AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

PetraBlas

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, ima li netko da je ove godine napisao prijedlog zakona pa ako može poslati čisto radi usporedbe, bila bih zahvalna! Nisam sigurna kako bi trebala izgledati struktura, a profesorica je prilično nejasno objasnila na predavanju
Pošaljem mail u inbox :)
 

SlatkAA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel jučer bilo predavanje? Trebalo je bit od 17:00-18:30 u Gundulićevoj, dvorana 2. Ja sam bila do 17.45 i onda je nas brdo otišlo jel nitko došao.
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Je li netko od izvanrednih bio na predavanju u cetvrtak? Zbog obaveza nisam mogla prisustvovat predavanju, pa bih vas zamolila ako mi moze netko ukratko napisat sto ste radili? Vise teoretski kao prosli put ili smo vec poceli s rjesavanjem primjera zadataka?
 

SlatkAA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li netko od izvanrednih bio na predavanju u cetvrtak? Zbog obaveza nisam mogla prisustvovat predavanju, pa bih vas zamolila ako mi moze netko ukratko napisat sto ste radili? Vise teoretski kao prosli put ili smo vec poceli s rjesavanjem primjera zadataka?
Teoretski je objašnjavala - uredbe, podzakonske pravne akte, pravila za nomotehniku NN 74/15
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li sutra predavanja iz Vježbe iz nomotehnike? Vidim da na Merlinu nema nikakvih obavijesti. Vode li evidenciju dolazaka ili ne? Hvala :)
 

gogs

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nisam u mogućnosti pohađati predavanja iz ovog predmeta,pa molim one koje idu,ako nije problem da napišu je li profesorica dala zadatak,i je li nešto rekla za ispit.
Hvala unaprijed
 

mateja175

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam u mogućnosti pohađati predavanja iz ovog predmeta,pa molim one koje idu,ako nije problem da napišu je li profesorica dala zadatak,i je li nešto rekla za ispit.
Hvala unaprijed
Rekla da ce nam za sljedeci puta pripremiti zadatak koji cemo imati kao ispit
 

Matija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko ima li u čet. 02.12.2021. predavanja iz Vježbe iz nomotehnike? I zašto ništa ne objavljuju na Merlinu? Koji je koncept s ovim ispitom i s tim Vježbama, ako netko ima malo vremena da to svima pojasni. Hvala.
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolega ono što ti ja mogu pojasniti kod ovog predmeta, je da su predavanja objavili na službenim stranicama.

https://www.pravo.unizg.hr/images/50020294/Vjezbe iz nomotehnike (Turnus B).pdf
Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Preddiplomski stručni studij javne uprave
Izvedbeni plan nastave za ak.god. 2021./2022.
Predmet / grupa: Vježbe iz nomotehnike (Turnus B) 2
Termin Datum Dan Vrijeme Dvorana
1 7.10.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
2 14.10.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
3 21.10.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
4 28.10.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
5 11.11.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
6 25.11.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
7 2.12.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
8 9.12.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
9 16.12.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
10 23.12.2021. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
11 13.1.2022. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
12 20.1.2022. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
13 27.1.2022. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2
14 3.2.2022. četvrtak 17 - 18,30 Gund. dv. 2

Protuepidemijske mjere za za ovaj predmet / grupu: Studenti su dužni: 1) prije dolaska na predavanje izmjeriti tjelesnu temperaturu i ostati doma u slučaju da imaju povišenu tjelesnu temperaturu (37, 2°C i veća) 2) nositi masku za vrijeme boravka u zgradi i u dvorani u kojoj se održava nastava. Masku je dozvoljeno skinuti kad je to potrebno radi komunikacije u svrhu nastave s nastavnikom i/ili drugim studentima 3) u dvorani održavati najveći mogući razmak u odnosu prema nastavniku i drugim studentima 4) napustiti dvoranu ako se tijekom nastave pojave bilo kakvi respiratorni i/ili drugi simptomi te povišena tjelesna temperatura, obavijestiti Fakultet te se javiti izabranom liječniku obiteljske medicine radi daljnjih uputa
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Što se tiče predavanja, iskreno bila sam samo na prvom predavanju.
Nadam se da ću moći ovaj četvrtak na predavanje, kolegica je na forumu napisala da ćemo dobiti nekakav zadatak pa me baš zanima da budem u toku.
Tako da preporučam svima da dođu.
 

dejica_v

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dragi kolege,
da li netko zna gdje nam je objavljena tema vježbi iz nomotehnike?
Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje i obrazovanje, a ako nisam stigla dobro zapisati neka me netko ispravi. Da li ima netko primjer svog rada Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona da vidim strukturu rada?
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje i obrazovanje, a ako nisam stigla dobro zapisati neka me netko ispravi. Da li ima netko primjer svog rada Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona da vidim strukturu rada?
Do kada se to mora i gdje se predaje? Na merlinu nema nista pa ako netko zna s predavanja kakve informacije
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks