AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

.ivy.

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma vec sam jutros poslala Sanji da provjerim tko je slobodan pa cekam odgovor. Valjda nisu vec svi zauzeti :D
Bolje ti je poslati mail direktno prof. kojeg želiš za mentora jer se zna dogodit da je prema evidenciji u referadi neki prof. slobodan, a zapravo nije.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel bi ti bio problem tu proslijediti Sanjin odgovor?
Nije odgovorila jos a poslala sam joj jutros, ocito je u guzvi u vezi ovih ispita haha. Ma poslat cu ujutro profesorici koju sam mislila uzeti za mentora pa cu vidjeti
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Čita li ovo netko tko je već napisao završni? Krenula sam ga pisati i komentirala s nekima koji su to obavili, što na našem faksu, što na drugima, i rekli mi da zaboravim na to da nekaj pročitam pa napišem svojim riječima. Završni se sastoji od običnog copy-paste tuđih rečenica s navođenjem izvora i autora. A sad pitanje, kaj fakat?
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čita li ovo netko tko je već napisao završni? Krenula sam ga pisati i komentirala s nekima koji su to obavili, što na našem faksu, što na drugima, i rekli mi da zaboravim na to da nekaj pročitam pa napišem svojim riječima. Završni se sastoji od običnog copy-paste tuđih rečenica s navođenjem izvora i autora. A sad pitanje, kaj fakat?
Nisam napisala zavrsni, ali da..to je nazalost neka poanta zavrsnih. Postavlja se pitanje onda cemu to? A za diplomski vec moras sam provest neko svoje istrazivanje.
 

Ina1983

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam napisala zavrsni, ali da..to je nazalost neka poanta zavrsnih. Postavlja se pitanje onda cemu to? A za diplomski vec moras sam provest neko svoje istrazivanje.
Pa baš, čemu to. Al bar ga je lako onda napisat, uzmeš 8 knjiga, 2 internetska izvora, prepišeš i zadovoljiš.
 

fakin

Super Moderator
pa poanta završnog je da objasnite taj copy paste. znači da svojim riječima objasnite neke teze do sada objavljene.

znači npr. objavljeno je kakvu lokalnu samoupravu ima hrvatska i kako bi koja reforma utjecala na nju, e pa vama je da obrazložite koja reforma bi bila bolja i korisnija i na koji način.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možeš mi poslati što tu je odgovorila i ja isto bi počela pisati završni kod nekoga.
Nije mi bila odgovarala 2 dana tako da sam se javila sama profesorici kod koje sam htjela i pitala jel je slobodna i onda sam se samo naknadno javila Sanji i prijavila mentora i temu. Tako da ne znam koji su jos slobodni, najbolje se javiti direktno profesoru i pitati :)
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mentor mi je odobrio temu i sad bi u skorije vrijeme trebala poslati nacrt teme. Sto to tocno obuhvaca? Jel to znaci da bi trebala navesti samo okvirna poglavlja i literaturu ili?
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mentor mi je odobrio temu i sad bi u skorije vrijeme trebala poslati nacrt teme. Sto to tocno obuhvaca? Jel to znaci da bi trebala navesti samo okvirna poglavlja i literaturu ili?
Da, navedes poglavlja i otprilike naslove pod svakim 2.1, 2.2. i pocetnu neku literaturu. Tako sam bar ja slala
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako je netko pisao kod prof. Lalic Novak - jel treba pisati svojim rijecima rad ili se prepisuje iz literature? Skroz sam zbunjena jer neki kazu da rad mora biti strogo napisan vlastitim rijecima a drugi bas suprotno, da ne treba glumiti strucnjaka nego pisati iz literature uz poneko svoje objasnjenje. Glupo mi je nju bas pitati :p
 

surbek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz, ispunio sam uvjet za upis završnog rada sa završetkom ispitnog roka u 7. mj. Zanima me do kada mogu prijaviti temu za završni i do kojeg roka ga moram predati? Isto tako, pošto nisam mogao pronaći informaciju o tome, u kojim mjesecima su obrane radova? Mislio sam pisati kod prof. Koprića o savjetima mladih, razvoju i regulaciji u RH, ako će ta tema biti dostupna. Hvala na razumijevanju.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz, ispunio sam uvjet za upis završnog rada sa završetkom ispitnog roka u 7. mj. Zanima me do kada mogu prijaviti temu za završni i do kojeg roka ga moram predati? Isto tako, pošto nisam mogao pronaći informaciju o tome, u kojim mjesecima su obrane radova? Mislio sam pisati kod prof. Koprića o savjetima mladih, razvoju i regulaciji u RH, ako će ta tema biti dostupna. Hvala na razumijevanju.
Prvo se moras javiti kopricu i pitati ga je li slobodan, ako je dogovorite se oko teme i onda sanji preko maila saljes obrazac s prijavom teme i mentora kojeg mozes skinuti na stranicama faksa, mislim da konkretno na samoj stranici referade. Sto se tice pisanja rada, mozes ga realno pisati narednih 5 godina haha nema ogranicenja. Jednom kada ga napises i kada ga mentor pregleda, ugovorit ce ti obranu i to ti je to :)
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prvo se moras javiti kopricu i pitati ga je li slobodan, ako je dogovorite se oko teme i onda sanji preko maila saljes obrazac s prijavom teme i mentora kojeg mozes skinuti na stranicama faksa, mislim da konkretno na samoj stranici referade. Sto se tice pisanja rada, mozes ga realno pisati narednih 5 godina haha nema ogranicenja. Jednom kada ga napises i kada ga mentor pregleda, ugovorit ce ti obranu i to ti je to :)
A ako zelimo obraniti sada u 9. mju do kada bi otprilike trebali predati kompletan rad? Jel postoji to odreden rok za prijavu? Tipa 20- 15 dana prije obrane ili? Zelim upisati sada u 10. specijalisticki a dosta sam spora u pisanju pa se bojim da ne zakasnim..
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A ako zelimo obraniti sada u 9. mju do kada bi otprilike trebali predati kompletan rad? Jel postoji to odreden rok za prijavu? Tipa 20- 15 dana prije obrane ili? Zelim upisati sada u 10. specijalisticki a dosta sam spora u pisanju pa se bojim da ne zakasnim..
Također! No mislim da stignemo... mislim da bi si pucala u glavu da popusim godinu jer nisam stigla rad napisati :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks