AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomika poduzeća

Ksenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna tko šta sve treba naučiti i kako doći do literature za Ekonomiju javnog sektora? Ili možda netko ima nešto sa predavanja, molim pomoć!
 

Sljivica_Bobica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Predavanja za treću godinu

Ej, ljudi!Trebala bih savjet od onih koji su upisali ekonomoku poduzeća.Zanima me dal namjeravate prisustvovat Pulićevim raspravama ili uzet potpis i po literaturi učit za ispit?Ja bih rađe uzela potpis, al ne znam kolko je to pametno.
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Predavanja za treću godinu

Hej ekipica,zna li netko od vas da li je prof.Pulić iz Ekonomike poduzeća živ?trebao je održati konzultacije sad u petak pa se nije niti pojavio,mislim nigdje nikakve obavijesti,prestrašno.poslala sam mu mail,odgovora nema.jel ima neki raspored konzultacija? tipa dva puta mjesečno ili tako nešto,jer nije mi jasno...
ili možda se može doći na predavanja za redovne pa se dogovoriti za konzultacije?ja sam izvaredan student.molim vas ako netko zna,neka odgovori.hvala!
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekonomika poduzeĆa

Ej ... evo ja sam sad upisala ovaj predmet ... i zanimalo bi me ako netko zna literaturu ... odnosno znam koja je literatura po vodiču ali to ispada jakoooooo puno, pa se nadam da postoje neka odabrana poglavlja ... ko zna neka javi, molim vas ...

Čula sam (od onih koji su to bili polagali po stvarom programu ) da ima malo za učit i da je prof super ... al po ovoj literaturi iz vodiča i ne bi baš rekla
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ZAr je tako malo ljudi na ovom predmetu ? :unsure: ... jel itko ide na predavanja , pa da zna reć nešto , bilo što o ovom predmetu ...
 

Katrin

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ZAr je tako malo ljudi na ovom predmetu ? :unsure: ... jel itko ide na predavanja , pa da zna reć nešto , bilo što o ovom predmetu ...
Pozdrav! Profesor nam još ništa konkretno nije rekao u vezi ispita, rekao je da će nam poslati svoje prezentacije na mail, ali nažalost još ih nismo dobili..Profesor ti dodje na predavanje nešto nam ukratko kaže i ode..ali ne izgleda mi kao strog, več nezainteresiran ...sve mu je ravno!!!
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa ... čula sam da je ispit čista komedija ... da trebaš naučit 20,30 strana i to je to ... to je možda to što će poslat ...
Nadam se da će netko bit voljan to podijeliti ... ja sam vanredni ... a ko zna kad će nama stavit predavanja
 

ICE

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesor je nezahtjevan, predmet je lagan i stvarno , ali stvarno moraš biti totalni tulac da ovo ne prođeš a ako se malo potrudiš ovo je izvanredna prilika da se podigne prosjek ocjena. ja sam to polagala po starom programu i imali smo samo pismeni.
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesor je rekao da ce nam uz te prezentacije nabaviti i knjige (napisane na srpskom).
Pismeni dio ispita je najvazniji, nosi 75% ocjene. Rekao je da se potrudimo dobro napisati i usmeni dio je samo formalnost.
 

ančica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Profesor nam još ništa konkretno nije rekao u vezi ispita, rekao je da će nam poslati svoje prezentacije na mail, ali nažalost još ih nismo dobili..Profesor ti dodje na predavanje nešto nam ukratko kaže i ode..ali ne izgleda mi kao strog, več nezainteresiran ...sve mu je ravno!!!
Hi! Molila bih ako bi bila voljna proslijediti prezentacije, ili možda pomoći kako da dođem do njih???
Izvanredni sam student i radim, a i nisam iz Zagreba pa mi je malo teže uopće i stići na predavanja. Stoga ovo je apel za malu pomoć...
Zahvaljujem
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hi! Molila bih ako bi bila voljna proslijediti prezentacije, ili možda pomoći kako da dođem do njih???
Izvanredni sam student i radim, a i nisam iz Zagreba pa mi je malo teže uopće i stići na predavanja. Stoga ovo je apel za malu pomoć...
Zahvaljujem
Profesoru smo napisali svoje mailove i rekao je da ce nam poslati prezentacije. Posalji mi na pp svoj mail pa kada nam on posalje, ja cu tebi...
 

Sljivica_Bobica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Knjiga se zove Ekonomika poduzeća za pravnike.Mi smo to dobili na cd-u.Mene zanima dal moramo učit cijelu knjigu ili određene dijelove i kad su prijave za ovaj ispit?
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kad su prije to polagali (oni koji su meni knjigu dali ) morali su cijelu knjigu ali jedino to .. nije bilo prezentacija ...
što je uopće s time preezentacijama ... jel ih prof poslao ili ?
ja sam misla baš u pon ić na konzultacije
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa šta on čeka da mi je znati ... do kad traju njegova predavanja za redovne ?
27.1. je valjda zadnje predavanje. možda će sutra na pred. nešto reći u vezi ispita pa ću proslijedit... =)

27.1. je ispit.
 

vanna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej... jel zna tko da li je trebalo prijaviti ispit za srijedu i koja je literatura - da li sve sa cd-a ili samo dio (ako je dio-koji)?
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znači dao vam je prezentacije ? i koje dijelove knjige (cd-a) treba učit ? Na taj ispit mogu izać samo redovni ili mogu i izvanredni ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks