AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Iksice

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
upisala sam drugi faks, ali se ne želim ispisivati sa starog, nego samo poništiti iksicu. kakva je procedura? gdje moram ić i koliko se plaća, ako se plaća?
Ne razmumijem zašto bi htjela poništiti iksicu?
Možeš pitati u sobi 10, gore, u Gundulićevoj. Čini mi se da se gđa Jug bavi iksicama, pa ti je vjerojatno može deaktivirati.
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne razmumijem zašto bi htjela poništiti iksicu?
Možeš pitati u sobi 10, gore, u Gundulićevoj. Čini mi se da se gđa Jug bavi iksicama, pa ti je vjerojatno može deaktivirati.
Ako je upisala redovno drugi fakultet, onda ne može dobit drugu s tog fakulteta Xicu dok prvu ne deaktiviraju u sustavu. Ne znan iz prve ruke, neg mi je priča prijatelj o tome šta je ima isti slučaj.
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako je upisala redovno drugi fakultet, onda ne može dobit drugu s tog fakulteta Xicu dok prvu ne deaktiviraju u sustavu. Ne znan iz prve ruke, neg mi je priča prijatelj o tome šta je ima isti slučaj.
upravo tako.:)
 

Marianne

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
upisala sam drugi faks, ali se ne želim ispisivati sa starog, nego samo poništiti iksicu. kakva je procedura? gdje moram ić i koliko se plaća, ako se plaća?
na onom faksu na kojem želiš poništit iksicu odeš u referadu i oni će ju deaktivirati i moraš im predat iksicu. jer, da, ne možeš imati dvije aktivne, samo jednu.
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na onom faksu na kojem želiš poništit iksicu odeš u referadu i oni će ju deaktivirati i moraš im predat iksicu. jer, da, ne možeš imati dvije aktivne, samo jednu.
oke, hvala ti.
danas sam zvala, nitko se nije javljao, zato tu pitam za informaciju. trebam im predat indeks, platit nešto ili?
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oke, hvala ti.
danas sam zvala, nitko se nije javljao, zato tu pitam za informaciju. trebam im predat indeks, platit nešto ili?
ponesi i indeks, ono za svaki slučaj. deaktivacija i vraćanje Xice su mukte.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks