AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
u uvodu predstavi svoju temu, par recenica uvodno o temi, koji je tvoj cilj pisanja rada, zasto pises uopce o tome i napisi sta u kojem poglavlju obradjujes ukratko... a u zakljucku opet ponovi najvaznije iz svih poglavlja, mozda da napises svoj stav neki i zakljucak o temi, probleme koje vidis...
Slažem se. U uvodu napišeš ukratko o čemu se radi u radu, a u zaključku svoje kritičko mišljenje
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može neka preporuka za mentora za završni, da ne traži previše, ispravlja i cjepidlači. Pogotovo ako još ima pripremljene teme, pa ponudi za izbor.
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima! :)
Molim vas pomoc oko pisanja zavrsnog rada, za temu sam odabrala (zajedno sa mentoricom) europsku komisiju i administraciju eu...
I to je uglavnom sve sto imam za sad :D
Davno sam dala sve ispite, al pisanje zavrsnog rada nikako nije doslo na red...
Koliko mi otprilike treba vremena za napisati ga? Gdje otic po potrebnu literaturu?
Imam malu bebu i istovremeno sam na jos jednom studiju tako da sam sramotno neupucena
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima! :)
Molim vas pomoc oko pisanja zavrsnog rada, za temu sam odabrala (zajedno sa mentoricom) europsku komisiju i administraciju eu...
I to je uglavnom sve sto imam za sad :D
Davno sam dala sve ispite, al pisanje zavrsnog rada nikako nije doslo na red...
Koliko mi otprilike treba vremena za napisati ga? Gdje otic po potrebnu literaturu?
Imam malu bebu i istovremeno sam na jos jednom studiju tako da sam sramotno neupucena
Na hrcku imas sigurno dosta clanaka o svojoj temi, uostalom mozes se javiti i knjiznici na pravnom sa tom temom (na stranicama pravnog imas negdje bas mail) pa ce ti oni iskopati svu relevantnu literaturu..ilii mozes u pretrazivacu od knjiznice isto tako upisati npr europska komisija i izbacit ce ti sigurna na desetke i desetke clanaka, knjiga, itd. Uostalom ako ce ti i falit literature, uvijek se mozes obratiti mentoru :)
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na hrcku imas sigurno dosta clanaka o svojoj temi, uostalom mozes se javiti i knjiznici na pravnom sa tom temom (na stranicama pravnog imas negdje bas mail) pa ce ti oni iskopati svu relevantnu literaturu..ilii mozes u pretrazivacu od knjiznice isto tako upisati npr europska komisija i izbacit ce ti sigurna na desetke i desetke clanaka, knjiga, itd. Uostalom ako ce ti i falit literature, uvijek se mozes obratiti mentoru :)
Evo ja poslala knjiznici mail pa dobila hladan tus :D, citiam 'ne znam sto trebate, navedite mi naziv literature', a poanta je upravo ta da trazim relevantnu literaturu (koju u ovom trenu ne znam) :D
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja poslala knjiznici mail pa dobila hladan tus :D, citiam 'ne znam sto trebate, navedite mi naziv literature', a poanta je upravo ta da trazim relevantnu literaturu (koju u ovom trenu ne znam) :D
Hm ,neznam dali radi knjižnica ,mislim da zbog mjera ne , ja sam poslala isto mail da mi daju literaturu koju mogu naći na internetu za tu i tu temu, i poslali su mi dosta literature jedno 10, tako da po tome radim.
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hm ,neznam dali radi knjižnica ,mislim da zbog mjera ne , ja sam poslala isto mail da mi daju literaturu koju mogu naći na internetu za tu i tu temu, i poslali su mi dosta literature jedno 10, tako da po tome radim.

Na koji mail tocno?
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav. Jel imao tko obranu na katedri za upravnu znanost? Uživo ili online, svejedno...Zanima me koliko su zahtjevni na obrani, dal' postavljaju puno pitanja? Mentorica mi je rekla da pripremim izlaganje do 15 min, a nakon toga idu pitanja pa se malo stresiram oko toga :/
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav. Jel imao tko obranu na katedri za upravnu znanost? Uživo ili online, svejedno...Zanima me koliko su zahtjevni na obrani, dal' postavljaju puno pitanja? Mentorica mi je rekla da pripremim izlaganje do 15 min, a nakon toga idu pitanja pa se malo stresiram oko toga :/
Pitanja se odnose na neko tvoje mišljenje vezano za temu, nije to klasično ispitivanje kao da si na ispitu, tako da se ne moraš stresirati ni najmanje. Unutar 15 minuta ispričaš što si napisala, malo razgovora i čestitke ;)
 

MartaB

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima
Trebam savjet glede završnog rada. Poslala sam mail prvo profesoru Šikiću(nije odgovorio) potom i profesoru Turudiću(također nije odgovorio) vezano za mentorstvo. Zanima me ima li netko možda da je pisao završni kod prof.Horvat Vuković, Vukorepe ili ima preporučiti nekog drugog(osim Staničića i Ofak, oni su zauzeti)? Bilo kakav savjet je dobro došao.

Hvala unaprijed.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks