AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel mogu ponavljaci na kolokvij? I da li na svakom predavanju gledaju dolaznost (isla bi na predavanje iz financiranja, ali mi se kosi s drugim predavanjem)?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel mogu ponavljaci na kolokvij? I da li na svakom predavanju gledaju dolaznost (isla bi na predavanje iz financiranja, ali mi se kosi s drugim predavanjem)?
mislim da mogu ponavljač (i ja sam tako) a ovo drugo pitanje to ne znam. Ja sam izvanredni i nisam išla na predavanja.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hitno odg-Profesorica na merlin poslala obavijest za kviz znanja,
Da li je to obavezno ili samo za one koje se prijave na taj kviz ???
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisam bila na tom kvizu jer profesorica mi je preko maila napisala da nije obavezno .
Da li je bio težak i kako izgleda ispit ?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nisam bila na tom kvizu jer profesorica mi je preko maila napisala da nije obavezno .
Da li je bio težak i kako izgleda ispit ?
Nije uopce bilo tesko. Istina, pisali smo samo 7 minuta i to nije previse vremena za odgovor, ali ako si naučila, moglo se zavrsit i u kracem periodu.
Zadatci su bili s nadopunjavanjem, spajanjem pojmova (na jednoj strani su pojmovi, a na drugoj definicije i trebalo je spojit pravilno) te zadatci s ponudenim odgovorima i trebalo je odabrat tocan (npr. sto su transferne cijene i trebalo je odabrat točnu tvrdnju).
Bilo je sve skupa 7 pitanja. Ukupno je 7 bodova, a pretpostavljam da je 3.5 boda bilo potrebno za prolaz.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nije uopce bilo tesko. Istina, pisali smo samo 7 minuta i to nije previse vremena za odgovor, ali ako si naučila, moglo se zavrsit i u kracem periodu.
Zadatci su bili s nadopunjavanjem, spajanjem pojmova (na jednoj strani su pojmovi, a na drugoj definicije i trebalo je spojit pravilno) te zadatci s ponudenim odgovorima i trebalo je odabrat tocan (npr. sto su transferne cijene i trebalo je odabrat točnu tvrdnju).
Bilo je sve skupa 7 pitanja. Ukupno je 7 bodova, a pretpostavljam da je 3.5 boda bilo potrebno za prolaz.
jel to bio ispit, kolokvij ili kviz
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel to bio ispit, kolokvij ili kviz
Mislim da nije trebao bit kolokvij, zato kaj za dva tjedna pisemo jos jedan test koji obuhvaca iskljucivo porez na dohodak. Nije nista govorila u vezi kolokvija, ali da ce kao uspjeh na tim kratkim testovima uzimat u obzir. :)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel u sutrasnji kolokvij pise do poreza na dobit ili poreza na dohodak???
Evo kaj je profesorica Cindori napisala na Merlinu:

Dragi moji studenti,
prvi kolokvij koji će sadržavati gradivo od uvoda do (zaključno s) porezom na dobit održat će se u petak 24.4.2020. s početkom u 19.00 sati. U narednim danima ću vam dati točne upute o broju pitanja i vremenu pisanja testa.
Srdačno,
Izv. prof. Cindori
 

LaMi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo kaj je profesorica Cindori napisala na Merlinu:

Dragi moji studenti,
prvi kolokvij koji će sadržavati gradivo od uvoda do (zaključno s) porezom na dobit održat će se u petak 24.4.2020. s početkom u 19.00 sati. U narednim danima ću vam dati točne upute o broju pitanja i vremenu pisanja testa.
Srdačno,
Izv. prof. Cindori
Kaj ne bi trebao biti i dohodak u kolokviju?
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kakav je bio ispit ?
Kako vide da ne prepisujete ?
Ne vide, ali imas vremensko ogranicenje za odgovoriti na pitanja
Bilo je 22 pitanja i 22 minute vremena za odgovoriti a pitanja su bila tocno/netocno ili si imao ponudene odgovore a)b)c)
 

marinela54

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas da li netko zna da li je jučer na predavanju rekla kad bi mogao biti drugi kolokvij? Nisam bila u mogućnosti prisustvovati pa me zanima ako tko zna..
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drugi kolokvij će se pisati u dva dijela:
1. pismeni ispit - 21.5.2020. u 20.00sati (gradivo PDV-a - knjiga)
2. problemski zadaci - 19.5.2020. u 18.00 sati (skripta "posebni porezi na promet", skripta "lokalni porezi" i skripta "porez na promet nekretnina". Za problemske zadatke ćete imati nekoliko sati. O detaljima ću vas izvjestiti naknadno.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima ko kakvu dobru skriptu za PDV jer gledam u to već dva dana i ništa ne kuzim.
Koliko ja znam, nema nikakve skripte za taj dio gradiva jer se dosta stvari izmijenilo. Mozes probat ucit po prezentacijama koje je profesorica stavila na Merlin. Jedna i druga prezentacija za PDV su dosta opširne i trebale bi biti dovoljne za taj dio gradiva. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks