bi mi bilo jako drago kad bi mi netko pomogao i malo me usmjerio. Hvala puno
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Našla sam obavijest, pa me zanima treba li prijaviti se za informatičku radionicu ili ne? Samo dođemo? Sad je grupa od N-Ž, pa me zanima mogu li svejedno otići iako nisam u toj grupi?
To se odradi i dobije pečat ili se još nešto i polaže?



Obavještavaju se izvanredni studenti (grupa N-Ž) da se današnja Informatička radionica neće održati zbog iznenadne službene spriječenosti.

Novi termini nastave su:

četvrtak, 10.1.2019.

petak, 11.1.2019.

Informatička radionica održava se u Informatičkoj dvorani na Trgu Republike Hrvatske 14 na I. katu s početkom u 17:00 sati.
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moramo pisati onda onaj "info dosje" ili ne? samo prijavimo na studomatu?
Prvi put cujem za to, ja kad sam isla nist se nije trebalo, znaci kad budu predavanja odes ,dobijes potpis od prof i onda kad budu rokovi prijavis na studomatu i to je to. Bar je tako bilo kad sam ja isla isprike ako nisam u toku i ako su nesto mjenjali.
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Super! Puno ti hvala na odgovoru.

Što je "info dosje"?
rekao je na uvodnom da ćemo pisati neki info dosje o svemu što smo naučili na predavanjima, da bi smo dobili potpis. Valjda ipak onda ne treba, jer je rekao jučer samo da prijavimo na studomatu
[DOUBLEPOST=1547112914,1547112761][/DOUBLEPOST]
Prvi put cujem za to, ja kad sam isla nist se nije trebalo, znaci kad budu predavanja odes ,dobijes potpis od prof i onda kad budu rokovi prijavis na studomatu i to je to. Bar je tako bilo kad sam ja isla isprike ako nisam u toku i ako su nesto mjenjali.
Hvala ti. A mogu prijavit sad? Piše da mogu 21.1., a čudno mi je jer još nisu gotova predavanja. A idući rok je u 4. mjesecu. Mogu prijaviti prije nego dobijem potpis?
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
rekao je na uvodnom da ćemo pisati neki info dosje o svemu što smo naučili na predavanjima, da bi smo dobili potpis. Valjda ipak onda ne treba, jer je rekao jučer samo da prijavimo na studomatu
[DOUBLEPOST=1547112914,1547112761][/DOUBLEPOST]
Hvala ti. A mogu prijavit sad? Piše da mogu 21.1., a čudno mi je jer još nisu gotova predavanja. A idući rok je u 4. mjesecu. Mogu prijaviti prije nego dobijem potpis?
Ako ti studomat dopusta prijavu onda mozes.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
INFORMATIČKA RADIONICA – rok 21.1.2019.
Otvoren je rok za prijavu Informatičke radionice: 21.1.2019.

Upis odrađene obveze za studente koji prijave navedeni rok održat će se u Gundulićevoj 10, soba 7/I. kat kod doc. dr. sc. T. Katulića u slijedećim terminima:

22.1. utorak u 10:00 sati

23.1. srijeda u 17:00 sati

Studenti na upis odrađene obaveze mogu doći u bilo kojem objavljenom terminu prema vlastitom odabiru.

Bez prisustvovanja na nastavi studenti neće moći dobiti potpise.

Vježbe je potrebno prethodno prijaviti.

Rok mogu prijaviti i studenti koji su izvršili obaveze iz Informatičke radionice a iste nisu prijavili za prošli rok
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
INFORMATIČKA RADIONICA – rok 21.1.2019.
Otvoren je rok za prijavu Informatičke radionice: 21.1.2019.

Upis odrađene obveze za studente koji prijave navedeni rok održat će se u Gundulićevoj 10, soba 7/I. kat kod doc. dr. sc. T. Katulića u slijedećim terminima:

22.1. utorak u 10:00 sati

23.1. srijeda u 17:00 sati

Studenti na upis odrađene obaveze mogu doći u bilo kojem objavljenom terminu prema vlastitom odabiru.

Bez prisustvovanja na nastavi studenti neće moći dobiti potpise.

Vježbe je potrebno prethodno prijaviti.

Rok mogu prijaviti i studenti koji su izvršili obaveze iz Informatičke radionice a iste nisu prijavili za prošli rok
za koga vrijedi to? davao je prof jučer redovnima na predavanju potpise tko je imao indeks i rekao da samo treba obvezno prijaviti, nije rekao ništa da treba još naknadno doći.
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za koga vrijedi to? davao je prof jučer redovnima na predavanju potpise tko je imao indeks i rekao da samo treba obvezno prijaviti, nije rekao ništa da treba još naknadno doći.
Za sve, mislim. Danas je na predavanju dao potpise i rekao: ko ima uvjet neka prijavi na prvom idućem roku kojeg može (znači, to je ovaj koji je gore naveden) i nakon što obrade prijave, stavit će raspored. Prema rasporedu ideš s indeksom po pečat. Ključ je, koliko sam shvatila, u studomatu. Odnosno, mora svaki ispit se evidentirati i preko njega. Zato ta "procedura". Eto.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čekaj, kaj i za informatičku radionicu postoji pečat?
Mislio sam da je taj potpis dovoljan. Znači, treba ići i po pečat?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks