AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko antidiskriminacijsko pravo

GEORGE C

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prošle godine nije bilo druge opcije nego pisati preko Merlina (i izvanredni i redovni) a izvanredni su iz nekog razloga morali dolaziti na sva predavanja s redovnima, svaki tjedan kroz 3 mjeseca - što je isto recimo besmisleno ...
 

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
oni sami ne znaju kako bi organizirali ovaj studij...pa eksperimentiraju...i na krajubstudenti ispasataju...a i kad je bilo glasanje o ispitu ili eseju svi smo bili podjeljeni...pola pola je bilo...njoj se jednostavno nije dalo iscitavat svi ti eseji jer kako je i sama rekla ima stotine i stotine drugih radova i zato je odlucila da bude pismeni..
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pa to za predavanja je greska profesorice...tako da tu izvanredni nisu nista krivi...eto ona jadna je prezaposlena pa ne noze ispunjavati svoje obaveze za koje je placena...a sto se tice pisanja eseja ti ne znas tko gdje radi i sta radi...i koliki je nekome opseg posla...nije lako doci doma scaki dan u 7-8 nakon 11-12 sati rada i onda razmisljati o necem manje bitbom kao sto je ovaj predmet koji je btw izborni...i u toj situaciji je tesko napisati ista...probaj odraditi tjedan dva tin tempom pa vidi dal mozes...ovo sce je greska profesorice i nikoga drugog...a ia sama je profa rekla da ona mora presjeci i da ce biti ispit...
netrebam ja uopće znati tko i kako i zašto radi, niti me ti možeš podcjenjivati jer sam i sama radila svojedobno tako da ne spadam ti ja u ekipu nadobudnih redovnih studentića koji neznaju što znači raditi. ali nitko vas uopće nije prisiljavao da sada polažete ispit pošto je ovo bio predrok, a na kraju krajeva nitko te nije ni prisilio da upišeš fakultet. znači možeš doć doma u 7,8 navečer i usput doć na faks u 5, ali nemožeš od kuće napisat esej???? zanimljivo :rolleyes:
 

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
netrebam ja uopće znati tko i kako i zašto radi, niti me ti možeš podcjenjivati jer sam i sama radila svojedobno tako da ne spadam ti ja u ekipu nadobudnih redovnih studentića koji neznaju što znači raditi. ali nitko vas uopće nije prisiljavao da sada polažete ispit pošto je ovo bio predrok, a na kraju krajeva nitko te nije ni prisilio da upišeš fakultet. znači možeš doć doma u 7,8 navečer i usput doć na faks u 5, ali nemožeš od kuće napisat esej???? zanimljivo :rolleyes:
jao kolegice...koliko jala u vama...cccc...jadno i bez ikakvog kucnog odgoja...ako se ne varam ja ovaj faks placam pa cu ici na sve sto mi se bude islo,ukljucujuci predrokove...vama ako se ne svida to ispisite se s faksa...ja nisam nikoga htjela podcjeniti,ne znam zasto ste se nasli prozvanom,samo sam htjela reci da nije lako i jedno i drugo uskladiti...sljedeci put malo ukljucite mozak kod citanja postova drugih ljudi...i nesto sto niste naucili kolegice mi nosmo skupa ovce cuvali da mi se obracate sa ti,a pogotove ne ovim tonom...ohladite i nadite si posao radije,mozda postanete obazriviji prema drugima...sretno sa daljnjim ispitima uvazena kolegice koja je svojedobno nekad davno radila...pozz ;)
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jao kolegice...koliko jala u vama...cccc...jadno i bez ikakvog kucnog odgoja...ako se ne varam ja ovaj faks placam pa cu ici na sve sto mi se bude islo,ukljucujuci predrokove...vama ako se ne svida to ispisite se s faksa...ja nisam nikoga htjela podcjeniti,ne znam zasto ste se nasli prozvanom,samo sam htjela reci da nije lako i jedno i drugo uskladiti...sljedeci put malo ukljucite mozak kod citanja postova drugih ljudi...i nesto sto niste naucili kolegice mi nosmo skupa ovce cuvali da mi se obracate sa ti,a pogotove ne ovim tonom...ohladite i nadite si posao radije,mozda postanete obazriviji prema drugima...sretno sa daljnjim ispitima uvazena kolegice koja je svojedobno nekad davno radila...pozz ;)
hahahha ja se tebi obraćam sa ti? pa i ti se meni obraćaš, presmiješno. ti si ta koja je prva počela nešto ''kukati''. a vjeruj mi da nisam jedina koja dijeli ovo moje izraženo mišljenje ;) uvažena kolegice nemojte molim vas komentirati moj kućni odgoj kad je očito da je vaš ego ostao debelo povrijeđen mojim zadnjim postom. molim uvažene kolege administratore da izbrišu sve ove naše komentare koji su zaista nepotrebni ovdje. lijep pozdrav Vama kolegice
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Gledam na merlinu i ne vidim da su stavljene ikakve prezentacije s predavanja za 2015/2016. Ima samo od 2014/2015. Jel zna itko zašto ili nisam možda gledala na pravom mjestu? Uopće ne znam iz čega bi učila za ovaj predmet..Molim neku dobru dušicu za odgovor..hvala :)
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Gledam na merlinu i ne vidim da su stavljene ikakve prezentacije s predavanja za 2015/2016. Ima samo od 2014/2015. Jel zna itko zašto ili nisam možda gledala na pravom mjestu? Uopće ne znam iz čega bi učila za ovaj predmet..Molim neku dobru dušicu za odgovor..hvala :)
jesi sigurna? sve prezentacije su bile objavljene.. orjentiraj se samo na onaj repetitorij - tj. zadnju prezentaciju.. više nego dovoljna je...
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jesi sigurna? sve prezentacije su bile objavljene.. orjentiraj se samo na onaj repetitorij - tj. zadnju prezentaciju.. više nego dovoljna je...
kada kliknem naziv kolegija piše mi Enrolment is disabled or inactive. Ne kužim zašto mi to piše i kaj sad trebam napravit..
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kada kliknem naziv kolegija piše mi Enrolment is disabled or inactive. Ne kužim zašto mi to piše i kaj sad trebam napravit..
tako je i meni bilo.. pošalji profi mail da produži rok prijave na kolegij...
 

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li ima tko informaciju kad će se pisati esej?ne stignem na predavanja pa ako ima tko kakvu informaciju
 

Tourniquet

jane doe.
Profesorica je rekla da neće moći pisati oni koji nisu redovno išli na predavanja, potpisujemo se svaki put. Nije još dala točan datum
 

Tourniquet

jane doe.
Nije mi jasno kako će nam upisati ocjene iz eseja. Profa je napisala da ćemo prilikom upisa ocjene prodiskutirat temu eseja ali sad na studomatu piše za 5.9. Ispit iz predmeta EAP će se održati elektronskim putem (pismeni). Pošto smo već eseje napisali ne razumijem ovo..
 

calista

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, moze netko opisat kako izgleda ispit tj. polaganje, kad pocinju predavanja, koja je literatura, hvala!
[DOUBLEPOST=1519135148,1519135096][/DOUBLEPOST]Pozdrav, moze netko opisat kako izgleda ispit tj. polaganje, kad pocinju predavanja, koja je literatura, hvala!
 

Luna20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, moze netko opisat kako izgleda ispit tj. polaganje, kad pocinju predavanja, koja je literatura, hvala!
[DOUBLEPOST=1519135148,1519135096][/DOUBLEPOST]Pozdrav, moze netko opisat kako izgleda ispit tj. polaganje, kad pocinju predavanja, koja je literatura, hvala!
Prvo predavanje bilo je prošlu srijedu, 7.3. Potpisivali smo se, profa je rekla da redovni imaju pravo na 1 izostanak, iznimno 2, ako imaju 2 izostanka moraju napisati neki virtualni podnesak na temu koju ćemo s njom dogovoriti. Na svakom predavanju se potpisuje, uglavnom jako je bitno dolaziti na predavanja, a i sudjelovati na satu. Ispit će se pisati opet virtualno, ona će nam zadati temu eseja i imat ćemo 48 sati rok za pisanje. Izvanredni isto moraju dolaziti,ali mislim da ipak rjeđe od redovnih, zbog posla i tako. Ali moraju doći nekoliko puta, u protivnom im neće biti ni otvoreni rok u studomatu. U petak je bila i neka tribina "Žene i mediji" , i tamo se bilježio dolazak. Literaturu će staviti na stranicu ili edmodo sustav( moramo se prijaviti na tu aplikaciju kako bismo mogli pratiti novosti u vezi predmeta i sve bitne inf.)
Rekla je kako će ubuduće predavanja biti ponedjeljkom u 17 h na ćm...danas je jedno predavanje, i idući pon,a za 4.mjesec će nas naknadno obavijestiti kad budu predavanja.
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko kako ce izgledati ispit iz ovog predmeta? Prijavila sam sad 4.6., a prof.do sada nista nije govorila o tome kako ce izgledati ispit (bila sam na predavanjima)..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks