AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pa mislim da u biblioteci pravnog faksa ima tih knjiga sigurno,pa si posudiš i kopiraš te dijelove.
 

maja5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pa mislim da u biblioteci pravnog faksa ima tih knjiga sigurno,pa si posudiš i kopiraš te dijelove.
je naravno...i polozila...literatura je knjiga G.Bezovan, Civilno drustvo , ali samo stranice od 13-43 i 52-80. napomena:u knjiznici na Pravnom nemaju tu knjigu imaju samo Civilno drustvo u Hrvatskoj ali to nije ta knjiga da ne bi bilo zabune kao u mom slucaju,sretno u ucenju
Ovo me je zbunilo pa sam htjela samo provjeriti da ne kopiram nešto krivo.
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prošla ja danas civilno pa da javim dojmove... pitao me koji su ključni trenuci razvoja C.D. u Hrvatskoj, aktivnosti zaklada, zašto trgovačka društva osnivaju zaklade, koje su pravne osobe zaklade...
Uglavnom, prof. je simpa, iako nije darežljiv sa ocjenama, ali sve u svemu, ispit stvarno nije težak i svakom bi ga preporučila da ga upiše kao izborni. Sve 5 ... ili u mom slučaju 3. :D
hej!! gdje se spominju ta pitanja u knjizi??? čitam iz onih dijelova kako je navedeno, pa mi nije jasno, može pomoć:unsure:
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovo me je zbunilo pa sam htjela samo provjeriti da ne kopiram nešto krivo.

A ne znam stvarno,provjeri...
Nisam ziher jel imaju,al trebali bi...


I ova druga knjiga je isto literatura...
 

maja5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam jučer u knjižnici na Pravnom i nemaju knjigu Bezovan - Civilno društvo pa me zanima gdje je mogu nabaviti, a Civilno društvo u Hrvatskoj sam kopirala (iz knjižnice na Pravnom) od str 29-43 pa bi molila da mi netko potvrdi dali se to odnosi na naslov Okvir istraživanja civilnog društva u Hrvatskoj ( Povijesni prikaz razvoja hrvatskoga civilnog društva)?
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam jučer u knjižnici na Pravnom i nemaju knjigu Bezovan - Civilno društvo pa me zanima gdje je mogu nabaviti, a Civilno društvo u Hrvatskoj sam kopirala (iz knjižnice na Pravnom) od str 29-43 pa bi molila da mi netko potvrdi dali se to odnosi na naslov Okvir istraživanja civilnog društva u Hrvatskoj ( Povijesni prikaz razvoja hrvatskoga civilnog društva)?
da , to je to!!!
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A ne znam kaj da ti kažem možda ima u gradskim knjižnicama,ja sam kupila knjigu na interliberu,pa stvarno ne znam.
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zanima me da li iz prvog dijela -civilno društvo,pita međunarodnu klas.neprofitnih org...

Prošla ja danas civilno pa da javim dojmove... pitao me koji su ključni trenuci razvoja C.D. u Hrvatskoj, aktivnosti zaklada, zašto trgovačka društva osnivaju zaklade, koje su pravne osobe zaklade...
Uglavnom, prof. je simpa, iako nije darežljiv sa ocjenama, ali sve u svemu, ispit stvarno nije težak i svakom bi ga preporučila da ga upiše kao izborni. Sve 5 ... ili u mom slučaju 3. :D
daj mi molim te reci o zakladama je iz prve knjige-civilno društvo???
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da to je iz prve knjige...
Hm...mogu ti ja skenirati iz svoje knjige te dijelove ak će ti pomoći...
Pa mi mail pošalji svoj na pm...
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sad više ništa ne kužim... jel onda točna literatura iz vodiča?:crazy:

iz prve knjige civilno dr.treba od strane 13-29, iz druge knj.civilno dr.u hrvatskoj treba od 29-43, te još jedno poglavlje iz bilo kolje knjige po izboru[/B]
 

nula12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koja je tocna literatura? i gdje se moze nabaviti,da li se moze sve iskopirat u fotokopiraoni u masarikovoj,da li imaju oni te knjige?
 

maja5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam na ispitu i pitao me samo jedno pitanje: Kako bi vi objasnili šta je to civilno društvo? Stvarno brzo gotovo.
 

vukren

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko tih 16 strana iz knjige ''Civilno društvo'' da mi pošalje,
ne mogu nigdje naći tu knjigu :crying2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks