AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Iksice

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li mi netko, molim vas, reći kada se i gdje podižu iksice?

čula sam da se mora nositi neka potvrda o prebivalištu i referadu pa da li mi to netko može pojasniti???
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim sugestiju od ekipe sa prve godine ...stranger (il chuchi) ajd ovo objasni kolegici...
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Iksice još nisu gotove, bit će gotove neposredno prije početka predavanja ili taj tjedan, a priča se da se zbog gužvi na policiji ove godine neće trebati nositi potvrda o prebivalištu. Živjelo smanjenje administracije i birokracije!
 

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo kolega je kvalitetno odgovorio.Uglavnom možda ćeš trebati donijeti potvrdu o prebivalištu pa ako nisi iz zg-a dobit ćeš više love na računu.Ako ćeš imati još nekih pitanja možeš pitati slobodno i tete iz referade.
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok svima- evo mene prvi puta na forumu... imam jedno pitanje. upisala sam fax u 7. mjesecu- redovan i zaboravila se slikat za iksicu. pa ako netko zna kada bi to mogla obavit, što prije ili možda kada počnu predavanja (da ne dolazim do zg-a samo radi toga)? valjda nije kasno...
 

ups

Skype
bok svima-
Bok! :D

evo mene prvi puta na forumu...
Nadam se da ćeš i ostati. ;)

imam jedno pitanje. upisala sam fax u 7. mjesecu- redovan i zaboravila se slikat za iksicu. pa ako netko zna kada bi to mogla obavit, što prije ili možda kada počnu predavanja (da ne dolazim do zg-a samo radi toga)? valjda nije kasno...
Na našem faksu sliku za iskice skeniraju sa druge fotografije koju si priložila/zalijepila na Upisnicu. Barem je tako bilo kada sam se ja upisivao. ;)
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
tako je kolega crni i danas. nikakvo slikanje!
slika se skenira i pridruži na xicu
one će biti dotove u toku prvog tjedna predavanja, znači tamo nedje do 10.10.
treba dofurati potvrdu o prebivalištu, vadi se u mup-u besplatno! barem je tako bilo last jir:)
 

freak7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok svima, evo i mene po prvi puta!!
nego, vi govorite da se slike za iksice skeniraju???? a mene poslali na pravni fax,da se tam slikam!!
 

chuchi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ti si valjda bio jedini takav slučaj
možda si drage tete iz referade-zdenkicu pogotovo toliko šarmirao (ili šarmirala) pa su naprosto tvoju sliku morali posebno napraviti, ne bi li te uokviri i stavili u referadu na zid:)
dobro šalu na stranu, ne znam
prije je praksa bila da se slike skeniraju, pa ne mogu sigurno tvrditi da je tako bilo ove godine, ali možda si ti zbilja neki poseban slučaj bio (ovaj put bez zezancije) jer možda je bila neka greška sa slikom... zbilja ne znam
 

ups

Skype
bok svima, evo i mene po prvi puta!!
bok, bok¨!

nego, vi govorite da se slike za iksice skeniraju???? a mene poslali na pravni fax,da se tam slikam!!
Ti si dobro i prošao. Mene su iz jednog fotostudija poslali u drugi s obrazloženjem da nemaju širokokutni objektiv s kojim bi mi obuhvatili cijelu glavu u jedan kadar.
 

freak7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa dobro onda, ak vidite neki novi portret na zidu prostorija faxa, znajte to sam ja. :) hmm.. dobro, mozda sam jednu stvar zaboravio napomenut (a mozda je vazna u ovom slucaju) da je to bilo na upisima u 9mj kada su me slali na pravni.
 

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
svi koji su se upisivali u 7 mj. trebali su se slikat na pravnom, bila vam je obavijest na vratima od referade
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma meni isto ko do je negdje duboko duboko u glavi ta obavijest,kao da sam negdje vidjela da je pisalo da se za iksice slika na pravnom. to je bilo na upisima u 7. zato sam se i javila da pitam kada se i gdje mogu slikat (jer tada nisam), pa me ovaj odgovor da nema slikanja nego se slika skenira malo zbunio. tako da sam opet na nuli. neću više biti dosadna, nego ako netko sazna šta je s tim i kada će se to moć sredit nek javi. Tnx
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li netko možda zna da li su iksice gotove i da li se mogu podići?
ako nisi iz Zagreba najlakše ti je da pozoveš referadu,broj ti je u vodiču,ako nemaš vodič reci ja ću ti napisati broj....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks