AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko antidiskriminacijsko pravo

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvandredni sam student i nisam bila u mogućnosti ići na predavanja za izvanredne koja su upisana prema rasporedu, mislila sam prijaviti neki rok pa to rijesiti. No sad vidim da predavanja još uvijek traju ako sam dobro skužila? Znači svaki utorak popodne ili? I to je i za izvanredne? :O Hvalaa
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvandredni sam student i nisam bila u mogućnosti ići na predavanja za izvanredne koja su upisana prema rasporedu, mislila sam prijaviti neki rok pa to rijesiti. No sad vidim da predavanja još uvijek traju ako sam dobro skužila? Znači svaki utorak popodne ili? I to je i za izvanredne? :O Hvalaa
Da, od 17 h, ali sljedeći put imamo tek 28.4. jer nemamo onaj tjedan iza rokova.
 

kristinap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dal imamo sutra predavanje?
Kako neki znaju da nema predavanja, a drugi o tome nemaju pojma?
Kad je profesorica rekla da nema predavanja, kome?
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dal imamo sutra predavanje?
Kako neki znaju da nema predavanja, a drugi o tome nemaju pojma?
Kad je profesorica rekla da nema predavanja, kome?
Nemamo. Prof. je rekla da nema predavanja zadnji put kad smo imali predavanje prije rokova.
Tako da to znaju oni koji su tad bili na predavanju.
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da nije uredu da se takve stvari ne objave na webu. Ista stvar je i s početkom predavanja, na webu još uvijek stoji da predavanje počinje u pola 6.
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znači sutra opet nema predavanja ? Kad nas je profa pitala hoćemo li na konferenciju ili da radije imamo predavanje .. a kaj s onima koji ne mogu na konferenciju jer se preklapa s drugim predavanjima .. Meni baš nije jasno, jel na kraju ide tko ?
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači sutra opet nema predavanja ? Kad nas je profa pitala hoćemo li na konferenciju ili da radije imamo predavanje .. a kaj s onima koji ne mogu na konferenciju jer se preklapa s drugim predavanjima .. Meni baš nije jasno, jel na kraju ide tko ?
Pridružujem se pitanju
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može molim vas netko napisati koja je literatura za ovaj predmet. Da li je ista kao lani ili se nešto mijenjalo?
Ne mogu naći popis na stranicama katedre niti na Merlinu..
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može molim vas netko napisati koja je literatura za ovaj predmet. Da li je ista kao lani ili se nešto mijenjalo?
Ne mogu naći popis na stranicama katedre niti na Merlinu..
na prvom predavanju je navela svoju knjigu kao literaturu: Snježana Vasiljević: Slično i različito - Diskriminacija u Europskoj uniji i Republici Hrvatskoj TIMpress, Zagreb 2011.

a kasnije je rekla da će sve što nam je potrebno za ispit objavljivati na Merlinu ..

ali mislim da nije sve objavljeno
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks