AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvod u građansko pravo

Monti_1502

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mane volje
Simulacija
Pravo gradenja
2. Nasljedni red

Shvatila sam nakon 4. puta sto sam isla i pala da moram znati sve, uvijek sam znala nesto ostaviti i ne nauciti.. sad sam napokon odlucila sve naucit.. i ona pitanja koja se ponavljaju sva naucit i garantiram prolaz.... a prof. Kanceljak je predraga i dobila sam 4 :)))) pao mi je veliki teret danas sa srca... zelim svima puno srece...
 

Monti_1502

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mane volje
Simulacija
Pravo gradenja
2. Nasljedni red

Shvatila sam nakon 4. puta sto sam isla i pala da moram znati sve, uvijek sam znala nesto ostaviti i ne nauciti.. sad sam napokon odlucila sve naucit.. i ona pitanja koja se ponavljaju sva naucit i garantiram prolaz.... a prof. Kanceljak je predraga i dobila sam 4 :)))) pao mi je veliki teret danas sa srca... zelim svima puno srece...
E da, samo da se jos nadovezem, jos me pitala i “Cesiju”, to sam zaboravila napisati i par podpitanja
 

Maja2345

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali je netko kao ja tek danas uspio uplatiti upis, nisam nikako mogla prije, mislila sam bit će upisi kao i svake godine biti početkom 10mj?
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
Molim info. Da li je potrebno za prolaz učiti isključivo po knjizi ili ima neka dobra skripta za prolaz? Hvala
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
POZDRAV,DANAS JE BIO ISPIT , IDEM U 2 MJ I KAKO JE TO UŽIVO OSIM ŠTO TREBAMO PRIJE DONJETI TJ POSLATI KOVID POTVRDU , DALI MOŽEMO ODGOVARATI S MASKOM ILII IZINSTIRAJU NA SKIDANJU MASKE?
KAKVA SU BILA PITANJA?
KOJE ISPITIVAO ?
HVALA UNAPRIJED ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks