AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko antidiskriminacijsko pravo

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi, kada je ispit iz predmeta? Na studomatu mi je otvoren rok pa me zanima da li je prof rekla stao u vezi toga?
 

GEORGE C

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postaviti će u ponedjeljak, 1.6. oko 18-19h na Merlinu zadatke (tj. neki case-study) koje ćemo morati riješiti u roku 48 h. Nije ništa detaljnije govorila ...
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prijave su još 5 dana, oćete vi to sad prijavljivati ili? Možda bih mogla prof poslati mail :whistling:
 

anastasia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege može li mi netko reći da li moramo na konferenciji biti baš od 9 do kraja, kad su potpisi i je li konferencija obvezna?
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
OBAVIJEST SA MERLINA

Pismeni ispit će biti objavljen ovdje 1.6. u 18h. Pisani dio ispita nosi najviše 70% ocjene (dakle maksimalno ocjena "dobar"), 20% extra dobivaju oni koji su aktivno sudjelovali u nastavi, a 10% za redovito dolaženje. Dakle, ako će netko željeti ocjenu vrlo dobar i izvrstan, a nema nagradne bodove sa nastave moći će odgovarati usmeno za veću ocjenu.

NE PIŠE DO KAD TO MORAMO PREDATI I NE SPOMINJE SE ONIH 48 SATI... :/
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je tako nejasan ovaj ispit.
Ne znam da li bi prije čitala i učila knjigu Slično i različito od 250str ili prezentacije i članke s Merlina.
Nije mi jasan ni koncept ispita, budući se ne piše u kontroliranim uvjetima ili će biti jako težak da nam knjige ne pomažu ili ćemo ga morati napisati jako brzo :/
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iz čega učite, po prezentacijama ili ?

Jel sve presude što trebamo znati profa stavila na merlin ? Vidim da je tema 7 nedostupna ..
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Iz čega učite, po prezentacijama ili ?

Jel sve presude što trebamo znati profa stavila na merlin ? Vidim da je tema 7 nedostupna ..
Ja čitam te prezentacije i zakon, ne znam sta bi drugo.. Jel mozda rekla kako ce biti koncipiran ispit?
 

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja čitam te prezentacije i zakon, ne znam sta bi drugo.. Jel mozda rekla kako ce biti koncipiran ispit?
Kolko sam ja shvatila rekla je da će biti neki hipotetski slučajevi iz kojih ćemo mi morati odgovarati na pitanja i to potkrijepiti nekim pravnim izvorom ..

a na prvom predavanju u ožujku je rekla da će biti na zaokruživanje ako se dobro sjećam.. sad stvarno ne znam, zapravo nije puno govorila o ispitu
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, odi pod obavijesti. ja sam kliknula i sad mi piše da mi je ispit poslan na mail. ispravka: ne vidim ga na mailu
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks