AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Diplomski odnosno specijalistički studij

Dolla

Miss Gates
Kolegice, taj si pesimizam slobodno mogla zadržati za sebe, nitko te nije tjerao da upisuješ diplomski ako mu ne vidiš smisao, a i čemu ubijanje optimizma i volje većini nas ostalih... A što se tvoje zadnje rečenice tiče, stvarno je žalosno ako ti je to životna filozofija.
 

damir82

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još jedno pitanje...
Što ako neispunimo uvjet od 50 bodova za upis druge godine spec.studija da li se opet placa 7500 ili manje (ipak su odslušana predavanja)?
 

martina_sk

Administrator
Da li mi izvanredni studenti moramo ici na sva predavanja iz seminara? Koliko sam shvatio samo su ta predavanja obavezna za izv.studente.
da

Što ako neispunimo uvjet od 50 bodova za upis druge godine spec.studija da li se opet placa 7500 ili manje (ipak su odslušana predavanja)?
izvanredni plaćaju koliko upisuju - po semestru minimalno 18 a maksimalno 30 bodova (osim ako si ostvario preko 50 bodova onda moeš upisati preko 30). a redovni plaćaju punu cijenu ako ne ostave 30 bodova, a ako ostave između 30 i 54 ono što prenose. tu sve piše http://www.pravo.unizg.hr/?@=6f65#news_8980
 

capica

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
to i mene isto zanima što se sa tim razlikovnim ispitima... jer sam i sama u ponedjeljak upisala ko izvanredan...sa ta tri razlikovna ispita...i pitam se dal iz moram odslušat ili mogu bez odslušavanja izaći na njih...

istina...malo sam pogubljena...davnih dana je to bilo kad sam završila prve 3 godine...i dok se ponovno ufuram u sistem "funkcioniranja" našeg faksa trebat će... :)
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ovaj studij puno teži od prijašnje 3 godine?

Da li su ispiti teski tipa radno i gradansko ili su jos zahtjevniji?
 

martina_sk

Administrator
Jel ovaj studij puno teži od prijašnje 3 godine?

Da li su ispiti teski tipa radno i gradansko ili su jos zahtjevniji?
nije baš lakrdija ali je lakše. posebno redovnim studentima koji imaju imaju razne kolokvije. a i bila je prva godina pa su svi prvi ispiti bili lakši.
 

AnaZumba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, ja sam u 7.mj.završila upravno pravo u Požegi, pa me zanima, dok su vam još friške informacije, kako je izgledao prijemni za upis SDSSJU, da li su bila teška pitanja?
I da li netko zna koliko predmeta razlike moram polagati s obzirom da sam završila upravno pravo ali na drugom veleučilištu?
 

DinoStosic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Zanima me kolika je participacija ( cijena ) i o čemu ovisi ona i postoji li mogućnost upisa te 2 godine besplatno?
 

Dolla

Miss Gates
Tako je - ako si redovan, potrudi se u akademskoj godini ostvariti ili 50 ECTS bodova + prosjek ocjena minimalno 3,5, ili 55 ECTS bodova bez obzira na prosjek, i pri upisu više godine plaćaš samo 300 kn upisnine :cool:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks