AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

mlfy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i mene zanima isto.. valjda cemo trebat samo upisninu platit onih 300 kn
ne bi me nista cudilo da trebamo platiti i vise, zato i pitam ako netko ima neku provjerenu informaciju :/
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ista stvar kod mene. Zna li netko kada se održavaju upisi za specijalistički studij, odnosno kada je zadnji rok za obranu rada?
Takvu sam situaciju imala ja. Plaća se samo upisnina 300kn.
 

mlfy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Takvu sam situaciju imala ja. Plaća se samo upisnina 300kn.
Hvala na odgovoru! Znaci, upisujemo normalno kao i ovih godina do sad jedino sto upisujemo samo zavrsni? Prava nam onda vrijede 3 mj od obrane? :)
 

ivi12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mozes sa 3 nepolozena ispita, a moras kada polozis sve ispite
Aha to znam, ali mislila sam bas kad je gotov rad, i kad su svi ispiti položeni! Jel ima neki rok do kad se ta obrana rada mora prijavit?
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Aha to znam, ali mislila sam bas kad je gotov rad, i kad su svi ispiti položeni! Jel ima neki rok do kad se ta obrana rada mora prijavit?
aha tebe zanima dal postoji rok do kada moras obraniti
 
Posljednje uređivanje:

doroteja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Aha to znam, ali mislila sam bas kad je gotov rad, i kad su svi ispiti položeni! Jel ima neki rok do kad se ta obrana rada mora prijavit?
Obranu ne prijavljuješ posebno, nego prijavljuješ temu rada. A nekog posebnog roka nema, obično to mentor odredi. Ja sam imala obranu tjedan dana nakon što sam predala završnu verziju rada jer se tad valjda mogla skupit komisija.
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel se može ikako završni upisati u ljetnom semestru ako sad tehnički sam opet druga godina? Cijelu treću sam riješila osim predmeta smjera kojih sad upisujem na jesen i još eup i opd. Iz ljetnog imam samo ULJP još što znači ako ga riješim do 2. mj neću imati što više upisati osim završnog. Prolazi li neka molba možda?
 

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
prijavila sam završni u 7 mjesecu i htjela bi diplomirati u 10 radi studentskih prava i pri upisu onda plaćam samo upisninu?
Hvala
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
prijavila sam završni u 7 mjesecu i htjela bi diplomirati u 10 radi studentskih prava i pri upisu onda plaćam samo upisninu?
Hvala
Mislim da je netko od kolega već pisao o tome i da ide samo upisnina
 

mlfy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, znate kada bi trebali krenuti upisi u vise godine? Jos nista, a cini mi se da je ranijih godina vec u ovo vrijeme bilo u tijeku
 

suzyc

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, znate kada bi trebali krenuti upisi u vise godine? Jos nista, a cini mi se da je ranijih godina vec u ovo vrijeme bilo u tijeku
Objavljeno je kada su upisi i obavijest s uvjetima je trebala doći na mail. Meni je stigao službeni mail.
 

alkemicar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može info.... Upisujem još jedan predmet u Studomatu bez obzira što sam ga već položila (moraju ga priznat) i zanima me dali se u Studomatu igdje upisuje ZAVRŠNI RAD????? Nigdje ga ne nalazim za označiti.
 

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može info.... Upisujem još jedan predmet u Studomatu bez obzira što sam ga već položila (moraju ga priznat) i zanima me dali se u Studomatu igdje upisuje ZAVRŠNI RAD????? Nigdje ga ne nalazim za označiti.
Ja prenosim samo završni rad i nije mi ga ponudilo samo sam upisala 0 ectsa
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može info.... Upisujem još jedan predmet u Studomatu bez obzira što sam ga već položila (moraju ga priznat) i zanima me dali se u Studomatu igdje upisuje ZAVRŠNI RAD????? Nigdje ga ne nalazim za označiti.
Koliko se sjećam on se upisuje u 6 semestru
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo napokon je i iza mene obrana završnog rada, ukratko iskustvo, rad sam izabrala u prosincu prošle godine kada su mi ostala tri ispita do kraja, prvo sam odabrala profesora kod kojeg sam htjela pisati rad, odluka je pala na predmet Ekonomija javnog sektora i profesoricu Sanju Tišma, poslala sam joj mail s upitom da li bi mi htjela biti mentorica, odgovor je stigao za deset minuta potvrdan s upitom koja bi mi bila tema rada, tada sam pregledala skriptu iz tog predmeta i odabrala jedan naslov kao rad, nakon što sam joj poslala naziv ona je dodala jedan prijedlog u samom naslovu rada. Nakon toga sam ispunila obrazac koji se nalazi na intarnetu pod Završni rad i poslala ga u referadu Sanji koja ga je zaprimila te mi dala potvrdu o prijavi rada s tim naslovom. (Nju sam i nazvala prije nego sam kontaktirala mentoricu te mi je savjetovala da sama moram odabrati mentora i javiti mu se pa tek nakon što mi potvrdi se javiti u referadu). Samo pisanje rada je potrajalo mjesec dana, na samom početku sam napravila sadržaj - tu sam se rukovodila i prezentacijama s predavanja, sadržaj sam poslala mentorici koja se je složila s takvom razradom. Na internetu sam upisivala pojmove podnaslova i tako je počelo istraživanje na temu. Savjet prilikom pisanja, bilježite sve izvore, stavljajte si ih u fusnote a onda kasnije možete i maknuti ako ne trebaju biti u fusnoti, sve linkove kopirajte pa makar i samo jednu rečenicu s te stranice napisali. Rad je na kraju imao 35 stranica, na youtube-u imate upute kako numerirati stranice od uvoda, kako lijepo urediti sadržaj, te dodala i onaj dio da sam sama napisala taj rad (što točno treba pisati isto ima na intarnetu). Rad sam dva puta slala mentorici koja je odgovorila u jednom danu (provjerite si neželjenu poštu, meni je tamo otišlo pa nisam primijetila odgovor isti tren). Obrana je dogovorena u tjednu nakon što sam predala završnu verziju, potom sam se javila i Sanji u referadu koja mi je dala posljednje upute i potvrdu datuma obrane. Dan prije obrane javila mi se mentorica s terminom i linkom za obranu (bila je online), u komisiji su bili prof Šikić, prof Ofak, još jedan profesor kojeg ne poznajem i mentorica. Pripremila sam ppt u trajanju 10 minuta, nakon izlaganja prof Šikić mi je postavio pitanje više tipa moje osobno mišljenje u svezi jednog dijela rada, i na kraju još rečenica mentorice s ocjenom izvrstan i pohvalom na izlaganje. U roku 15 minuta nakon obrane dobila sam mail iz referade ovaj put od Tomislava, s potrebnom dokumentacijom koju trebam dostaviti.
Uglavnom, ja sam i više nego zadovoljna s komunikacijom i pomoći mentorice, s referadom i članovima komisije.
Sretno svima u pisanju, i obrani!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks