AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

KIKI002

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam normalno upisala semestar preko studomata, ostao mi je samo završni rad ali piše da nema upisan niti jedan predmet. :)
Za mentora sam uzela doc.dr.sc. Giljevića i za sad je stvarno dobar, sve smo se uspjeli dogovoriti i šalje mi članke koji bi mi mogli koristiti.
 

Mala Ana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li tko da je trazio mentora sad u ovoj situaciji? Ako ima, da mi se javi u poruke, imam par pitanja :)
I mene zanima sadasnja situacija sa izborom mentora i svim oko zavrsnog, planirala sam se u ponedjeljak mozda javiti Sanji, ako dobijem neke info podijelit cu ih
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I mene zanima sadasnja situacija sa izborom mentora i svim oko zavrsnog, planirala sam se u ponedjeljak mozda javiti Sanji, ako dobijem neke info podijelit cu ih
Ja sam se javila Prof. Tijani Vukojicic prije jedno 2 mj. Zapisala me i rekla da joj se javim kada ispunim uvjet (da ti ostane 4 ispita) ovaj tj sam polozila 2 ispita cime me mi je ostalo samo 3. Javila sam joj se da se dogovorimo oko teme no jos mi nije odgovorila. Zanima me, da li sami moramo odabrati temu ili mozemo traziti mentora da nam pomogne oko odabira? Naime,ja sam joj otvoreno rekla da bi voljela da me malo usmjeri oko toga, pa ne znam da li je to inace slucaj :)
 

Mala Ana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam se javila Prof. Tijani Vukojicic prije jedno 2 mj. Zapisala me i rekla da joj se javim kada ispunim uvjet (da ti ostane 4 ispita) ovaj tj sam polozila 2 ispita cime me mi je ostalo samo 3. Javila sam joj se da se dogovorimo oko teme no jos mi nije odgovorila. Zanima me, da li sami moramo odabrati temu ili mozemo traziti mentora da nam pomogne oko odabira? Naime,ja sam joj otvoreno rekla da bi voljela da me malo usmjeri oko toga, pa ne znam da li je to inace slucaj :)
Koliko sam ja upucena da to sa odabirom teme kod svakog nekako drugacije, da neki vec ponude, neki pitaju tebe sta imas na umu i tako, mislim da tu bas ne postoji tocno pravilo. Nisam sigurna, al to je onako iz prica od ljudi sto sam cula
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vi koji ste pisali iz EUPa, ako nije tajna, o cemu ste pisali? To mi se cini jos najzanimljivije od svih predmeta koje smo do sada slusali ali nemam ideje uopce o cemu bi :eek:
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vi koji ste pisali iz EUPa, ako nije tajna, o cemu ste pisali? To mi se cini jos najzanimljivije od svih predmeta koje smo do sada slusali ali nemam ideje uopce o cemu bi :eek:
Moja je tema Povelja Eu o temeljnim pravima, sama ju birala
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vi koji ste pisali iz EUPa, ako nije tajna, o cemu ste pisali? To mi se cini jos najzanimljivije od svih predmeta koje smo do sada slusali ali nemam ideje uopce o cemu bi :eek:
Ja sam uzela temu ''Implementacijski deficit u transpoziciji prava EU u odabranim tranzicijskim zemljama.''
Ne znam za ostale prof sa katedre UZ, ali kod prof. Lalić Novak - ja sam imala jedno 5-6 ideja za završni i onda smo zajedno odabrale gore navedenu temu pošto su neke već bile zauzete. Tako da je na nama da odaberemo što ćemo, a ako nismo sigurni, prof. uskoči sa svojim prijedlozima :)
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko jel mora biti praksa odradena, tj. u ovom slucaju ocijenjen istrazivacki rad da bi mogli birati temu za zavrsni? Ostalo mi je jos 2 ispita i taj istrazivacki sta nam trebaju ocijeniti sredinon mjeseca pa ne znam jel se mogu javiti mentoru i birati temu..
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel zna netko jel mora biti praksa odradena, tj. u ovom slucaju ocijenjen istrazivacki rad da bi mogli birati temu za zavrsni? Ostalo mi je jos 2 ispita i taj istrazivacki sta nam trebaju ocijeniti sredinon mjeseca pa ne znam jel se mogu javiti mentoru i birati temu..
Mozes se javiti mentoru kada ti ostane 4 ispita. Mislim da je to pravilo. Tako da u tvom slucaju, da,mozes :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks