AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski odnosno specijalistički studij

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prošle godine je ulazio u prosjek, prvo je objavljen jedan popis, kasnije drugi korigirani (nakon žalbi kolega), sa diplomskim uključenim u prosjek.
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drugog kruga nije bilo, 106 osoba je imalo prosjek iznad 3,0.
Pratite sadašnje informacije, ono što je bilo, bilo je...
Vidite da je kolegica demantirala da ulazi diplomski...
Sretno na upisima
 

ivana182

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!
Mene zanima da li netko zna što je sa literaturom za prijemni ispit? Vidim da su prošle godine objavili popis literature, a ove godine nisu ništa... da li je možda ostala ista literatura?

Hvala :)
 

martina_sk

Administrator
Pozdrav svima!
Mene zanima da li netko zna što je sa literaturom za prijemni ispit? Vidim da su prošle godine objavili popis literature, a ove godine nisu ništa... da li je možda ostala ista literatura?

Hvala :)
ili je ostala ista ili će objaviti malo prije prijamnog.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima!
Mene zanima da li netko zna što je sa literaturom za prijemni ispit? Vidim da su prošle godine objavili popis literature, a ove godine nisu ništa... da li je možda ostala ista literatura?

Hvala :)
PRIJEMNI ISPIT – za pristupnike koji su mu obvezni pristupiti održat će se u petak, 3. listopada 2014. u 9:00 sati, G 10, D IX/I. kat
Literatura za pripremu prijemnog ispita;
Koprić, I. i dr. (2006) Javna uprava: nastavni materijali. Zagreb: Društveno veleučilište i Pravni fakultet. Stranice: 19-33, 58-65
Blažević, R. (2010) Upravna znanost. Zagreb: Društveno veleučilište. Stranice: 13-17, 23-37, 39-57.
Borković, I. (2002), Upravno pravo, Narodne novine. Stranice: 357-398.
Propisi:
Ustav Republike Hrvatske, Narodne novine 85/10-pročišćeni tekst (čl. 4, 5, 14-117, 133-138, 143-146).
Zakon o Vladi Republike Hrvatske, Narodne novine 150/11
Zakon o sustavu državne uprave, Narodne novine 150/11 (čl. 1-65)
Zakon o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, Narodne novine 33/01, 60/01, 106/03, 129/05, 109/07, 125/08,36/09, 150/11, 144/12 (č. 1-9. i glave III-VII i IX-X)
Zakon o državnim službenicima, Narodne novine 92/05, 142/06, 77/07, 107/07, 27/08, 34/11, 49/11, 150/11, 34/12, 49/12, 37/13, 38/13
Zakon o općem upravnom postupku, Narodne novine 47/09
Zakon o upravnim sporovima, Narodne novine 20/10, 143/12
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi, koja se dokumentacija prilaze pri upisu? Je i kupujemo papire i index tamo u knjiznici ili sad to ide nekako drugacije posto postoji i studomat? Mene nece biti na upisima tako da moram unaprijed pripremiti sve ali nezz sta :/
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako nas nije bilo puno...onda znači da bi oni sa nešto lošijim prosjekom (poput mene)...imali šanse :grin::grin::grin:

al dok objave popis, mislim da će mi nestati sva kosa s glave!!!:eek::eek:
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
i meni je grozan prosjek :(, ma ja se samo nada da cu upasti kao redovan.

jel zna netko kako funkcionira pomicanje crte? pretpostavljam da ce se dio ljudi koji budu upali kao redovni prebacit na izvanredne. jel budemo jednostavno morali cekat tamo dok se to pomice ?
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pa prošle godine se crta pomicala jer se nisu svi upisali...neki su išli izvanredno... tak da mislim da nam ne gine čekanje u svakom pogledu :hm: :hm:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks