AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ispit prošao super,4 je pala.pita što si učio i to te ispita.znači civilno društvo i zakladništvo...
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ljudi!
Jel upisao tko osim mene ovaj izborni? Vidim da dugo nitko nije ništa pisao pa me zanima zna li netko koja je literatura?
Hvala
 

mrcina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je naravno...i polozila...literatura je knjiga G.Bezovan, Civilno drustvo , ali samo stranice od 13-43 i 52-80. napomena:u knjiznici na Pravnom nemaju tu knjigu imaju samo Civilno drustvo u Hrvatskoj ali to nije ta knjiga da ne bi bilo zabune kao u mom slucaju,sretno u ucenju
 

veky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
je naravno...i polozila...literatura je knjiga G.Bezovan, Civilno drustvo , ali samo stranice od 13-43 i 52-80. napomena:u knjiznici na Pravnom nemaju tu knjigu imaju samo Civilno drustvo u Hrvatskoj ali to nije ta knjiga da ne bi bilo zabune kao u mom slucaju,sretno u ucenju
pozdrav,bila sam kod prof. Bežovana na konzultacijama i iz prve ruke mogu reći literatura je G.Bežovan Civilno društvo od str.13 do 29. te knjiga od G.Bežovana i Siniše Zrinščaka Civilno društvo u Hrvatskoj od str.29 do 43. te jedno poglavlje po vlastitom izboru iz bilo koje knjige..tek toliko!
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav,bila sam kod prof. Bežovana na konzultacijama i iz prve ruke mogu reći literatura je G.Bežovan Civilno društvo od str.13 do 29. te knjiga od G.Bežovana i Siniše Zrinščaka Civilno društvo u Hrvatskoj od str.29 do 43. te jedno poglavlje po vlastitom izboru iz bilo koje knjige..tek toliko!
Da, to je prava literatura. Kontaktirala sam prof. Bežovana mailom i potvrdio mi je ovu literaturu
 

mrcina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
onda su uveli nešto novo jel pocetkom 3 mjeseca sam odgovarala po navedenoj literaturi... a knjiga Civilno društvo u Hrv. uopče nije bila u igri...uostalom prije nego počneš odgovarati pita te iz čega si učio...
 

Martina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li kod ovog predmeta je potrebno ići na predavanja ja sam izvanredni pa ...
ne treba. jedino na kaj moraš ići je nomotehnika, vježbe iz upravnog postupovnog i vježbe iz informatike. na ostalo ne treba
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
onda su uveli nešto novo jel pocetkom 3 mjeseca sam odgovarala po navedenoj literaturi... a knjiga Civilno društvo u Hrv. uopče nije bila u igri...uostalom prije nego počneš odgovarati pita te iz čega si učio...
Bila je u igri i ta knjiga još i prošle godine.
Samo kaj ju nije baš pitao.
Ja sam pročitala i iz te knjige kaj je trebalo,al me nije pitao ništa iz nje.

Da uvijek pita iz čega si učio,i ako ti sam prebaciš temu na neko dr poglavlje,neće se ni dotaći te knjige...

A za predavanja...Ha,ha ja sam bila izvanredni i tad sam bila jedina,pa smo na predavanju bili samo profesor i ja!Smijeh...Malo popričali o tome svemu,malo je predavao i to je to.
Ne moraš na predavanja...
 

sleeperica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako mi može netko potvrditi... znači učit treba samo Civilno društvo 13-29str., Civilno društvo u Hrv. 29-43str. i samo jedno gradivo iz bilo koje od te dvije knjige? Samo te 3 stvari? Pitam jer je jedna cura u ranijem postu napisala da trebamo 4 poglavlja... Hvala unaprijed na odgovoru. Pozz i sretno svima koji izlaze na ovaj rok. :)
 

ivana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li se može ovaj ispit izaći na "crno"? ja sam čula da neki ispiti mogu pa ako netko zna koji su to... hvala
da i mene to zanima, izgleda da neću sad proći upravno a stari sam program a tek ga mogu polagati u 1.mj.pa da ako se može izađem na nešto u 12 mj???
pomozite, hvala
 

sleeperica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prošla ja danas civilno pa da javim dojmove... pitao me koji su ključni trenuci razvoja C.D. u Hrvatskoj, aktivnosti zaklada, zašto trgovačka društva osnivaju zaklade, koje su pravne osobe zaklade...
Uglavnom, prof. je simpa, iako nije darežljiv sa ocjenama, ali sve u svemu, ispit stvarno nije težak i svakom bi ga preporučila da ga upiše kao izborni. Sve 5 ... ili u mom slučaju 3. :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks