AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vježbe iz nomotehnike

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
molim nekoga da mi pomogne,izvanredni sam ,dijeca,obitelj,posao a i godine,nikako mi ne ide ovaj prijedlog zakona,dal je netko napisao,da mi proslijedi i olakša,,,plizz
 

UP22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, Falilo mi je upisanih ectsa, pa sam naknadno upisala ovaj predmet. Dok su mi ga stavili na Merlin prošlo je jako puno i mogla sam biti na svega zadnja 2 predavanja, organizacija uprave, eto.. zanima me koji su uvjeti za izlazak na ispit? Ništa mi nije jasno, trebamo li dolaske, riješiti samo zadatak ili nakon zadatka ima i usmeni? Molim vas odg, hvala Redovni sam student
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, Falilo mi je upisanih ectsa, pa sam naknadno upisala ovaj predmet. Dok su mi ga stavili na Merlin prošlo je jako puno i mogla sam biti na svega zadnja 2 predavanja, organizacija uprave, eto.. zanima me koji su uvjeti za izlazak na ispit? Ništa mi nije jasno, trebamo li dolaske, riješiti samo zadatak ili nakon zadatka ima i usmeni? Molim vas odg, hvala Redovni sam student
Trebas najnormalnije prijavit ispit na studomatu i onda se bacas na pisanje zadace koju saljes profesorici na mail. :D
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, Falilo mi je upisanih ectsa, pa sam naknadno upisala ovaj predmet. Dok su mi ga stavili na Merlin prošlo je jako puno i mogla sam biti na svega zadnja 2 predavanja, organizacija uprave, eto.. zanima me koji su uvjeti za izlazak na ispit? Ništa mi nije jasno, trebamo li dolaske, riješiti samo zadatak ili nakon zadatka ima i usmeni? Molim vas odg, hvala Redovni sam student
Ja nisam bila ni na jednom predavanju, prijavila ispit, poslala zadacu na mail i profesorica mi je rekla da je primila zadacu, znaci nisu bitni dolasci, a ta zadaca je sve sto se od nas trazi :)
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal ima neko,samo da usporedim
Kolegice, evo ja sam sada pretraživala kod sebe na kompu da li mi je ostao moj rad i evo našla sam ga. Ja sam za vježbu imala
Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona pa ako želiš šaljem. Iz rada sam dobila odličan.
 
Posljednje uređivanje:

karlo.b

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna neko jel se striktno broji broj članaka koji je zadan a koje smo sami odabrali za izmijeniti ili dopuniti? :D
 

LSAJKO15

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila prijavila za rok 17.02.2020, a obavijest o ocjenama izašla je 13.03.2020......
Užas.... hvala na obavijesti, sad barem mogu prestati svaki dan provjeravati stranicu faksa, mail, merlin i studomat u potrazi za info....
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pogledajte si na studomatu ak vam je profesorica upisala ocjenu iz zadace. Meni je danas bas upisala. :)
 

LSAJKO15

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li prerano za poslati mail profesorici da provjerim da li je sve u redu s mojim radom? Za koji dan će mjesec dana od roka za predaju i već se brinem da sam ja nešto fulala i da joj rad nije stigao.
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li prerano za poslati mail profesorici da provjerim da li je sve u redu s mojim radom? Za koji dan će mjesec dana od roka za predaju i već se brinem da sam ja nešto fulala i da joj rad nije stigao.
Meni je odgovorila odmah nakon sto sam joj poslala zadacu, posalji mail jer mi smo vec dobili ocjene
 

LSAJKO15

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni je odgovorila odmah nakon sto sam joj poslala zadacu, posalji mail jer mi smo vec dobili ocjene
Poslala sam, hvala ti. Još sam vježbu predala tjedan dana prije roka, tak da nisam znala do kad da čekam...
 

Nikolina2804

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice, evo ja sam sada pretraživala kod sebe na kompu da li mi je ostao moj rad i evo našla sam ga. Ja sam za vježbu imala
Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona pa ako želiš šaljem. Iz rada sam dobila odličan.
Pozdrav, da li bi meni možda mogla proslijediti da vidim da li sam na dobro putu pošto je profesorica to zbrda zdola objasnila
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks