AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

tara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vjerovali ili ne ovo je izborni predmet na trećoj, Zdenkica me bljedo pogledala kad sam ga došla prijavit,još je provjeravala u svojim papirima da možda nisam došla sa drugog faksa, ali on postoji zaista:laughing: i ja ga idem polagat u utorak pa javim dojmove, profesor je Gojko Bežovan, a katedra je na studiju socijalnog rada. Nadam se da ću krstit treću s ovim ispitom;)

Pa položila ja i taj ispit, ako nekog zanima:wink5:, prof. ugodan, ispit nije težak,pa ko voli nek izvoli:happy:
Literatura je- knjiga G. Bežovan, "Civilno društvo" Zagreb: Nakladni zavod Globus, 2004., poglavlje "Što je civilno društvo?" str. (13-29) te još dva poglavlja po odabiru studenata.
Pitanja: Što je civilno društvo, značajke neprofitnih organizacija, i zašto je civilno društvo važno za dobru vladavinu?
 

Talya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam jedno pitanje što da napravim u svezi tog ispita:xyxnervous: a nisam bila na predavanju a ime mi je bilo na oglasnoj ploči u gunduličevoj da trebam doći na predavanje:banned:?

Baš ništa, mene nema na popisu a trebalo me biti:shocked:, kao trebali smo se doć dogovorit s profesorom za literaturu,pa da se predavanja ne održavaju u šestom mjesecu,samo neznam zašto taj popis još tamo stoji kad je prošlo već skoro mjesec dana od toga, možda ti je najbolje pitati u referadi šta s tim, ili kontaktirat profesora.
 

mrcina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi predavanja za civilno jučer i danas bila mogu se pohvalit da sam imala predavanje samo za sebe tj. sama sam bila šta to ostalu ekipu ne zanima??
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To je iz knjige civilno društvo u Hrvatskoj ??? A ova druga knjiga koja piše pod literaturom u vodiču ? Ne mogu vjerovat da ima tako malo ... sad učim građansko ... pa je ovo šok ...
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pod koju katedru spada ovaj ispit ??? Ipituje Bežovan ali on nije na popisu konzultacija ... pa kako do njega (ili nje)
 

mrcina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
odgovara se gore u Nazorovoj

te stranice je rekao prof. kad sam bila na predavanju i da sam je to literatura...:)
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Izborni predmeti

Jel netko zna za sigurno koja poglavlja treba učiti iz CIVILNO DRUŠTVO I JAVNA UPRAVA ... jer sam čula da je na predavanju rečeno drugačije nego što piše u vodiču
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam bila u 11.mj. na ispitu, pitao je uvodni dio i nakon toga me pitao koja sam poglavlja naučila; znači dva po volji:laughing:
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi od vas koji ste položili koja poglavlja ste vi učili po izboru ? I koja pitanja vas je pitao ? Ja sam si kopirala uvodni dio, zakladništvo , te strukturu i vrijednosti civilnog društva u Hrvatskoj . Al bi učila ono što ste i vi da znam na koji način prof pita
 

Tara2503

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hehe... ja sutra idem jedina pa se i neće imat šta napisat ... koliko treba da ispit spremiš ovisi o tome kaj učiš ... tu svatko priča svoju priču kaj treba ... ja sam po svojoj volji uzela neka poglavlja , učila tri dana pa ćemo vidjet sutra kaj će bit ... ak uopće nađem di je taj prof , :frustrating: ... napisat ću kako je bilo, ne brini
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks