AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

flaneur

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ljudi,

Imam pitanje vezano za diplome. Pošto promocije nisu izgledne zbog ove situacije, što je s diplomama?
Možemo ih pokupit i referadi ili?
I još nešto, zablokiran mi je mail na stident.pravo.hr, ne mogu mu pristupiti više, pretpostavljam da je to zbog toga jer nisam upisala dalje?
 

Brucci95

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam kod prof. Ofak i ja sam uzela temu Sudski nadzor akata Europske unije, trebala sam sama smislit što me zanima ili nešto približno o čemu bi htjela pisati, pa te profesorica još dodatno usmjeri i "suzi" temu tako da nije preopćenito.
Ovo što ti pišeš kao primjer je malo preopćenito i preopširno, treba ipak biti nešto malo detaljnije
hvala puno
 

Marin123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav , ljudi imam pitanje , zanima me dali završni rad , odnosno mogucnost njegove prijave od trenutka kada ga platimo vrijedi isto kao i ispit 2 semestra ili vrijedi duže znaci ako sam ga upisao prošle godine u ljetnom semestru dali vrijedi do krsja zimskkog semestra ove godine ili duže
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav , ljudi imam pitanje , zanima me dali završni rad , odnosno mogucnost njegove prijave od trenutka kada ga platimo vrijedi isto kao i ispit 2 semestra ili vrijedi duže znaci ako sam ga upisao prošle godine u ljetnom semestru dali vrijedi do krsja zimskkog semestra ove godine ili duže
Mislim da kada jednom upišeš završni rad sa ga ne trebaš više upisivati, ali nisam sigurna
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz, ostao mi je samo jedan ispit. Na koji nacin krece rad na zavrsnom radu? Moram li pricekati da polozim i zadnji ispit? Kome i kako prijavljujem zavrsni rad?
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz, ostao mi je samo jedan ispit. Na koji nacin krece rad na zavrsnom radu? Moram li pricekati da polozim i zadnji ispit? Kome i kako prijavljujem zavrsni rad?
Mozes se vec sad javiti profesoru koji te interesira. Javis se i pitas da li je slobodan/na i kazes da imas jos jedan ispit. Tako sam barem ja prosle godine
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala na odgovoru :).
Prof mi tada povratno ponudi temu? Na koji nacin ste pisali zavrsni rad? Koliko je vremena potrebno?
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala na odgovoru :).
Prof mi tada povratno ponudi temu? Na koji nacin ste pisali zavrsni rad? Koliko je vremena potrebno?
Prof te pita koje te podrucje zanima i onda ti moras sama odrediti temu. Nazalost nece ti on sam dati :/ a ja sam ti svoj rad pisala jedno 2 mjeseca ali s tim da sam bila i na moru i nisam se previse pretrgla. Tako da se to oduljilo na duzi period. No mislim da se to moze u mjesec dana napisati ako zapnes :)
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala na odgovoru :).
Prof mi tada povratno ponudi temu? Na koji nacin ste pisali zavrsni rad? Koliko je vremena potrebno?
Bilo bi dobro da barem otprilike znas o cem bi pisala, a onda te on moze usmjeriti.
Mislim da je na ovo drugo pitanje teze odgovoriti :D ja sam se svom mentoru javila kada su mi ostala 3 ispita do kraja i temu sam vec imala u 5 mjesecu. Planirala sam obraniti u 7mj, ALI oteglo se do 9mj hahah
Ovisi ti svakako i o kompleksnosti teme jer ja sam se npr pomucila s pretrazivanjem sudske prakse i na to mi je otislo puno vremena, ali da sam zagrijala stolicu, mislim da sam mogla u roku 2- 3 tjedna napisati.
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bilo bi dobro da barem otprilike znas o cem bi pisala, a onda te on moze usmjeriti.
Mislim da je na ovo drugo pitanje teze odgovoriti :D ja sam se svom mentoru javila kada su mi ostala 3 ispita do kraja i temu sam vec imala u 5 mjesecu. Planirala sam obraniti u 7mj, ALI oteglo se do 9mj hahah
Ovisi ti svakako i o kompleksnosti teme jer ja sam se npr pomucila s pretrazivanjem sudske prakse i na to mi je otislo puno vremena, ali da sam zagrijala stolicu, mislim da sam mogla u roku 2- 3 tjedna napisati.

Okej :), jasno mi je hh :)
Ja imam bas averziju prema pisanju icega tako da ce mi to bit teze nego da polazem neki ispit, cini se :D
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof te pita koje te podrucje zanima i onda ti moras sama odrediti temu. Nazalost nece ti on sam dati :/ a ja sam ti svoj rad pisala jedno 2 mjeseca ali s tim da sam bila i na moru i nisam se previse pretrgla. Tako da se to oduljilo na duzi period. No mislim da se to moze u mjesec dana napisati ako zapnes :)
Hvala na odgovoru :))
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Javiš se prvo Sanji u referadu da ti kaže tko je slobodan od profesora, pa profesoru, pa opet Sanji sa temom i to je otprilike to.
 

Marin123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav , e ovako profesor Stančić mi je ispravio i iskomentirao završni rad e sad stvar je u tom sto ja pola toga ne kuzim pa molim vas iskusne da pomognete malo , vecina komentara se sastoji od rijeci : Font:12 pt , zatim No underline , No bold , not italic , te je jedan od komentara "u fusnotu" , hvala unaprijed puno bi pomogli
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav , e ovako profesor Stančić mi je ispravio i iskomentirao završni rad e sad stvar je u tom sto ja pola toga ne kuzim pa molim vas iskusne da pomognete malo , vecina komentara se sastoji od rijeci : Font:12 pt , zatim No underline , No bold , not italic , te je jedan od komentara "u fusnotu" , hvala unaprijed puno bi pomogli
Veličina slova mora biti 12, ne smije biti podcrtano, podebljano ni ukošeno. U fusnotu vjv trebaš staviti dio teksta ko bilješku ili navesti literaturu kada citiras nešto
 

Marin123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Veličina slova mora biti 12, ne smije biti podcrtano, podebljano ni ukošeno. U fusnotu vjv trebaš staviti dio teksta ko bilješku ili navesti literaturu kada citiras nešto
Ahaa , e hvala ti puno , znaci ovo no italic znaci ukošeno ? I da li mozda znas kad ide "-" , jer vidim da mi je prije tocke i zareza stavljo tu crticu pa mi nije jasno koja je svrha
 

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ahaa , e hvala ti puno , znaci ovo no italic znaci ukošeno ? I da li mozda znas kad ide "-" , jer vidim da mi je prije tocke i zareza stavljo tu crticu pa mi nije jasno koja je svrha
Da, to je na hrv kurziv.....hm, ne znam na što točno misliš, ako želiš možes mi se javiti u inbox da vidim..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks