AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Nomotehnika

Vidjela sam na oglasnoj ploči obavijest da oni koji nisu bili na vježbama iz nomotehnike (kao ja npr.izvanredni-bolonja) da se moramo javiti na konzultacije prof. Banić 09.05.2008. u 9 sati?
U prijašnjim postovima vidim da se ljudi javljaju Prof. Šušku, jel to ima veze s ovim prije bolonje ili?
Meni su još ostala 3 predmeta s druge tak da ne mogu prof. Šušku po zadatak, a opet dolje stoji obavijest za obv. konuzltacije.
Jel netko ima sl. problem ili zna riješiti moj?
I bolonjci i oni po starom programu na predavanjima su dobili zadatke.
Jedan od prof. Šuška, jedan od S. Banić. Prosjek tih dviju ocjena
čini ocjenu iz Nomotehnike koja se upisuje u indeks.
I oni kojima su ostali ispiti sa druge godine morali su riješiti te zadatke.
Preporučam ti da odeš na te konzultacije i pokupiš zadatak. Ali vjerojatno
češ morati i na konzultacije kod Šuška.
 

Anaconda

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ovako-dobila sam zadatak i recimo da znam kako se otprilike piše pravilnik, ali mi se čini da će to po ovim natuknicama biti vrlo šturo.
Dakle pitanje-dali da ja to izmislim po svom ili da se strogo držim natuknica?
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Bok. Evo imam jedno pitanje- ja sam jučer upisala treću godinu- izvanredna sam studentica, pa me zanima dal mi možemo prije izaći na ispite nego ih odslušamo, jer su navodno predavanja tek tamo u 2-3mj. a ja imam samo još radno za dat pa me to malo brine...bila bi jako zahvalna ako bi mi netko odgovorio

Katarina, jel bi i meni mogla poslat taj poslovnik pa da vidim o čemu se radi???
 

Marina12

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

kojim danom i gdje su tocno konzultacije jer cu sutra prijavit ispit pa bi trebala po zadatak?
Konzultacije su ti četvrtkom u Gundulićevoj 10 od i sad ne znam dali od 11-12 ili od 12-13 prof. Šušak. Ispit ti je također uvijek četvrtkom tako da će biti 9.10. jer mi je tako rekao na konzultacijama.
 

Ksenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Ja sam upisala razliku po Bolonji,
nisam išla na vježbe jer radim,
znači isto moram doći kod prof. na konzultacije po zadatak,
i jel se nešto još mora naučiti za ispit?
Jel može tko pogledati kad su točno konzultacije?
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

evo ja polozila nomotehniku,pitao me i jedno pitanje kojeg nema u skripti a to je: prednosti i nedostaci apstraktnog normiranja,nisam znala pa mi je rekao da je to najvaznije i da to trebamo znati tako da i to naucite za svaki slucaj!
 

Nikolina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

I ja sam položila ;)) jeeeeee

Pitao me isto normiranje,prednosti i nedostatke,nisam znala al sam sama izmislila...dečka prije mene je isto to,tak da svakako naučite. I puno je pitao prjelazne i završne odredbe ;)
 

ira

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Ljudi,ma profesor Šušak je genijalac,stvarno ne gnjavi,mene je pitao prijelazne i završne odredbe i dobila sam 5,svi su prošli...jeeeeeee Hy nikolina :laughing:
 

Maja K

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

predavanja su obavezna... troje profesora predavat će ovaj predmet... svaki po 5 sati... svaki od profesora dat će nam po jednu ocijenu iz tih vježbi... na kraju se sve ocijene zbrajaju i tako se dobiva konačna ocijena koja se upisuje u index... na to imaju pravo i osobe koje su upisale parcijalu treće godine... pozz svima :=)
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

literatura: Borkovic Ivo, 2000.

za iduce predavanje treba procitat prvo i drugo poglavlje.
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Nomotehnika

imam mali problem.nisam u mogućnosti ići na predavanja iz nomotehnike do pol 11.mj..inače sam redovdi student po bolonji..sad me zanima da li će mi to smetati kod ispita?
Gđa Banić je rekla kako ćemo imati kod svakog od predavača (njih je troje) po jedan zadatak, te će nam svaki od njih dati ocjenu, a sve ocjene će se zbrojiti i rezultat će biti konačna ocjena koja se upisuje. Na taj ćemo način odraditi ispit! Tako da...
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

pozdrav svima...nisam mogla danas doci na predavanje,pa da li bi mi mogao netko reci sta ste danas radili???unaprijed hvala
Profesorica nam je podijelila papire sa prijedlozima nekih zakona i o tome je pričala. Idući put nastavljamo o tome i moramo procitat ocjenu stanja iz toga.
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Pozdrav...

Nisam bila danas na predavanju, ali sam čula da će se umijesto ispita formirati grupice od 5 ljudi koje će raditi neku temu (nešto oko zakona i izmjene zakona) i na temelju toga ćemo dobiti ocjenu.

E sad ja vas pitam, od vas koji niste bili danas na predavanju, a samim time i niste raspoređeni u grupice jel ima netko voljan pridružiti se meni i frendici u grupu?
Javite se na PP.
Hvala...
a sta jel to vrijedi i za nas koji smo odslusali ispit prije 2 godine? il samo za bolonju?
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

pa dogovorimo se na idućem predavanju za grupu i samo profesorici moramo dat imena. navodno sami biramo temu - da li ćemo sami izmislit neki zakon i njegovu izmjenu ili već od nekog postojećeg zakona napravit izmjenu.
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

Molim jednu informaciju; ja sam izvanredni student (stari program) i na faks idem samo kada trebam prijaviti ispit i izaći na njega. Zanima me da li je moguće položiti nomotehniku ako samo odem kod profesora (i kojeg) na konzultacije po zadatak i donesem mu ga na rok? Dakle, bez da odem na predavanje?
Mislim da možeš (ako su predavanja za nomotehniku) završila, tako smo i mi redovni studenti, došli po zadatak tjedan, dva prije roka i onda ga na ispitu donijeli! Po starom programu nama je bio prof. Šušak (legenda)!
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Nomotehnika

ljudi pa kaj nema nikoga tko nije bio na zadnjem predavanju i da nije dobio zadatak?
što je profesorica sve rekla u vezi tog zadatka? jel obavezno izlaganje ili joj to samo predamo?
unaprijed hvala...
 

Ivy

Admin
Re: Nomotehnika

ukoliko ne mozete sastaviti sami grupu
pokusajte se ubaciti kod vec postojece

tako samo i mi u svoju grupu primili jos jednu curu i sada nas je 5

do jucer je bio rok da joj javimo svoju zelju za zadatak, a ako joj nista nismo javili onda ce ona voditelju grupe poslati na mail zadata
rok za predaju je 20.12.
kontaktiramo mailom
ona pregleda i dogovorimo vrijeme na kojem ce nam ona dati ocjene i reci gdje smo zeznuli stvar...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks