AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko antidiskriminacijsko pravo

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
JA SAM U PRIVATNI MAIL DOBILA PORUKU SADRŽAJA:
1415-PRAVO_EAP » Forumi » Obavijesti » EAP ispit
Slika Snježana Vasiljević
EAP ispit
napisao/la Snježana Vasiljević - Ponedjeljak, 1 Lipanj 2015, 17:46

EAP ispit je poslan na vaš email! U slučaju poteškoća, kontaktirajte me na: [email protected]

Prikaži poruku u kontekstu

-----------
I ISKRENO, NE ZNAM O KOJEM ONA LINKU PRIČA ...

i kad se klikne na ovo prikaži poruku u kontekstu ponovno otovori merlin i obavijest o tome da je ispit polsan
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi, zakaj se meni na studomatu pojavila mogućnost da prijavim rok za 15.06., pod "prijava ispita" iako sam prijavila ovaj rok 01.06.,do jučer mi je sve bilo normalno. Jel to treba vremena da se provede u studomatu ispit ak ga prodem il je to neka greska? :O
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sad sam išla gledati na studomat, i meni nudi EAP za 15.6. iako sam ga prijavila i stoji mi i u prijavljenim ispitima (ispiti u tijeku).
Drugi ispit koji sam prijavila nije dostupan za prijavu.
Ako si zapisala onu šifru kod prijave ne bi smjelo biti problema ukoliko se nešto zblesiralo u studomatu.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej što ste odgovorili pod pitanjem br. 3?
Prethodni postupak pred EU sudom. Mislim da je to :thinking:
E a sta ste odgovorili na 2.pitanje, jel to Povelja o temeljnim pravima ili EU konvencija za zastitu temeljnih prava...? I objasnjenje zasto je EU bilo dugo potrebno..?
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam napisala Konvenciju.
I ja mislim da je ona. Jer piše prvi dokument, a ak se ne varam Konvencija je prvi. I koja je svrha kodificiranog instrumenta zaštite ljudskih prava?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks