AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

Ivy

Admin
Re: Nomotehnika

budemo to popravili

NOMOTEHNIKA
PRIJAVA ISPITA POLAGANJE ISPITA
20.-21.11. 1.-5.12.
22.-23.1. 2.-6.2.
5.-6.2. 16.-20.2.
20.-23.2. 2.-6.3.
23.-24.4. 4.-8.5.
20.-21.5. 1.-5.6.
23.-24.6. 6.-10.7.
9.-10.7. 7.-11.9.
10.-11.9. 21.-25.9.
 

ncortex

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

samo da javim da sam jucer bila na ispitu, da je profesor ok. po starom sam programu, trebala sam samo predati rad, pitao je par pitanja i to je to. mislim da smo svi na roku prošli.
poz
 

mrcina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

imam pitanje, po starom programu sam i vježbe odradila kod prof.banić dobila ocijenu u indeks i potpis dali trebam i kod suska usmeno odgovarati?ili kad riješim još taj jedan ispit s druge god.samo odem po ocijenu kod jednog od njih...
jer mi se sad još to ne računa mada je upisano u index...
 

iva5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

kod koga od profesora polazem ispit izvaredni stari program prije bologne
te za zadatak koji treba napisat;; ima li tko od starog progrmaa da je polagao? da mi pomogne
Kod Šuška

a za zadatak pogledaj malo prijašnje postove, zadatak smo dobili na predavanju isti kao i Bolonja s tim da mi moramo donijeti zadatak na rok i još odgovarati usmeno
 

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

zadatak je (izvanredni- bolonja)
1. Izrada pravilnika o radu Društvenog veleučilišta u Zagrebu (ovaj zadatak mora napraviti svatko za sebe, i šalje se prof. na mail, bilo kada)
2. Prijedlog zakona ili konačni prijedlog zakona s izmjenama i dopunama (ovaj zadatak se radi u grupi do 5 članova(može i netko ako želi sam), a predstavnik grupe šalje zadatak prof. u 3mj)

Nakraju se zbroje ocjene jednog i drugog, i daje nam se zajednička ocjena i to nam je ocjena iz nomotehnike.
dal ima netko da mi posalje primjere za ova dva zadatka; mene dosta dugo nije bilo na faksu; a ovo trebam polagat pa da mi pomogne

hvala unaprijed:!

Ma nisi uopce gotovanka. Što je vama ljudi? Pa tu smo da si pomažemo! Ostavi mail adresu, ja ću ti poslati!
Anamairja; meni je ovo sve konfuzno prepisivanje izmedju ljudi , da ne duljim o tome; i skratim; da li imas da mi posaljes na mail ili netko drugi ako vidi ovo
 

Cokolada

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Pozdrav dali se kome javila na e mail prof baniĆ i prof branka sa ocjenama naŠih radova iz zimskog semestra ,po bolonji?
Hvala
 

Ivy

Admin
Re: Nomotehnika

srela sam ga danas na faksu i rekao da ce staviti obavijest na oglasnu plocu kada je upis ocjena

rekao je da zna da nam profesorice nisu dale ocjene
i tamo je nesto promrmljao nisam skuzila
ali treba gledati na oglasnoj...
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Pozdrav,

da li je netko za pravnu osnovu Pravilnika o radu DVZ-a osim čl.131. i 152. Zakona o radu, stavio i Kolektivni ugovor (za službenike i namještenike u javnim službama, te onog za znanost i visoko obrazovanje)?

naime, oni stoje kao pravna osnova u nekim Pravilnicima o radu (jednako tako fakulteta) koje sam našla na netu...
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Pozdrav,

da li je netko za pravnu osnovu Pravilnika o radu DVZ-a osim čl.131. i 152. Zakona o radu, stavio i Kolektivni ugovor (za službenike i namještenike u javnim službama, te onog za znanost i visoko obrazovanje)?

naime, oni stoje kao pravna osnova u nekim Pravilnicima o radu (jednako tako fakulteta) koje sam našla na netu...
ovisi, netko je stavio, netko nije. Uglavnom prof, je rekao da je pravna osnova Zakon o radu, pa sad ako ti želiš možeš stavit i KU, neće ti biti krivo
 

dubbi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ako sam dobro razumijem; po zadatak se ne mora otici direktno na konzultacije nego mozes profesora traziti mailom?

ja sam stari program prije bologne; dal to vrijedi za nas?
ja sam po svoj zadatak išla na konzultacije, profesor ti onda objasni kako ga trebaš napisati i da ti smjernice.
ne znam nikoga tko je dobio zadatak putem maila.
ja sam isto stari program.
 

zan1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ja idem isto trazit onda mailom zadatak; reci cu da sam stari program i prije bologne

pa vidit sto ce mi odgovorit

***marija da li si ti izvaredni student stari program prije bologne ili ne?

ja sal poslao mail profacu i zatrazio zadatak pa cekam sto ce mi dat

zapravo koliko je zadataka?
 

Ksenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Ja sam izv.stud., razlika po Bolonji.
Vidim u prijašnjim postovima da po Bolonji treba napraviti i neku izmjenu Zakona,
i poslati prof.Banić,
ali ona uopće ne odgovara na e-mailove, te se do nje ne može doći.
Ne znam uopće kako ćemo mi po Bolonji kojima su preostale vježbe za položiti to riješiti.
Prof. Šušak sam poslala Pravilnik, i čekam odgovor.
Jel netko zna što još treba učiniti i kako doći do prof.Banić?
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ja bih također molila nekoga tko je napravio izmjenu zakona, ili barem ima papire koje je prof dala na vježbama, da mi pošalje na mail, ja uopće ne znam kako bi to trebalo izgledati :confused2:, jer nisam mogla doći na vježbe za izvanredne.. pokušat ću napraviti izmjene Zakona o radu, ali mi trebaju neke smjernice.. please.. :blushed:

[email protected]
 

Honda 900

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Izmjene kojeg zakona ste morali napraviti???
sami smo izabrali zakon koji ćemo izmjenit- to uopće nije bitno, nego me samo zanima kak to treba izgledat, objašnjenja...jer ne kužimo kaj nije ok. napravili smo po uputama onda nam kaže ta je to totalno nejasno...jel mi može netko poslat svoj zakon s izmjenama koji ste radili?
A ovo nza ocjene nemam pojma dal se dijle u srijedu- očito da kada je tako napisala- valjda se ona s nekima dogovorila i dat će im ocjene.
 

lupa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ja bih također molila nekoga tko je napravio izmjenu zakona, ili barem ima papire koje je prof dala na vježbama, da mi pošalje na mail, ja uopće ne znam kako bi to trebalo izgledati :confused2:, jer nisam mogla doći na vježbe za izvanredne.. pokušat ću napraviti izmjene Zakona o radu, ali mi trebaju neke smjernice.. please.. :blushed:

[email protected]
ja sam bila na predavanjima i imam sve papire, ali mi i dalje ništa nije jasno, oni su me samo dodatno zbunili.
 

Ksenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Molim te Ivy daj nam savjet šta da mi izv.studenti kojima prof.Banić ne odgovara na e-mailove učinimo?
Jel da se samo javimo prof.Šušak na konzultacijama?
Još mi je samo to preostalo za riješiti i na kraju od 12.mj. uopće do nikog ne mogu doći,
izgleda da je lakše bilo na svim ostalim ispitima nego ovo!!!
 

Ivy

Admin
Re: Nomotehnika

da si me jucer pitala rekla bi ti da danas dodjes na faks kada je imala "predavanje"

a sada ti samo mogu reci da pokusas ponovo poslati mail
mozda sada odgovori jer se sada malo utisalo medijski linc
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks