AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Iksice

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dnevni limit je 25 kn ): a za te čokoladice u sc ni ja nisam znala, tamo uvijek dobijem tj nikad ne dobijem što naručim :/
 

C!ko

g!ve!tall
nova obavijest :)

Obavijest o podizanju X-ica

X-ice se mogu podići od 20. do 24. rujna 2010. u vremenu od 10:00 – 12:00 sati u studentskoj referadi, soba br. 10/I. kat kod referentice Božice Jug Musić.
 

kjutić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nova obavijest :)

Obavijest o podizanju X-ica

X-ice se mogu podići od 20. do 24. rujna 2010. u vremenu od 10:00 – 12:00 sati u studentskoj referadi, soba br. 10/I. kat kod referentice Božice Jug Musić.
ciao, imam pitanje, dal je ta obavijest za prvu godinu ili? šta mi moramo sa viših godina napravit sa iksicom? ja bi trebala upisat drugu godinu...
 

Zilla

potepuh
ciao, imam pitanje, dal je ta obavijest za prvu godinu ili? šta mi moramo sa viših godina napravit sa iksicom? ja bi trebala upisat drugu godinu...
da, to je obavijest za brucoše kojhi još nemaju iksice, a tebi se za drugu godinu produljuju prava ak sam dobro skužila, sad neznam s kojim datumom ćeš ju opet moć koristit to valjda ovivi od fax-a do fax-a

jel gužva na referadi? mislim za iksice?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ciao, imam pitanje, dal je ta obavijest za prvu godinu ili? šta mi moramo sa viših godina napravit sa iksicom? ja bi trebala upisat drugu godinu...
Ništa netrebaš raditi s iksicom, produljuju ti se prava.
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel je netko od brucoša koristio već X-icu? i dal se može odmah po podizanju ili moram čekat neki određeni datum? i da, kako to ide koliki je dnevni limit?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel je netko od brucoša koristio već X-icu? i dal se može odmah po podizanju ili moram čekat neki određeni datum? i da, kako to ide koliki je dnevni limit?
x-ica se može početi koristiti od početka akademske godine (znači, od 1.10.), ne može prije jer nisi upisala ovu akademsku godinu nego ovu koja dolazi, jelte. inače, sve o iksicama, ali i pregledavanju iskorištenog iznosa ikao i preostalog možeš pratiti na sljedečoj web stranici, pa si prouči: http://www.cap.srce.hr/
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
x-ica se može početi koristiti od početka akademske godine (znači, od 1.10.), ne može prije jer nisi upisala ovu akademsku godinu nego ovu koja dolazi, jelte. inače, sve o iksicama, ali i pregledavanju iskorištenog iznosa ikao i preostalog možeš pratiti na sljedečoj web stranici, pa si prouči: http://www.cap.srce.hr/
malo sam ja to tamo pogledala i piše mi: *Niste upisani u tekuću školsku godinu. Obratite se svojoj referadi
pa kako nisam bila sam na upisu
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
malo sam ja to tamo pogledala i piše mi: *Niste upisani u tekuću školsku godinu. Obratite se svojoj referadi
pa kako nisam bila sam na upisu
valjda zato jer nije prošla ova akademska godina, pa nisi upisana u tu, nego u ovu koja dolazi, pogledaj nakon 1.10. sigurno će ti pisati...:crazy:
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
valjda zato jer nije prošla ova akademska godina, pa nisi upisana u tu, nego u ovu koja dolazi, pogledaj nakon 1.10. sigurno će ti pisati...:crazy:
joj hvala ti, još samo nešto...dodjeljena mi je razina prava 2, nešto sam čitala za potvrdu MUP-a o mjestu stanovanja...jel trebam to na fax donijeti ili? nisam iz zagreba
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
joj hvala ti, još samo nešto...dodjeljena mi je razina prava 2, nešto sam čitala za potvrdu MUP-a o mjestu stanovanja...jel trebam to na fax donijeti ili? nisam iz zagreba
moja frendica živi izvan Zagreba, pa nije trebala ništa donijet. ak te nitko nije pitao za to, onda valjda nema problema.:wink5:
 

ivy06

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa za sad nije, al sam čula ako se donese potvrda s mupa o mjestu prebivališta da dobim više love na x-icu, sad neznam kome bi to donijela
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj s iksicom ak sam prekinul studiranje...koji je postupak ...kaj da radim s njom...hvala unapred
Ako nemaš status redovnog studenta,znači prekinuo si studiranje,iksica je potpuno bezvrijedan komad plastike:happy:
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisala sam drugi faks, ali se ne želim ispisivati sa starog, nego samo poništiti iksicu. kakva je procedura? gdje moram ić i koliko se plaća, ako se plaća?
 

angie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisala sam drugi faks, ali se ne želim ispisivati sa starog, nego samo poništiti iksicu. kakva je procedura? gdje moram ić i koliko se plaća, ako se plaća?
a da odeš u referadu? :wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks