AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomika poduzeća

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li ima potrebe nabaviti one 3 knjige ili je i dalje dovoljna skripta?
je li bilo novih pitanja na roku u 9 ili na dekanskom?
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi imam problem ,prijavila sam ispit iz ekonomike poduzeća ali me nema na popisu,šta da radim??? :(
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ljudi zbunjuje me naša stranica,jučer dođem i vidim da je ispitni rok bio za 14.11. ujutro u 11,a sad slučajno idem još provjeriti i vidim piše 19.11.,8:30 ujutro??? I šta je još bolje rok bi trebao biti od 12.-16.11.,kaj je moguće da je ova to promjenila,i kak može biti rok izvan dana održavanja ispita???ajde dobro
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi zbunjuje me naša stranica,jučer dođem i vidim da je ispitni rok bio za 14.11. ujutro u 11,a sad slučajno idem još provjeriti i vidim piše 19.11.,8:30 ujutro??? I šta je još bolje rok bi trebao biti od 12.-16.11.,kaj je moguće da je ova to promjenila,i kak može biti rok izvan dana održavanja ispita???ajde dobro
nekad profesor ne može doći u vrijeme roka a pošto je jedini ispitivač iz tog predmeta onda ga pomaknu tijedan kasnije

naprimjer višestupanjska je isto 19.11. a rok je od 13-16.11.
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bila danas na ispitu ,prošla sam,profesor je bio sav u žurbi,3 nas je odgovoralo,moja pitanja:što je intelektualni kapital i njegovi elementi-ispit je doslovno trajao 1 minutu hehe,neznam da li su prošle 2 cure prije mene,vjerojatno jesu :)
 

tapravnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako trebaju nekome nove, isprintane skripte iz
Ekonomije javnog sektora i Ekonomike poduzeća, nek mi se javi u inbox, poklonit ću mi jer su mi viška. (poštom)
 

jasmin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li netko može pouzdano reći koja je literatura za ovaj ispit i gdje se može nabaviti ?

hvala :)
 

Igor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok. Čuo sam da je prof. Pulić otišao u mirovinu. Jeli netko zna tko sada po novom ispituje Ekonomiku poduzeća ?
Hvala unaprijed.
 

frankie.sh

Lažljivac
Ozren Pilipović ispituje na ovom roku..da li itko išta zna o dotičnome?
prof je ok. treba se znati knjiga politička ekonomija cijeline 10, 11 i 12 i 15 dijelovi dionice,dividenda,kamatna stopa i najamnina. ja prijavljujem idući rok.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ozren Pilipović ispituje na ovom roku..da li itko išta zna o dotičnome?
profesor je superrr. mi koji smo išli na predrok smo jako dobro prošli, stvarno nam je dao neka osnovna pitanja na ispitu, ko je dobio 2 mogao je prihvatit ili odg za veću ocjenu. mi koji smo odg za veću ocjenu imamo 5ice (+ nam je bio i to šta smo išli na predavanja), a jedna cura 4 tak da ono.. predobar, nije strog, zajebant teški. :D
 

andiduga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja na usmenom kod profesora Ozrena: definicija poduzetništva i poduzetnika po Bogomiru Kovaču, egzogeni uzročnici krize, početak procesa planiranja, minimalna stopa po kojoj poduzetnik može uzeti zajam i što poduzetnik može očekivati od poduzeća... i to bi bilo to...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks