AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam baš jučer poslala mail Sanji u referadu i rekla mi je da mole za strpljenje, da još uopće ne znaju ni okvirno vrijeme kad bi se vježbe za izvanredne trebale održati.
Hvala ti puno sto si podijelila info!
Smatram da su nam mogli i neku obavijest staviti svima!
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima netko mozda tko je izradio konacni prijedlog zakona pa da mi posalje na mail, cisto da vidim kak to sve treba koncipirat jer meni je citav ovaj predmet zbunjujuc. :/
 

amelie555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molila bi nekoga da mi posalje Prijedlog zakona, da vidim kako bi to trebalo izgledati... Izvanredan sam student i ne snalazim se bas u ovome, ostalo mi kao zadnji 'ispit'
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molila bi nekoga da mi posalje Prijedlog zakona, da vidim kako bi to trebalo izgledati... Izvanredan sam student i ne snalazim se bas u ovome, ostalo mi kao zadnji 'ispit'
Pošalji mi mail, imam starijih radova koje su mi kolegice prije poslale pa ti mogu proslijediti
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pomogni si sa primjerima iz e savjetovanje. Ukucaj prijedlog zakona/ izmjena i dopuna/ pa po tim prijedlozima radi zadaću
 

DOMIHNO

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ima li netko konacni prijedlog zakona za rok 15.2, tako da bih mogao vidjeti na koji način se neki dijelovi trebaju napisati. molim vas javite mi se u inbox za mail.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks