AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomika poduzeća

muholovac

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav..ja bih ljepo molila nekoga da napiše točnu literaturu za ovaj predmet...
dal je samo usmeni ispit? ko ispituje? unaprijed puuuuno hvala! :D
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je dovoljna ova skripta iz skriptarnice za ispit?
I više nego dovoljna! ali mislim da u njoj nema o intelektualnom kapitalu, a to profesor zna pitati.

Pozdrav..ja bih ljepo molila nekoga da napiše točnu literaturu za ovaj predmet...
dal je samo usmeni ispit? ko ispituje? unaprijed puuuuno hvala! :D
To ti je usmeni i ispituje prof. Ante Pulić. Literatura: knjiga Ekonomika poduzeća za pravnike i Prirucnik za upravljanje IK u tvrtkama. Ali dovoljno ti je pročitat skriptu i iz nje naučit, a o IK-u možeš nać i na netu.
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam nekoliko pitanja i bila bih zahvalna da mi netko odgovori: 1.) Dal je potrebno naučit teoriju organizacije na kraju skripte?? 2.) koja pitanja se još javljaju u vezi intelektualnog kapitala??? 3.) pita li prof.u detalje ili je dovoljno da nešto znaš o svemu???
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam nekoliko pitanja i bila bih zahvalna da mi netko odgovori: 1.) Dal je potrebno naučit teoriju organizacije na kraju skripte?? 2.) koja pitanja se još javljaju u vezi intelektualnog kapitala??? 3.) pita li prof.u detalje ili je dovoljno da nešto znaš o svemu???
Prof ti pita vrlo malo bez ikakvih detalja i uopće ne moraš puno učiti za taj ispit... Pita poduzeće, bilancu, račun dobiti i gubitka, kontroling i to je manje više to. Kod IK pita što je i eventualno strukturu... Ovo pod 1. ne moraš učiti.
 

Kiara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
trebaš znat kontroling. ne treba ti knjiga, dovoljna ti je skripta i na internetu si potraži nešto o intelektualnom kapitalu... uči po pitanjima s foruma... prvo pitanje si možeš sama odabrat..
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispit i prof su super! Pita te što si najbolje naučila - moja pitanja intelektualni kapital, struktura, kalkulacijska dobit i gubitak, kontroling. I petica u indeksu :cheer:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks