AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Čekaj, kaj i za informatičku radionicu postoji pečat?
Pa, tak sam ja zaključila iz svega kaj je rečeno na redavanju. Neka me netko ispravi ak griješim.
Čovjek je izgledao dosta zbunjen, plus smo ga mi zbunili pitanjima, tak da ne znam. Ja sam prijavila na studomatu za ovaj rok kaj je gore, pa budem vidila. Računam, manja je šteta da odem bezveze, nego da ne dođem ako sam trebala.

jesu li onda predavanja gotova ako je podjelio potpise ?
Za izvanredne, da. Za redovne ne znam kak imaju raspored.
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Veliki pozdrav. Može li mi netko, molim vas, objasnit kako izgledaju predavanja za izvanredne, koliko trajupo danu i da li su obavezna sva predavanja? I tko ih drži. Radim, pa ne znam kako da izvedem predavanja i posao pošto ne živim u Zagrebu, pa bi mi bilo jako drago kad bi mi netko pomogao i malo me usmjerio. Hvala puno
Bok, jel možeš ti sad sve to meni reć, pretpostavljam da si odradila.
Hvala! @manuelicaa
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok, jel možeš ti sad sve to meni reć, pretpostavljam da si odradila.
Hvala! @manuelicaa
Otišla sam na jedno predavanje za izvanredne, nismo ni imali predavanje, prijavila ispit i na tom roku dosli po upis i to je to. Nismo nista morali polagat, samo sto smo dosli na to predavanje, 10 min i položili
Hahaha
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Otišla sam na jedno predavanje za izvanredne, nismo ni imali predavanje, prijavila ispit i na tom roku dosli po upis i to je to. Nismo nista morali polagat, samo sto smo dosli na to predavanje, 10 min i položili
Hahaha
ma divno, hvala, meni je najbitnije da ne moram nakon posla još 4 sata negdje sjedit.
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je nekome ponudjen otvoreni rok za 9.12 makar je sada prvi put upisao ovaj kolegij? sta to znaci,da vec 9.12 mozemo prijaviti ispit? Ovo nije inace praksa za kolegije koji su prvi put upisani pa sam zato zbunjena. Hvala unaprijed na odgovoru
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je nekome ponudjen otvoreni rok za 9.12 makar je sada prvi put upisao ovaj kolegij? sta to znaci,da vec 9.12 mozemo prijaviti ispit? Ovo nije inace praksa za kolegije koji su prvi put upisani pa sam zato zbunjena. Hvala unaprijed na odgovoru
Bas sam sada i ja isla provjeriti i ponudio mi je da prijavim za 9.12...prijavila sam...
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam na predavanju 03.12. Jučerašnje predavanje otkazano i nadam se da će se održati danas u 17.00 kako je rekao.
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zar nisu predavanja za izvanredne 9 i 10.12?
Ups sad sam se sjetila da smo rasporedeni po grupama vise dana :)
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za prolazak treba prijaviti ispit,odslušati predavanja da bi se dobio potpis i Onda ti da štambilj za prolazak. Ja se nadam da će danas biti održano predavanje i da će dati štambilj. Ako neće danas imati spreman zapisnik podjela stambilja će biti 10. Ili za vrijeme konzultacija. Tako je jučer rekao. Ali eto dok ne dobijem ništa ne vjerujem
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Predavanje odrađeno, stambilji u indeksu, trajalo kraće nego prvo. Prije 19.00h smo bili gotovi. Bilo nas je relativno malo. Napokon gotovo.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks