AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informatička radionica

gogs

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko ima informaciju o održavanju današnjeg predavanja za izvanredne?
Nije mi predmet vidljiv na Merlinu,a vidim da se danas održava za redovne.
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ozbiljno?!
Ja sam upisala ove godine informatičku radionicu. I isto mi nije vidljivo na Merlinu, a pisalo je da će predavanja biti online.
Nije mi jasno kako da znamo mi izvanredni kad imamo prvo predavanje jer nigdje ništa ne piše.
Da li je možda netko pitao predavače?
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ozbiljno?!
Ja sam upisala ove godine informatičku radionicu. I isto mi nije vidljivo na Merlinu, a pisalo je da će predavanja biti online.
Nije mi jasno kako da znamo mi izvanredni kad imamo prvo predavanje jer nigdje ništa ne piše.
Da li je možda netko pitao predavače?
I ja sam izvanredna i upisala sam ove godine informatičku radionicu. Također mi nije vidljivo na Merlinu. Javite ako nešto saznate.
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Predavanja koja se danas održavaju iz informatičke radionice odnosi se samo na redovne studente? S obzirom da kod izvanrednih i dalje piše samo online...
 

gogs

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prvo predavanje održat će se ONLINE 06.10.2021. u 17 sati putem google meet platfome, Poveznica: Meet
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zar nije predavanje za izvanredne trebalo biti danas? Također, na Merlinu mi se tek danas pojavio taj kolegij. Kolege, možete ukratko napisati što su jučer rekli, hvala!
 

anda182

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zar nije predavanje za izvanredne trebalo biti danas? Također, na Merlinu mi se tek danas pojavio taj kolegij. Kolege, možete ukratko napisati što su jučer rekli, hvala!

Pozz kolega, evo i ja sam misila da je danas. Pa ako neko moze napisati ko zna 1000% kad ce od sad pa do kraja biti tocno predavanja i sto je jucer bilo na predavanju otprilike samo... hvala puno :)
 

gogs

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drage kolege,molim vas ako netko može izdvojiti malo vremena,
da napiše da li smo imali kakav zadatak obzirom da jučer nisam mogla zbog obaveza bila na predavanju.
Unaprijed se zahvaljujem.
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Je li netko od izvanrednih bio na predavanju u srijedu? Zbog obaveza nisam mogla prisustvovat predavanju, pa bih vas zamolila ako mi moze netko ukratko napisat sto ste radili i je li profesor zadao zadacu? Na merlinu ne vidim nikakav odjeljak sa novim zadatkom.
 

Natalija11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko odgovor na 1. pitanje u zadaći? Navedi barem jedan primjer industrijskog standarda informacijske sigurnosti
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko jel se moraju sve zadaće napisati, ili se dozvoljava ako se jedna ne napiše, jer evo moja se iz nekog razloga nije poslala
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni je netko rekao da oni te zadaće uopće ne pregledavanju, nego samo gledaju dal´ si poslao ili ne i da na kraju samo u Studomat upišu Položeno. Meni barem niti jednu do sad nisu pregledali, komentirali, ocijenili. Ne znam, možda se varam, a i pitanja mi nisu baš lagana, ne znam kako vama.
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
S obzirom da ti je "protekao rok" probaj se javiti profesoru, profesorici da ti iz tog i tog razloga nije htjelo poslati pa bih htio/htjela dostaviti ponovno. Možda možeš poslati zajedno sa sljedećom Vježbom/Zadaćom koja bude. Tako bih barem ja napravio. Sretno.
Zna li netko jel se moraju sve zadaće napisati, ili se dozvoljava ako se jedna ne napiše, jer evo moja se iz nekog razloga nije poslala
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav ekipa
moze li mi netko reci odgovor na zadnje pitanje iz zadnje zadace?
  • Kako ispitanik može zatražiti kontrolu rada (rješenja) AZOP i od koje nadležne više instance?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks