AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomika poduzeća

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
samo pitanja tu sa foruma
ovo sam napisala o ispitu:
najlakše položeni ispit ikad,pitao me što sam najbolje naučila,rekla sam mu samo definiciju bilance i već me zaustavio i pitao račun dobiti i gubitka i intelektualni kapital isto samo definiciju i 3 je u indeksu
znam da si to napisala, zato i pitam...pročitala sam sve postove već 100 puta jer mi je naprosto teško vjerovati da su samo ta pitanja dovoljna... strah me da će baš mene pitat nešto što još nikoga nije...:confused2:
al okej...pokušat ću ne dramit i naučit samo ovo što svi kažete da je dovoljno
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znam da si to napisala, zato i pitam...pročitala sam sve postove već 100 puta jer mi je naprosto teško vjerovati da su samo ta pitanja dovoljna...nije da ne vjerujem, al me strah da će baš mene pitat nešto što još nikoga nije...:confused2:
i mene je bilo strah toga da će me pitati nešto što nije iz pitanja na forumu,činilo mi se prelagano ali mislila sam idem riskirati i uspjelo je
nisam se usudila odgovarati za višu ocjenu da me ne pita nešto drugo
mislim da već godinama ispituje ista pitanja
jedino znam da na pitanje mjerenje uspješnosti intelektualnog kapitala nije dosta reći samo onu waic metodu već traži i druge metode da se kaže
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i mene je bilo strah toga da će me pitati nešto što nije iz pitanja na forumu,činilo mi se prelagano ali mislila sam idem riskirati i uspjelo je
nisam se usudila odgovarati za višu ocjenu da me ne pita nešto drugo
mislim da već godinama ispituje ista pitanja
jedino znam da na pitanje mjerenje uspješnosti intelektualnog kapitala nije dosta reći samo onu waic metodu već traži i druge metode da se kaže
možda bi onda dobra taktika bila da kad pita što se najbolje naučilo,da kažemo dio gradiva koji inače ne pita ( npr. investiranje ili tipologiju poduzeća), pa će nakon toga onda pitat ono uobičajeno, i možda na taj način lakše dobijemo višu ocjenu :wink5:
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne mogu uć na stranicu fakulteta...kad je ispit u pon, sati?? bar mislim da je u ponedj.
inače kasno stave raspored za taj ispit ili? mislim, već je četvrtak a rasporeda još nema...il neće ispit bit u pon?
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
eto, netko čak i da padne taj ispit...JA !!!
pita me profesor što sam najbolje naučila...kažem IK...neće me to pitat uopće...pita što sam dalje najbolje naučila...sad kažem bilancu...neće me ni to pitat... ( jer to su očito pitanja sa foruma, pa se samo to uči...)...i nakon toga pita on mene koji su elementi određivanja cijene...prvo što mi padne na pamet je povezati to sa troškovima jer u skripti nema uopće ničega o cijenama,i počnem ja ali ne, došla bih ja barem i do tržišta, ali mi nekako i nije dao...sljedeći rok je začas, neka ja to naučim pa onda dođem...

meni sad nije jasno, koja svrha je onoga ŠTO STE NAJBOLJE NAUČILI, ako kažem 2 stvari i ne želi me pitat ni jednu riječ od toga?
mislim, naučila sam baš cijelu skriptu, naučila IK...al okej...pala sam zasluženo i nezasluženo...zasluženo zato jer sam očito blentava pa iz opće kulture ne znam koji su točno sve elementi cijene i zato jer se pouzdam u skripte ( koja je inače kako kažu svi i previše za taj ispit)...a nezasluženo zato jer...a no...zato jer...uglavnom, nadam se da shvaćate što želim reći...
a moj gnjev je još veći zato jer je to prvi, ali baš prvi ispit koji sam pala...
 

neozbiljna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne mogu vjerovati, pa taj inače simpatični djedica meni je doslovce poklonio vrlo dobar, jer sam rekla da mi treba za prosjek za specijalistički, iako nisam znala odgovor na pitanje o metodama za mjerenje uspješnosti..
što se njemu desilo u glavi?? :/ nemoj da te to obeshrabri, vjerojatno će idući put biti puno bolje volje :)
 

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne mogu vjerovati, pa taj inače simpatični djedica meni je doslovce poklonio vrlo dobar, jer sam rekla da mi treba za prosjek za specijalistički, iako nisam znala odgovor na pitanje o metodama za mjerenje uspješnosti..
što se njemu desilo u glavi?? :/ nemoj da te to obeshrabri, vjerojatno će idući put biti puno bolje volje :)
heh, već me to obeshrabrilo...i nikako mi nije simpatičan djedica :)
 

neozbiljna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
heh, već me to obeshrabrilo...i nikako mi nije simpatičan djedica :)
ma ne smiješ dozvoliti da te obeshrabri jedan pad.. i to nezaslužen.. znam kako je to, jer i ja sam eto pala informatiku 2 puta, (nešto što svi kažu da je lagano, da ne treba puno truda i muke) ali sam zato treći put dobila 5.
vjeruj u sebe i hrabro dalje :))
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i ja sam imala ta pitanja i isto 4. Mislim da već unaprijed odredi ocjenu koju će dati, tako mi je bar to izgledalo. Očito mu se nekako žurilo. Bio je ovo najbrže položen ispit do sada.
 

AnicaB

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas ja bi polagala taj isput i imam tj. dana za naučiti to,te koja pitanja?
ima neka skripta s pitanjima u skriptarnici?ili ova koja su tu kolege napisali?
nemam puno vremena a nisam ni literaturu nabavila,pa pitam realno dal se da to dati?.
 

kristinap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li mi netko može reći po čemu se uči za ovaj predmet (sad sam ga upisala), dal ima neka skripta koju bi mi preporučili? kakav je profesor? koliko je vremena potrebno učenje tog predmeta? HVALA VAM.
 

vina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko može reći po čemu se uči za ovaj predmet (sad sam ga upisala), dal ima neka skripta koju bi mi preporučili? kakav je profesor? koliko je vremena potrebno učenje tog predmeta? HVALA VAM.
prođi ovu temu i skupi pitanja, nema ih puno, u skriptarnici imaš skriptu. a ovo ti je jako lagan ispit, da se spremit za par dana :happy:
 

kristinap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
prođi ovu temu i skupi pitanja, nema ih puno, u skriptarnici imaš skriptu. a ovo ti je jako lagan ispit, da se spremit za par dana :happy:
ej moram li znati i ono "upravljanje int.kapitalom"? :happy:
 

Ketty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko zna kad je rok za dekanski, koji dan, u kolko sati ? nema na netu raspored.. :( Tnx :D
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali netko zna kad je rok za dekanski, koji dan, u kolko sati ? nema na netu raspored.. :( Tnx :D
možda nisu još odredili kad će biti ispit, jer tam u obavjesti za dekanski su napisali da će se staviti raspored najkasnije 24 sata prije održavanja ispita, pa je moguće da raspored stave npr. u ponedjeljak, a ispit ti bude u utorak :wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks