AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Eto ... četvorka je pala i s njom i kamen sa srca, hehe
Ma niš strašno ... možda je i bolje što sam bila jedina (odg sam zapravo za vrijeme njegovih konzultacija) ... pitao me koja sam poglavlja naučila i pitao me to , s tim da je poslije malo počeo filozofirat ... i nisam znala neko njegovo blesavo podpitanje, koji naravno nema veze s gradivom pa mi je dao 4 ... al nije uopće bitno ...
Sve u svemu ... učite uvod i onda izaberite po volji ostalo al nemojte baš malo , uzmite bar 3 poglavlja (naravno ona koja imaju najmanje strana ) svejedno , ali čovjek je čakao dok mu nisam rekla zapravo 4 stvari koje sam učila i tek onda je izreagirao i počeo me pitati


i da znate , njegova soba je na prvom katu pa lijevo sasvim na kraju ... ja sam malo tragala onuda pa da nemorate i vi ...
 

vesna Ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li tko planira izaći na rok 24.2. Zanima me nešto u vezi literature. Da li učimo jedno poglavlje iz drugog ili trećeg dijela knjige Civilno društvo u Hrvatskoj.Imam kopirano drugo poglavlje iz te knjige i kolegica je po tome prošla ali vidim u vodiču da se traže određene stranice + poglavlje po izboru iz trećeg dijela knjige. To mi je sad zbunjujuće.
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vodič ne gledaj !!! Bezveze piše ! Ja sam iz te knjige naučila strukturu civilnog društva u Hrvatskoj , ali me na kraju pitao samo iz knjige CIVILNO DRUŠTVO ... i moj prijedlog ti je iz te knjige naučit zakladništvo , nije teško a čini mi se da on voli taj dio ...
 

vesna Ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala ti na savjetu. Onda ću i ja to učiti. Takvu literaturu imam pa ću to valjda riješiti 24.2. To mi je zadnji ispit, ako naravno prođem lokalnu jer čekam rezultate pismenog. Hvala ti još jednom.
 

vesna Ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
samo stranice knjige 13-43, 52-80.
Za "mrcina" - idem na ispit 24.2. pa te molim još jednom za pomoć jer nisam bila na predavanju. Znači, ziher treba naučiti od 13-43 stranice iz knjige Civilno društvo i od 52-80 iz drugog poglavlja a ne kako piše u vodiču od 29-43 iz trećeg poglavlja Civ. društvo u Hrvatskoj. Ja ću zanemariti vodič, ako je tako rekao na predavanju. Sorry što gnjavim ali osjećam se užasno nesigurno.
 

Jegnja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za "mrcina" - idem na ispit 24.2. pa te molim još jednom za pomoć jer nisam bila na predavanju. Znači, ziher treba naučiti od 13-43 stranice iz knjige Civilno društvo i od 52-80 iz drugog poglavlja a ne kako piše u vodiču od 29-43 iz trećeg poglavlja Civ. društvo u Hrvatskoj. Ja ću zanemariti vodič, ako je tako rekao na predavanju. Sorry što gnjavim ali osjećam se užasno nesigurno.
MOLIM POJAŠNJENJE OD KOLEGICE "MRCINE" ILI "VESNE JA" GLEDE LITERATURE ZA ISPIT. DAKLE RADI SE O KNJIZI "CIVILNO DRUŠTVO" str. 13-29 I KNJIGE "CIVILNO DRUŠTVO U HRVATSKOJ" str. 52-80 I JEDNO POGLAVLJE PO IZBORU ILI SE DIO GRADIVA OD sTR. 52-80 I POGLAVLJE PO IZBORU NALAZI UNUTAR KNJIGE "CIVILNO DRUŠTVO". TRENUTAČNO NISAM U TOKU PA UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!

[admin]Molimo ubuduce koristite mala slova. [/admin]
 

vesna Ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo položila sam. Po jedan ulazi u sobu i koliko znam sve tri koje smo bile na ispitu smo dobile 3. Da li smo trebali dobiti i više otom-potom. Mene je konkretno pitao: Što je to civilno društvo, navedite mi neku udrugu koju znate (ja sam se tu naveliko raspričala jer baš imam iskustva u radu jedne udruge), kako se sada gleda na civilno društvo, a kako prije 15 godina. Taj dio sam baš čitala u knjizi Civilno društvo u Hrvatskoj jer sam iz toga uzela onaj izborni dio, i sve sam, bez lažne skromnosti, dobro odgovorila. Baš me pitao ono što sam naučila i ne znam zašto sam dobila 3, kod prof. Zrinšćaka na socijalnoj politici sam možda i gore odgovarala a dobila sam 4. Zaključak: profesor je ok, ali ne daje baš neke super ocjene. To mi je bio zadnji ispit pa mi ništa ne može pokvariti raspoloženje.
Hvala "mrcina" još jednom na savjetima, puno su mi pomogli.
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ej jel netko zna kad počinju predavanja iz ovog predmeta,jel u srijedu (25.) ili četvrtak (26.) ?

Na portalu piše 25. i 26. 3. A ja sam si još prije zapisala s oglasne ploče na faksu da je 26. i 27. 3. ?
I sad me zanima kaj je točno?
Kaj je nešto promijenjeno???
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo samo da se zna,tko je mislio danas ići na predavanje za izvanredne,a nije uspio,nije ništa propustio,jer predavanja nije ni bilo!Prof je ostavio poruku da otkazuje zbog hitnog slučaja.
Valjda će sutra biti...Ja nadobudna...:laughing:
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da li se može ovaj ispit izaći na "crno"? ja sam čula da neki ispiti mogu pa ako netko zna koji su to... hvala
 

file

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze neko molim vas napisati gdje se moze nabaviti literatura??ima u kopiraoni ili???
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo riješila i ja taj ispit,trojčica,stvarno super u par minuta,par pitanja iz onog šta sam učila i to je to!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks