AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko antidiskriminacijsko pravo

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
poslala sam prof. mail I odgovorila I je ovo

Idite na Merlin! ispit ce vam doci preko obavijesti!
imate u obavijesti koju ste dobili na email, link na ispit, pazljivo procitajte cijelu poruku!

u mailu jesu dva linka ali kad kliknem na njih otvori mi se obavijest di piše da je ispit na mailu.... :/
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
poslala sam prof. mail I odgovorila I je ovo

Idite na Merlin! ispit ce vam doci preko obavijesti!
imate u obavijesti koju ste dobili na email, link na ispit, pazljivo procitajte cijelu poruku!

u mailu jesu dva linka ali kad kliknem na njih otvori mi se obavijest di piše da je ispit na mailu.... :/
Ista stvar i kod mene! :hm:
 

kristinap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ima kakvih promjena

Citat vlatkap: Pregled postova
poslala sam prof. mail I odgovorila I je ovo

Idite na Merlin! ispit ce vam doci preko obavijesti!
imate u obavijesti koju ste dobili na email, link na ispit, pazljivo procitajte cijelu poruku!

u mailu jesu dva linka ali kad kliknem na njih otvori mi se obavijest di piše da je ispit na mailu.... :/
Ista stvar i kod mene!



isto tako
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kod mene nista.. Zamolila sam prof. da mi ponovo posalje taj mail s linkom ali jos ne odgovara.
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je netko kontaktirao profesoricu? Očito više nas nije dobilo ispit na e-mail.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja jesam. Prvo mi je napisala da bolje pogledam, da link mora biti u mailu. No posto ga stvarno nema zamolila sam ju da mi ponovo posalje taj link no jos mi nije nis odgovorila
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel itko uspio otvoriti ispit ili nikome ne zeli? nije samo nas par koji ne mogu do njega :wtf:
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja jesam. Prvo mi je napisala da bolje pogledam, da link mora biti u mailu. No posto ga stvarno nema zamolila sam ju da mi ponovo posalje taj link no jos mi nije nis odgovorila
na mailu [email protected] mi je mail da je na merlinu napisana obavijest i u tom mailu su mi dva linka ali ni na jednom od ta dva nema ispita ( na jednom se ponovno otvori obavijest sa merlina, a na drugom linku se otvori stranica pravnog fakulteta )

na privatnom mailu ništa...

kako kod vas
 

GEORGE C

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
JA SAM U PRIVATNI MAIL DOBILA PORUKU SADRŽAJA:
1415-PRAVO_EAP » Forumi » Obavijesti » EAP ispit
Slika Snježana Vasiljević
EAP ispit
napisao/la Snježana Vasiljević - Ponedjeljak, 1 Lipanj 2015, 17:46

EAP ispit je poslan na vaš email! U slučaju poteškoća, kontaktirajte me na: [email protected]

Prikaži poruku u kontekstu

-----------
I ISKRENO, NE ZNAM O KOJEM ONA LINKU PRIČA ...
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
JA SAM U PRIVATNI MAIL DOBILA PORUKU SADRŽAJA:
1415-PRAVO_EAP » Forumi » Obavijesti » EAP ispit
Slika Snježana Vasiljević
EAP ispit
napisao/la Snježana Vasiljević - Ponedjeljak, 1 Lipanj 2015, 17:46

EAP ispit je poslan na vaš email! U slučaju poteškoća, kontaktirajte me na: [email protected]

Prikaži poruku u kontekstu

-----------
I ISKRENO, NE ZNAM O KOJEM ONA LINKU PRIČA ...

Ja sam dobila to identično na mail
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks