AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Etika javne službe

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Gledajući koncepciju, ovaj kolegij mi se čini kao jedan od onih ''kako zakomplicirati nešto što bi moglo biti jednostavno i dosta zanimljivo''.
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni piše u studomatu da je ispit (a onda valjda i upis ocjana onima koji su prošli kolokvij) 2.6. u 14 sati TMT 3 soba 36.
Jesmo svi tada ili vama piše nešto drugo? Kod koga bi to uopće bilo. Ni Kregar ni Grubišić nisu u sobi 36.
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni piše u studomatu da je ispit (a onda valjda i upis ocjana onima koji su prošli kolokvij) 2.6. u 14 sati TMT 3 soba 36.
Jesmo svi tada ili vama piše nešto drugo? Kod koga bi to uopće bilo. Ni Kregar ni Grubišić nisu u sobi 36.
Meni piše 03.06. u pola 9, TMT 3, soba 16.. znači kod Kregara..
Možda smo u više grupa..
 

martina_sk

Administrator
nisam bila na ispitu ali sam cula od drugih da je kregar pitao sve gradivo, ne samo svoje i da je pola ljudi srusio. izaslo ih je 6. pricam o standardnom ispitu, ne usmenom nakon kolokvija.

sto se tice usmenog nakon kolokvija marceticka je pitala samo eticki kodeks.

moze li jos netko dojmove napisati?
 

maatejaa89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jeli ispit iz ovog predmeta samo usmeni s obzirom da je navedno na studomatu da je usmeni u 17.30 u utorak, a nista pismeni ? i cija je dvorana II na TMT 3, Kregarova ili Ksenijina ?
 

malabudala

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel treba učiti ovaj članak od Grubišić, negdje sam pročitala da je izbačen?? ništa ja tu ne razumijem,niti riječ...
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li netko podijeliti iskustva s ispita, kako je bilo, evenualno koje pitanje i tako. Hvala unaprijed!!
 

*tamarica*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudii, znam da je ljeto i da faks vjerojatno nikom nije ni u peti trenutno, alii bi molila kolege koji su 15.06. bili na roku iz etike kod prof. kregara da jave dal im je upisana ocjena u studomatu?
jer sam nešto bezveze išla gledati i skužim da nemam upisane ocjene, a nekako mi se čini da kad sam poslije roka išla provjeravati da sam imala sve upisano, pa mi sad baš nije ni jasno ni svejedno više :O :O a referadu ne mogu zvati, ne rade više, čini mi se.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok kolegice *tamarica* ima nas i koji nismo na moru i koji se živciraju oko faksa i po ovim vrućinama, na žalost ne mogu ti odgovoriti na postavljeno pitanje jer nisam bila na ispitu ali bih te lijepo molila ako bi htjela napisati par pitanja s ispita i općenito kako je bilo kod Kregara? Hvala ti puno unaprijed!
 

*tamarica*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa Kregar ko Kregar, na tom prošlom roku bilo je bezbolno! ;) Mene i kolegu je pitao svakog po tri pitanja, a jedino što se sjećam su dva moja pitanja: da mu kažem nešto o relativizmu i političkoj odgovornosti dužnosnika.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čujem da postoje dvije skripte iz etike a nema ni jedne na forumskoj skriptarnici..
Ima li netko pdf/word da pošalje na mail?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks