AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dakle, ja i moja frendica smo danas prošle civilno, profesor je super, pita kaj si naučio i to pita dva,tri pitanja i to je to.
sretno svima da daljnjim rokovima :)
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dakle, ja i moja frendica smo danas prošle civilno, profesor je super, pita kaj si naučio i to pita dva,tri pitanja i to je to.
sretno svima da daljnjim rokovima :)
di ima literature za nabavit?
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
CIVILNO DRUŠTVO I JAVNA UPRAVA – Obavijest za izvanredne studente



Obavještavaju se studenti III. godine da se danas, u srijedu 14. ožujka 2012. neće održati predavanje iz izbornog predmeta Civilno društvo i javna uprava.
 

maatejaa89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi moze netko rec literatru i tocan naziv knjige, ja imam neki kao clanak civilno društvo u javna upava kao dionici razvoja kombinirane socijalne politike u hr ? :S
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi moze netko rec literatru i tocan naziv knjige, ja imam neki kao clanak civilno društvo u javna upava kao dionici razvoja kombinirane socijalne politike u hr ? :S
Bežovan, G. (2004). Civilno društvo. Zagreb: Globus., str. 13-29.
Bežovan, G,. Zrinščak, S. (2007). Civilno društvo u Hrvatskoj. Zagreb: Naklada Jesenski i Turk., str. 29-43 + jedno pod-poglavlje po izboru iz III. poglavlja knjige
tako piše na netu, ja sam po tome učila, knjige sam posudila u knjižnici..
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi zna mozda netko koji su kljucni trenutci za razvoj civilnog drustva u rh ?
ma neće te to niti pitati, kad sam ja išla na ispit mene i kolegicu je pitao samo što sam naučila po izboru, zašto i da mu kažem nešto o tome, i isto tako i nju :happy:
 

maatejaa89

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma neće te to niti pitati, kad sam ja išla na ispit mene i kolegicu je pitao samo što sam naučila po izboru, zašto i da mu kažem nešto o tome, i isto tako i nju :happy:
ah super, jel treba detaljno ucit il? ja sam uzela vrijednosti cd ( ima najmanje a i ranije poznato ) pa sad da ne kazem 15 recenica o demokraciji il samo onak ukratko 2-3 ? hvala na odgovoru :)
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ah super, jel treba detaljno ucit il? ja sam uzela vrijednosti cd ( ima najmanje a i ranije poznato ) pa sad da ne kazem 15 recenica o demokraciji il samo onak ukratko 2-3 ? hvala na odgovoru :)
kažeš najvažnije samo, ja sam rekla nekih par rečenica i odmah me zaustavio i dao ocjenu, ništ nije strašno, zapravo naspram ostalim ispitima meni osobno najlakši :wink5:
 

darija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
obavijest studentima ispit će se održati ranije i to u petak 6.7.2012. u 10 sati u Nazorovoj 51. pročitah u obavijestima...
 

Vik

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo iskustva s današnjeg ispita. Prijavljeno nas je bilo četvero, tri smo došle dosta ranije, pa nas je profesor počeo ispitivati već oko pola deset, jer je rekao da ima u 10 neki sastanak. Nas tri smo prošle, (ostala je još jedna cura koja nije s našeg studija). Pitao je što sam učila, ali nisam uopće pitanja koja je postavio povezala s tim. Pitanje je bilo kako bi ja nekome objasnila što je civilno društvo, pa nešto što se ne mogu sjetiti, onda primjer neke organizacije civilnog društva. Ja sam rekla udrugu za zaštitu okoliša i onda je pitao nešto kao kako se odvija komunikacija između uprave civilnog društva, što sve i kako se udruga može informirati o okolišu kod neke upravne organizacije koja se bavi tim pitanjima. Nešto tako. Pričala sam općenito što znam iz iskustva. Sve je bilo dosta brzo. Inaće tko ne zna do ulice V. Nazora može se doći s Britanskog trga, desno pa lijevo stepenicama ili busom 102 i 105, na drugoj stanici.
 

Zelena

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam danas prošla, pitanja su bila ona koja se ponavljaju na forumu: CD, udruge, povezanost CD i javne uprave... brzo i bezbolno :)
 

SuperDuško

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I dalje vrijedi da je poglavlje po izboru moguće izabrati iz bilo koje od ove dvije knjige? I gdje se spominje povezanost CD i javne uprave? Čini mi se da o tome ne piše ništa posebno u 2 obvezna poglavlja.
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Eto malo dojmova sa ispita. Pitanja uobičajna. Prvo me pitao što sam obradila i neka kažem o tome i onda što je civilno društvo, glavni čimbenici,povezanost javne politike i CD-a,razlika javnopravne osobe i zaklade.Nas prve tri smo prošle pa se nadam da su i drugi imali sreće.
 

chubelina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dal ima neka skripta za ucit,jer vidim na forumu samo jednu skriptu ne znam dal da ucim po tome...stoga moze li neko koje to nedavn proso rec po cemu je najbolje ucit...
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal ima neka skripta za ucit,jer vidim na forumu samo jednu skriptu ne znam dal da ucim po tome...stoga moze li neko koje to nedavn proso rec po cemu je najbolje ucit...
bolje ti je da iz knjiga učiš, nema toliko puno, a i moraš naučiti jedno poglavlje po izboru iz druge knjige, tako da preporučam knjige :)
 

chubelina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ok hvala ti.samo ako neko zna literaturu tocnu i koja poglavlja se moraju znat ---i ne kuzim ovo sa jednim poglavljem po izboru
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks