AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zna li itko zašto nije otvoren rok za prijavu informatičke radionice u 2 mju nego tek ima za 4? evo recimo, ja sam prošli tjedan riješila posljednji ispit sa druge i sad mogu upisati ovo što sam riješila sa treće, a rokova nema?
 

mape5

Super Moderator
mislim da je profesor rekao na predavanjima sada u 12 mjesecu da će biti rokovi kasnije.
Jelka mogla si ići na predavanja u 12 mjesecu i čuvali bi ti ocjenu dok sve ne rješiš s druge. profesor Lisičar je bio sasvim korektan.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim da je profesor rekao na predavanjima sada u 12 mjesecu da će biti rokovi kasnije.
Jelka mogla si ići na predavanja u 12 mjesecu i čuvali bi ti ocjenu dok sve ne rješiš s druge. profesor Lisičar je bio sasvim korektan.
riješila sam ja predavanja već prošle akademske godine, imam potpis. samo mi nije bilo jasno zašto nema roka, svi stave, oni ne...
 
Posljednje uređivanje:

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sutra u 10 je radionica, dolazimo na upis ocjene ili ćemo nešto raditi, već sam zaboravila od silnih informacija što nas čeka :)
 

apoljon

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je netko u situaciji ili je bio u situaciji da nije bio na radionici u 12. mjesecu za izvanredne studente? Da li je moguce da profesor naknadno da taj zadatak, koji ste vi rjesavali u 12. mjesecu, pa da se preda na nekom od sljedecih rokova ?
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni 26.4.2016. 10:00 Gundulićeva 10, soba 7/I. kat, tako mi stoji u studomatu.
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma znam, ovo je bila obavijest za one koji su odradili radionicu-predavanja u prosincu neka dođu na upis "ocjene", u biti samo smo dobili štambilj da je kolegij položen.
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma znam, ovo je bila obavijest za one koji su odradili radionicu-predavanja u prosincu neka dođu na upis "ocjene", u biti samo smo dobili štambilj da je kolegij položen.
znaci kada se rjesimo svih predmeta sa 2.god prijavimo prvi rok i dodemo na upis kako pise na studomatu i to je to?
 

suzaaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li je i ove godine radionicu drzao lisičar? uopce ne znam kod koga da odem na konzultacije
 

mape5

Super Moderator
On je držao u ovoj akademskoj godini radionicu u 12 mjesecu. Najbolje je njemu se obratiti, a u obavijestim ana nšim web stranicama piše da će biti rok 27.9.
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
znaci kada se rjesimo svih predmeta sa 2.god prijavimo prvi rok i dodemo na upis kako pise na studomatu i to je to?
Ina, možeš prijaviti i prije nego riješiš drugu godinu. Ja sam upisala radionicu dok sam imala nepoloženo radno i socijalno, pa čim sam to riješila, prijavila sam na studomatu i došla kod profesora na upis da sam položila radionicu.
 

Ina18

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ina, možeš prijaviti i prije nego riješiš drugu godinu. Ja sam upisala radionicu dok sam imala nepoloženo radno i socijalno, pa čim sam to riješila, prijavila sam na studomatu i došla kod profesora na upis da sam položila radionicu.
hvala ti ! :)
 

gia jordan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege da li znate imamo li danas informatičku radionicu odnosno predavanje ? Ako si mozda nisu spojili
[DOUBLEPOST=1478073386,1478073324][/DOUBLEPOST]Kolege da li znate imamo li danas informatičku radionicu odnosno predavanje ? Ako si mozda nisu spojili
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel postoji i sad mogucnost odslusati radionicu pa da sacuvaju ocjenu? posto na studomatu ne mogu prijaviti jer imam nepolozenih ispita iz 2.
 

JBlazek13

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li netko zna jel izvanredni studenti moraju bit na oba predavanja iz Informatičke radionice? i ima li netko da ne može doć danas?
[DOUBLEPOST=1481028268,1481027974][/DOUBLEPOST]i jel se može ići s drugom grupom ako u svoju ne mogu doć?
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege vi koji ste bili 6tog na radionici, tko je izvanrednima ove godine od profesora?
 

Rabbit Roe

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Radionicu nam je držao Tihomir Katulić. Bilo nas je 15-ak. Radili smo Linux, gledali neke filmiće i dosta toga novog naučili. Bilo je zanimljivo (meni osobno).
Profesor je kolegici koja je prošle godine odslušala radionicu i ima potpis u indexu rekao da ne mora ponovo slušati radionicu. Jer potpis dokazuje da je riješila radionicu. Samo kad bude imala uvjet, da prijavi rok i dođe po žig.
Svi koji imaju uvjet (položene sve ispite s druge godine), mogu prijaviti rok 12.12. i profesor je rekao da u utorak, 13.12. dođemo kod njega po žig u 12 h.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks