AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Iksice

apostolka

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moze li mi netko reci kako sljaka produljenje x-ice kada upisujes drugu god ili parcijalu?:unsure:
 

Da_da

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima,evo ja sam svježa brucošica..dali mi netko može reći do kada se mogu podići iksice..trenutno radim,pa nisam stigla provjeriti!
 

.::Dee::.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jedno pitanje... Vidim da ima svašta u vezi tih x-ica, nekom stalno 0,00kn, netko ima redovno sve ok itd...
Jel se može nadoplatit na x-icu nešto para ako "slučajno" zafali ili bude premalo...:face12:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jedno pitanje... Vidim da ima svašta u vezi tih x-ica, nekom stalno 0,00kn, netko ima redovno sve ok itd...
Jel se može nadoplatit na x-icu nešto para ako "slučajno" zafali ili bude premalo...:face12:[/

ne može se ništa nadoplatiti, znaći ako živiš u zg-u ili zagrebačkoj županiji na x-ici imaš 350,00kn a izvan zg.županije 1000,00kn...
mene zanima,jel netko dns već podizao x-ice?
 

Da_da

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo ja sam danas podigla iksicu,treba ti samo index za podizanje...jel mi može netko reći ako zna:blushed:koliko para na iksici imamo po danu?inače sam iz ZG-a.
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo ja sam danas podigla iksicu, inace sam iz zagreba i imam na njoj 270 kn, danas sam ju krstila :laughing:
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
blago tebi.. ja svoju nisam mogla podić jer na bivšem faksu nisu odjavili onu koju sam imala.. pa vjerujem da ću se načekat dok me ovi ne odjave i dok ne dobijem novu...
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja sam danas podigla iksicu,treba ti samo index za podizanje...jel mi može netko reći ako zna:blushed:koliko para na iksici imamo po danu?inače sam iz ZG-a.
nema po danu određeno koliko imaš novaca,već na mjesec...ti sve to možeš potrošiti u 2 dana:crazy:,a i može ti ostati na kraju mjeseca nešto love koja se ne prenosi u slijedeći mj.:wink5:
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
blabla,nije tako...imas dnevni limit od 50 kuna cini mi se koji nemozes prec
he he, ako si brzim korakom ovako ko tvoj avatar, i možeš...iz jedne menze u drugu u vrlo kratkom vremenskom razmaku i da vidiš :tongue2:
eee da mi je još koja - kutija - cornya iz SC :proud:
 

car

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna netko kak se može PONIŠTIT iksica?

Upiso sam novi faks i nisu mi mogli izdat iksicu jer mi je ova sa upravnog još aktivna
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Iksicu mozes ponistiti u katoteci,ali ako ti vrijede prava sa drugog faksa možeš pričekat da ti ona isteknu sa 31.10.
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
he he, ako si brzim korakom ovako ko tvoj avatar, i možeš...iz jedne menze u drugu u vrlo kratkom vremenskom razmaku i da vidiš :tongue2:
eee da mi je još koja - kutija - cornya iz SC :proud:
kaj ima čokoladica u sc-u?:unsure: hmm..nisam primjetila:crying2:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kaj ima čokoladica u sc-u?:unsure: hmm..nisam primjetila:crying2:
Naravno da ima.
U SC-u, ali u ''brzoj'' menzi.
Zapravo, najbolje je otići do RGN-a (Rudarsko-geološko-naftni fakultet)
veći je izbor :laughing:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Naravno da ima.
U SC-u, ali u ''brzoj'' menzi.
Zapravo, najbolje je otići do RGN-a (Rudarsko-geološko-naftni fakultet)
veći je izbor :laughing:
aha,bili i opljačkali nas..(nismo pogledali računćić,ugl 3 čokse više nam naplatili)...:angry:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks