AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako sam dobro shvatila ispit se polaže preko tri kolokvija? Nema usmenog? ili...?
Prva dva kolokvija su pismeni, dok je treci kolokvij usmeni. Doduse, mi smo prosle godine imali 3 pismena kolokvija i zaseban problemski zadatak vezan za trosarine. :)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako prodes prva dva kolokvija, onda usmeno odgovaras samo gradivo 3. kolokvija, ali ako ti se desi da npr. padnes 1. kolokvij a prodes 2., onda odgovaras gradivo 1. kolokvija + gradivo 3. kolokvija.
 

Kensington

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko gdje mogu nabavit knjigu iz financiranja j.u., u knjizari fakulteta je nema, a u narodnim novinama vise nije u prodaji?
 

MarijaTomic90

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav koji dio ulazi u prvi kolokvij?

jesu to lekcije :
Podjela javnih prihoda, Pojam poreza . Podjela poreza, Porezna terminologija, Porezni obveznik, Porezna snaga, Porezna osnovica -,Porezi - načela i porezne stope ,Porez na dohodak 1. dio ,Porez na dohodak 2. dio,Porez na dobit ?
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Molim informaciju tko zna. Kako će izgledati kolokviji ove godine? Da li je šta rečeno na predavanjima za redovne?

Lp
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
ima li netko možda skeniran dio iz knjige Hrvatski fiskalni sustav koja ulazi u prvi kolokvij?
 

tinah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna tko kad ide prvi kolokvij i da li izvanredni mogu prisustvovati, ne vidim na merlinu tu informaciju, hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks